Recenzje filmowe
Yesterday 4
Kino wagi lekkiej, które zaczyna się jak dziarska i zabawna apokalipsa dla melomanów, a potem rozwadnia się i rozjeżdża stając się pełną cukru w cukrze wykalkulowaną produkcją.
Sekretne życie zwierzaków domowych 2 7
Dzieciaki powinny być zachwycone, a rodzice nie będą musieli prowadzić „sekretnego życia kinowego”, bawiąc się z nudów dyskretnie telefonami.
Pamiątki Claire Darling 4
O przeszłości, która wtrąca się do teraźniejszości, o przemijaniu ale grzechów nie przepadaniu i o pamięci przedmiotu oraz człowieka - niestety wyszła ckliwa, zdezorientowana historyjka.
Midsommar. W biały dzień 9
Halucynogenne doświadczenie, dziewicza wyprawa po różnych stanach świadomości, polemizująca z tendencyjnymi horrorami. Z Ogrodu rozkoszy ziemskich do piekła Dantego.
Ostatnie dyskusje
Infiltracja
Scorsese się spisał, jednak poza Nicholsonem, aktorzy nie wypalili i właśnie dlatego tylko 8 ode mnie.
Chemas
To właśnie życie
Nie jest taki zły ani taki dobry ... Ot taki sobie filmik lekko przynudzający ;) Jak dla mnie za długi ? Jakoś mnie nie zainteresował ,nie wiem czy to wina scenariusza czy aktorów ? Może jedno i drugie !
Darco W.
Doktor Who: Odwróceni Zagończycy 9x8
Bełkot przyciski który nacisnąć którego nie naciskać . Ten aktor jest za stary na Doktora źle wybrali .
nanice
Doktor Who: Inwazja Zagończyków 9x7
Skąd wiedzieli jak wyglądali krewni ofiar Naiwni ludzie się wciągają w pułapkę pomimo że nic na to nie wskazuje że tą są te osoby .
nanice

Proszę czekać…