Pavarotti
Człowiek, który miał dar od Boga, ale ani przez chwilę nie myślał, że nim jest. Dokument niedorabiający nikomu aureoli ani uśmiechu, bo ten towarzyszy naszemu bohaterowi niemalże nieustannie.
8
Żeglarki
Doskonale skrojony dokument o temperaturze kina akcji. To coś więcej, niż kronika – barwna opowieść o buntowniczka z wyboru, nie bez powodu. Zrobiły co chciały. W męskim świecie się rozpychały.
8
Topielisko. Klątwa La Llorony
Doskonała rozgrzewka przed nadchodzącymi kontynuacjami „Annabelle” i „Obecności”.
Asmodeusz
7
Diego
Piękny, wnikliwy, zupełnie nie w manierze tabloidów niejednoznaczny portret skomplikowanej postaci. Bez segregowania rzeczywistości Diego pozostaje boski, dokument też. Więcej niż 50 twarzy Diego.
9
Forrest Gump
Dobry film,ale nie nazwałbym go arcydziełem. Według mnie za słabo został przedstawiony miłosny Jenny i Forresta. Wzruszył mnie jedynie lekko na scenie,kiedy Gump rozpaczał nad grobem zmarłej żony. Momentami nawet troche się na nim nudziłam. Nie rozumiem zachwytów nad tą produkcją.
Ola
Shazam!
Widać, że filmy DC na dobre porzuciły mroczny klimat na rzecz nieco lżejszego. W sumie to może i lepiej, bo wyszedł całkiem niezły film z ciekawym bohaterem.
Łukasz
Polowanie na czarownice
dla mnie rewela świetny film
Daniel Ciechanowski
Pavarotti
dużo można się dowiedzieć polecam
Daniel Ciechanowski
Annabelle wraca do domu
Film jest poświęcony Lorraine Warren, która zmarła dwa miesiące przed premierą filmu.
John Wick 3
Halle Berry złamała trzy żebra podczas kręcenia filmu.
Avengers: Koniec gry
Robert Downey Jr. był jedynym członkiem obsady, któremu powierzono cały scenariusz filmu.
Pewnego razu... w Hollywood
Quentin Tarantino opisał udział Brada Pitta i Leonarda DiCaprio jako najbardziej ekscytujący duet aktorów od czasów Roberta Redforda oraz Paula Newmana.

Proszę czekać…