Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jaume Collet-Serra | ||
Alexander Witt
(reżyser drugiej ekipy) (Hawaje)
|
||
Anthony Leonardi III
(reżyser drugiej ekipy)
|
7,0
|
|
David H. Venghaus Jr.
(asystent)
|
||
Eric Richard Lasko
(asystent)
|
||
Alina Gatti
(asystent)
|
||
Martin Dorsch
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Dan McDonough
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Josh Montes
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Jeff Overfield
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Kate Pulley
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Marlee Kamis
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Justin Muller
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Joann Connolly
(asystent) (druga ekipa)
|
||
David Sardi
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Megan Schmidt
(asystent) (druga ekipa)
|
||
James Edward Tilden
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Glenn Ficarra | ||
Michael Green |
4,0
|
|
John Requa | ||
Aleshia Mueller
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Anna Rane
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Aimee Bell
(nadzorca ciągłości scenariusza) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Dea Cantu
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Robin Meyers
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Producenci | Ocena | |
John Davis
producent
|
||
Beau Flynn
producent
|
||
John Fox
producent
|
||
Dany Garcia
producent
|
||
Dwayne Johnson
producent
|
7,3
|
|
David H. Venghaus Jr.
współproducent
|
||
Douglas C. Merrifield
producent wykonawczy
|
||
Scott Sheldon
producent wykonawczy
|
||
Petra Holtorf-Stratton
nadzorca postprodukcji
|
||
Robert Mazaraki
nadzorca produkcji
|
||
Alice S. Kim
nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Carl Hampe
nadzorca produkcji (druga ekipa)
|
||
Marc T.S. Zakalik
koordynator produkcji
|
||
Gavin Atilano
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Zoila Gomez
koordynator produkcji (Hawaje)
|
||
Kendra Rasmussen
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Anna Basso
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Joelle-Lyn Sarte
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Fran Smith
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Mariam Yacoub
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Suman Allakki
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Elyse Archie
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael Anthony Brown
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dexter Charles
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ryan D'Silva
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sami Edelstein
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alexis Eelman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Gregory Foxx Jr.
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Micah Gonsalves-Gregg
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ethan R. Graham
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nick Hayes
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Molly Honea
kierownik produkcji (asystent)
|
||
John Cole Kirksey
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Corey Knef
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Vita Lark
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Colin Mackenzie
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Josh Montes
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Christopher C. O'Brien
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marek Stout
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Thorin Thompson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Miguel J. Torres
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kelsey Walsh
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Monica Woolsey
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Elliot Wadsworth
kierownik produkcji (asystent) (Los Angeles)
|
||
Caleb Haydock
kierownik produkcji (asystent) (Hawaje)
|
||
Andrew Sitter
kierownik produkcji (asystent) (Hawaje)
|
||
Stephen Hanson
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Nick Chambers
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Heidi Sneed Webb
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Evan Andrew Marsh
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
John Funk
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Riley Flanagan
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Demetrios Anastasiow
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ian Lewis
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Evan Ernst
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dwayne Johnson
Frank Wolff
|
7,3
|
|
Emily Blunt
Lily Houghton
|
8,0
|
|
Edgar Ramírez
Aguirre
|
6,8
|
|
Jack Whitehall
McGregor Houghton
|
||
Jesse Plemons
Książę Joachim
|
6,5
|
|
Paul Giamatti
Nilo
|
7,2
|
|
Veronica Falcón
Sam, handlowiec
|
||
Dani Rovira
Sancho
|
||
Quim Gutiérrez
Melchor
|
||
Dan Dargan Carter
Gonzalo
|
||
Andy Nyman
Sir James Hobbs-Coddington
|
5,5
|
|
Raphael Alejandro
Zaqueu
|
||
Simone Lockhart
Anna
|
||
Pedro Lopez
Szef
|
||
Sulem Calderon
Córka szefa
|
||
Sebastian Blunt
Członek Straży Społecznej
|
||
Mark Ashworth
Członek społeczeństwa
|
||
Allan Poppleton
Pracownik socjalny
|
6,0
|
|
Caroline Paige
Młoda turystka
|
||
James Quattrochi
Włoski turysta
|
||
Stephen Dunlevy
Middlepart
|
6,0
|
|
Philipp Maximilian
Axel
|
||
Romualdo Castillo
Sprzedawca zwierząt
|
||
Pedro Haro
Sprzedawca ptaków
|
||
Christina Souza
Barmanka
|
||
Michael H. Cole
Kontroler biletów
|
||
Hector Banos
Wojownik Puka Michuna
|
||
Peter Luis Zimmerman
Wojownik Puka Michuna
|
||
Travis Gomez
Wojownik Puka Michuna
|
||
Ismael Herrera
Wojownik Puka Michuna
|
||
David Lengel
Turysta na łodzi
|
||
Justin Randell Brooke
Turysta na łodzi
|
||
Victoria Blade
Turystka na łodzi
|
||
Brooke Jaye Taylor
Turystka na łodzi
|
||
Vince Pisani
Turysta na łodzi
|
||
Piper Collins
Turystka na łodzi
|
||
Keith Arthur Bolden
Turysta na łodzi
|
6,0
|
|
Chip Steele
Turysta na łodzi
|
||
Ben Jenkin
Proxima
|
||
David Paris
Pilot
|
||
Kevin Larosa
Pilot
|
||
Annika Pampel
Niemka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emily Marie Palmer
Francuzka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ilana Guralnik
Włoszka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Faith Fay
Savannah, gość hotelowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Dinning
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Szabo
Turysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicholas Ryan Hernandez
Młody Aguirre (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ruben Vidal
Przyjaciel Franka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Benseman
Niemiecki najemnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason New
Członek obsługi w hotelu (niewymieniony w czołówce)
|
||
John David Bulla
Hiszpański konkwistador (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mariama Diallo
Kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Casey Nelson
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kylie Michele Fuller
Dziecko podczas rejsu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephan Goldbach
Ocalały najemnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clyde C Harris
Wojownik Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Xavier Leblanc
Wojownik Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josué Gutierrez
Wojownik Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
|
||
James William Ballard
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pedro Barquin
Umierający konkwistador (niewymieniony w czołówce)
|
||
David R. Mitchell
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Henardo Rodriguez
Rdzenny mieszkaniec Ameryki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Demeter
Archeolog (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shawn McBride
Peppa, gość hotelowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keekee Suki
Sprzedawca na targu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jay D. Kacho
Członek RADAS (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jobe Allen
Sprzedawca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alfredo Tavares
Członek gangu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Al Saif Alshad
Al Saif Alshad (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Turner
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Lindquist
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Danny Pardo
Mężczyzna w kajaku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jay Gutierrez
Konkwistador (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Boz
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Met Clark
Yaktunaru, uzdrowiciel (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Nussbaum
Niemiecki kamerdyner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luis Burbano
Wojownik Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Vodnik
Garbarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marn Zeeb
Szef hazardzistów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Giron
(niewymieniony w czołówce)
|
||
James Burns
Londyńczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gavrielle Anne Fontanilla
Kobieta Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Velez
Kobieta Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jaren Soto
Współplemieniec Yaktunaru (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Holowach
Mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ely Garcia II
Pracownik doku (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Siderits
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Porter Drudge
Chłopiec z lizakiem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Rodriguez
Jeździec plemienia Marauder (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Fontanez
Mieszkaniec miasta / Turysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eufemio Longboy Jr.
Barman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Gonzalez
Perkusista Puka Michuna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sharon M. Bell
Gitarzystka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Payson Durant
Gość hotelowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Quintin Tyler Price
Brytyjski żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shane Berengue
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Blanks
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Serge Burack Jr.
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Connell
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nalehua'o Puna Donlin
Sprzedawczyni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lionel Fase
Turysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles-Joseph Fisher
Sprzedawca kwiatów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Luke
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Garrett M Miller
Wykładowca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josiah Paul
Członek społeczeństwa z 1920 roku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Surrett
Mężczyzna ze szkoły średniej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Tinsley
Londyński strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wes Weems
Członek społeczeństwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tanya Wheelock
Turystka na łodzi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leszek Lichota
Frank Wolff (polski dubbing)
|
7,4
|
|
Anna Dereszowska
Lily Houghton (polski dubbing)
|
6,6
|
|
Wojciech Brzeziński
Aguirre (polski dubbing)
|
6,3
|
|
Krzysztof Szczepaniak
McGregor Houghton (polski dubbing)
|
||
Jarosław Boberek
Książę Joachim (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Michał Piela
Nilo Nemolato (polski dubbing)
|
7,4
|
|
Monika Obara
Sam (polski dubbing)
|
||
Janusz Zadura
Sir James Hobbs-Coddington (polski dubbing)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Flavio Martínez Labiano |
7,0
|
|
Mike Ozier
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Alexander Witt
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Peter Zuccarini
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
|
8,0
|
|
Ian Seabrook
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
|
||
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
||
Michael Kelem
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
Jerry C. Deats
(główna pomoc techniczna)
|
||
Tommy Donald
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (Atlanta)
|
||
Alex Klabukov
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (Hawaje)
|
||
Tuiaana Scanlan
(pomoc techniczna)
|
||
Kevin Kersting
(pomoc techniczna)
|
||
Erik F. Hill
(pomoc techniczna)
|
||
Jeffrey Engelson
(pomoc techniczna)
|
||
Tim Welch
(pomoc techniczna)
|
||
Jacob Alvarez
(pomoc techniczna)
|
||
Charles Arnold
(pomoc techniczna)
|
||
Tiffany Burns
(pomoc techniczna)
|
||
Michael J. Cohen
(pomoc techniczna)
|
||
David Deever
(pomoc techniczna)
|
||
James Biggame Gallimore
(pomoc techniczna)
|
||
Norman Akau
(pomoc techniczna)
|
||
Geoffrey Harper
(pomoc techniczna)
|
||
Patrick Istorico
(pomoc techniczna)
|
||
Nathan Kaestle
(pomoc techniczna)
|
||
Skye Lane
(pomoc techniczna)
|
||
Tony Murima
(pomoc techniczna)
|
||
Ryan Pacheco
(pomoc techniczna)
|
||
William D. Wynn
(pomoc techniczna)
|
||
Justin Yard
(pomoc techniczna)
|
||
Darren Council
(pomoc techniczna) (Hawaje)
|
||
Michael Anthony Travers
(pomoc techniczna) (Atlanta)
|
||
Kenneth Bolton
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Matthew Gorbachov
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Cody Finks
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Chip Huntington
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Nicholas Mann
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
James C. Sossamon
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Fred Duffer
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Marc Casey
(zdjęcia podwodne)
|
||
Josh Coffin
(zdjęcia podwodne)
|
||
Dan Godar
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
James Newton Howard |
7,6
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Paco Delgado | ||
Kris Bruyere | ||
David Butler | ||
Cory Ching | ||
Joseph Richard Collins | ||
Libby Culligan | ||
Michael Fong | ||
Alice Garland | ||
Jennifer Gingery | ||
Scott R. Hankins | ||
Lori Harris | ||
Jae Hitch | ||
Brittany Lathan | ||
Valerie Martin | ||
Alyssa N. Miles | ||
Mustapha Mimis | ||
Joanie Ming | ||
Carol Quiroz | ||
Natasha Romanow | ||
Rebecca Shoemaker | ||
Carolina Wong | ||
Tricia Yoo
(Emily Blunt) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Adam Elias Thomas
(asystent)
|
||
Candice Plummer
(asystent)
|
||
Jordan Poirier
(asystent)
|
||
Christine Bieselin Clark
(asystent)
|
||
Stacy Horn
(nadzorca kostiumów)
|
8,0
|
|
Kristen Kadel
(koordynator kostiumów)
|
||
Ana Cuerda
(nadzorca garderoby)
|
||
Ashley Behrend
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Lynne Marie Martens
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Joel Negron |
7,0
|
|
Paul Rubell
(dodatkowy)
|
9,0
|
|
Jenny Lindamood
(asystent)
|
||
David Deever
(taśma video) (asystent)
|
||
James Biggame Gallimore
(taśma video) (asystent)
|
||
Jonathan Salgado
(taśma video) (asystent)
|
||
Darren Council
(taśma video) (asystent) (Hawaje)
|
||
Adam Meadows
(taśma video) (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Nick Thompson
(taśma video) (asystent) (druga ekipa)
|
||
Fred Duffer
(taśma video) (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (druga ekipa)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ashley McGuire
nadzorca charakteryzacji
|
||
Kimberly Felix
główny charakteryzator
|
||
Merc Arceneaux
charakteryzator osobisty: Dwayne Johnson
|
||
Evelyne Noraz
charakteryzator osobisty: Emily Blunt
|
||
Jordann Aguon
charakteryzator
|
||
Laura Aguon
charakteryzator
|
||
Ozzy Alvarez
charakteryzator
|
||
Rachel Bongard
charakteryzator
|
||
Natalie Bruce
charakteryzator
|
||
Chris Diamantides
charakteryzator
|
||
Addison Foreman
charakteryzator
|
||
André Freitas
charakteryzator
|
||
Derek Garcia
charakteryzator
|
||
Melody Levy
charakteryzator
|
||
Devin Shayla Morales
charakteryzator
|
||
Karen Iboshi Preiser
charakteryzator
|
||
Mark James Ross
charakteryzator
|
||
Aida Scuffle
charakteryzator
|
||
Matt Sprunger
charakteryzator
|
||
Jordan Venetis
charakteryzator
|
||
Benji Dove
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Forrest Hill
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Morgon Lindskog
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Hagen Linss
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Brie Puneky
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Kaylee Swisher
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Joel Harlow
projektant makijażu
|
||
Adruitha Lee
nadzorca stylizacji
|
||
Vanessa Davis
główny stylista
|
||
Nanci Cascio
główny stylista (Hawaje)
|
||
Michealle Vanderpool
perukarz
|
||
Nakoya Yancey
perukarz
|
||
Rachel Solow
fryzjer osobisty: Dwayne Johnson
|
||
Michelle Johnson
fryzjer osobisty: Emily Blunt
|
||
Lance Aldredge
fryzjer
|
||
Zoey Belton
fryzjer
|
||
Suzanna Boykin
fryzjer
|
||
Leay Cangelosi
fryzjer
|
||
Tyler Ely
fryzjer
|
||
Jennifer Hodges
fryzjer
|
||
Anna Majewski
fryzjer
|
||
Ralph Malani
fryzjer
|
||
Allison Shepherd
fryzjer
|
||
Linda Traxler
fryzjer
|
||
Dawn Turner
fryzjer
|
||
Irenia Vail
fryzjer
|
||
Michealle Vanderpool
fryzjer
|
||
Candace Wessinger
fryzjer
|
||
Melizah Anguiano Wheat
fryzjer
|
||
Arthur B Wilson III
fryzjer
|
||
Sheldon Yamauchi
fryzjer
|
||
Joyce Gilliard
główny stylista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lindsay McAllister
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Anderson
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nancy Cummings
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Fowler
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Natalie Johnson
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donna Martin
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Caroline Monge
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ashley Pleger
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jan Rooney
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Haile Werntz
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jean-Vincent Puzos
scenograf
|
6,0
|
|
Larry Dias
dekorator wnętrz
|
7,0
|
|
Amanda Cornell
dekorator wnętrz
|
||
Craig K. Lewis
dekorator wnętrz
|
||
Katelyn Cocherell
dekorator wnętrz (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
David Lazan
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
6,0
|
|
Chris Hansen
dyrektor artystyczny
|
||
Gregory S. Hooper
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Leslie McDonald
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Drew Monahan
dyrektor artystyczny
|
||
Nic Pallace
dyrektor artystyczny
|
||
Stella Vaccaro
dyrektor artystyczny
|
||
Ketan Waikar
dyrektor artystyczny
|
||
Thomas P. Wilkins
dyrektor artystyczny
|
||
Dean Wolcott
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Nathan Krochmal
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Joseph Nadeau
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Kristen Sherwin
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Gordon Stotz
dyrektor artystyczny (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Timothy M. Earls
projektant wnętrz
|
||
Robert Fechtman
projektant wnętrz
|
||
Tom Frohling
projektant wnętrz
|
7,0
|
|
Jim Hewitt
projektant wnętrz
|
||
Kevin Houlihan
projektant wnętrz
|
||
Bria Kinter
projektant wnętrz
|
||
Easton Smith
projektant wnętrz
|
||
Justin Trudeau
projektant wnętrz
|
||
Stella Vaccaro
projektant wnętrz
|
||
Julie Vash
projektant wnętrz
|
||
Richard K. Buoen
grafik koncepcyjny
|
||
Pablo Carpio
grafik koncepcyjny
|
||
Paul Chadeisson
grafik koncepcyjny
|
||
Joseph Diaz
grafik koncepcyjny
|
||
Julien Gauthier
grafik koncepcyjny
|
||
Maciej Kuciara
grafik koncepcyjny
|
||
Finnian Macmanus
grafik koncepcyjny
|
||
Victor James Martinez
grafik koncepcyjny
|
||
Simon Murton
grafik koncepcyjny
|
||
Luca Nemolato
grafik koncepcyjny
|
||
Steffen Reichstadt
grafik koncepcyjny
|
||
Houston Sharp
grafik koncepcyjny
|
||
Aaron Sims
grafik koncepcyjny
|
8,0
|
|
Timothy Rodriguez
grafik koncepcyjny (San Francisco)
|
||
Adam Baines
grafik koncepcyjny (San Francisco)
|
||
Ivan Khomenko
grafik koncepcyjny (London)
|
||
Mark Bialuski
główny architekt
|
||
Seth Gardner
główny architekt
|
||
Robert A. Blackburn
koordynator konstrukcji
|
||
Alan Droeger
koordynator konstrukcji
|
||
Edward J. Protiva
główny konstruktor dekoracji
|
||
Brett C. Smith
główny konstruktor dekoracji
|
||
Susan Tanner
główny konstruktor dekoracji
|
||
Zak Howell
konstruktor dekoracji
|
||
Hilary Ament
projektant graficzny
|
||
Susan A. Burig
projektant graficzny
|
||
Karen Teneyck
projektant graficzny
|
||
Anthony Winn
scenopis obrazkowy
|
||
Ken Perkins
scenopis obrazkowy
|
||
Brian Murray
scenopis obrazkowy
|
||
Janet Kusnick
scenopis obrazkowy
|
||
Philip Keller
scenopis obrazkowy
|
||
Michael Anthony Jackson
scenopis obrazkowy
|
||
John Fox
scenopis obrazkowy
|
||
Randy Culberhouse
twórca rekwizytów
|
||
Rob Garlow
twórca rekwizytów
|
||
Rob Hamby
twórca rekwizytów
|
||
Zack Mansbridge
twórca rekwizytów
|
||
Doug Harlocker
główny rekwizytor
|
||
Mark Knapton
główny rekwizytor
|
||
Jared Fleury
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Walter Fowler
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Kemper Harris
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Eliot Levin
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Attila Kiss
główny rekwizytor (asystent) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Brett Andrews
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Kaanoipono Cabrinha
rekwizytor
|
||
Tom Callinicos
rekwizytor
|
||
Molly Ebner
rekwizytor
|
||
Andrew Falk
rekwizytor
|
||
Daniel B. Foster
rekwizytor
|
||
Michael Green
rekwizytor
|
||
Hale Mawae
rekwizytor
|
||
Mark Moquin
rekwizytor
|
||
Lisa 'Pike' Rincon
rekwizytor
|
||
Joshua Shomo
rekwizytor
|
||
Travis Sullivan
rekwizytor
|
||
Linda Verzi
rekwizytor
|
||
Alexi Wilson
rekwizytor
|
||
Jana Treadwell
rekwizytor (Hawaje)
|
||
Jaime Rosegren
rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Jerod Rushin
rekwizytor (asystent) (druga ekipa)
|
||
Yann Denoual
główny rzeźbiarz
|
||
J. Bryan Holloway
główny rzeźbiarz (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Jonathan Burdeshaw
rzeźbiarz
|
||
Gerald D'Onofrio
rzeźbiarz
|
||
Alonzo Edwards
rzeźbiarz
|
||
Sarah Falls
rzeźbiarz
|
||
Desirae Hepp
rzeźbiarz
|
||
David James
rzeźbiarz
|
||
Christine Prusha
rzeźbiarz
|
||
Edward Skade
rzeźbiarz
|
||
Daniel Soltis
rzeźbiarz
|
||
Cuitlahuac Morales Velazquez
rzeźbiarz
|
||
Peter Mitchell Rubin
ilustrator
|
||
Elise Puzos
modelarz
|
||
Gabe Harrington
malarz
|
||
Samuel Pactol
malarz
|
||
Meg Hyatt Snow
malarz
|
||
Ana Wackermann
malarz
|
||
Derek Devers
stolarz
|
||
Maurice Steve Escobedo
tynkarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Erik Aadahl
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Ethan Van der Ryn
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
John Marquis
projektant dźwięku
|
||
Ethan Van der Ryn
projektant dźwięku
|
||
Brandon Jones
projektant dźwięku
|
||
Erik Aadahl
projektant dźwięku
|
||
Matt Cavanaugh
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Goeun Lee Everett
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Lee Gilmore
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Victor Mercader
technik miksu
|
||
Jim Weidman
nadzorujący montaż muzyki
|
||
David Olson
montaż muzyki
|
||
Jeanette Surga
montaż muzyki
|
||
Ron Bartlett
mikser ponownego nagrania
|
||
Greg ten Bosch
mikser efektów dźwiękowych
|
||
Hunter Berk
mikser postsynchronu
|
||
Jason Oliver
mikser postsynchronu
|
||
Aaron Southerland
mikser postsynchronu
|
||
Joel Erickson
nadzorca postsynchronu
|
||
Stuart St Vincent Welch
operator postsynchronu
|
||
Ignacio Arrojo
operator postsynchronu
|
||
Jonathan Klein
nadzorujący montaż imitacji
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Willard Overstreet
montaż imitacji
|
||
Jack Cucci
mikser imitacji
|
||
Malte Bieler
montaż dźwięku
|
||
David Husby
mikser
|
||
Michael B. Koff
mikser
|
||
Lucas Clyde
mikser
|
||
John Harton
mikser (druga ekipa) (Hawaje)
|
||
James Peterson
mikser (druga ekipa) (Hawaje)
|
||
Alana Knutson
dźwięk
|
||
Colin Heath
dźwięk (dodatkowy)
|
||
Carson X. MacDonald
dźwięk (druga ekipa)
|
||
Victor Mercader
montaż dźwięku
|
||
Veronica Li
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Robert Jackson
montaż dialogów
|
||
Ralph Osborn
montaż dialogów
|
||
Ian Bender
mikrofoniarz
|
||
Colt Logan
mikrofoniarz
|
||
Kevin Cerchiai
mikrofoniarz (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Philip Conrad
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Thomas J. Doolittle
mikrofoniarz (druga ekipa) (Hawaje)
|
||
Marcus Petruska
mikrofoniarz (druga ekipa) (Atlanta)
|
||
Julio Allen
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicolas Colantuoni
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Tanis
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Eric Cook
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Jeff Rand
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Joel P. Blanchard
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
J.D. Schwalm
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
H. Barclay Aaris
efekty specjalne
|
6,0
|
|
Dino Doane
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Carlos Scally
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Nick Rand
efekty specjalne
|
||
Robert Spurlock
efekty specjalne
|
||
Sarah Huffine
efekty specjalne (asystent)
|
||
Josh Cerven
technik
|
||
Colleen Daniel
technik
|
8,0
|
|
Jeremy Farlow
technik
|
||
Roland Fullajtar
technik
|
||
Barry Hart
technik
|
||
Pete Kelley
technik
|
||
Wayne Rowe
technik
|
||
Jason Vels
technik
|
||
Skylar Gorrell
technik (Hawaje)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Katie Doyle
nadzorca doboru obsady
|
||
Tara Feldstein
nadzorca doboru obsady
|
||
Juan Pablo Rincon
nadzorca doboru obsady
|
||
Marisol Roncali
dobór obsady
|
||
Mary Vernieu
dobór obsady
|
||
Kyle Mann
dobór obsady (asystent)
|
||
Ashley Lambert
dobór głosu
|
||
Raylin Sabo
dodatkowy dobór obsady
|
||
Alejandro Gutierrez Borda
dodatkowy dobór obsady (Kolumbia)
|
||
Tammy L. Smith
dodatkowy dobór obsady (Gruzja)
|
||
Karen Wood
dodatkowy dobór obsady (Hawaje)
|
||
Maida N. Morgan
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Laura Sode-Matteson
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Jay Ward
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Aaron D. Newton
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Thomas Gann
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Mary Louise Freeman
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Laila Cohen
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Christopher M. Banks
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Haley Ackley
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Tiana Amo
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
|
||
Ethan Chong
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
|
||
Pono Guerrero
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
|
||
Chris Fowler O'Connor
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
|
||
Rita Rosenfeld
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
|
||
Paulina Salazar
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
|
||
Caleb Hinshaw
menedżer obiektów zdjęciowych (dodatkowe zdjęcia) (Atlanta)
|
||
Johnny Chen
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Atlanta)
|
||
Aubrey DeVaney
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa) (Atlanta)
|
||
Georgia Anne Thompson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (druga ekipa) (Atlanta)
|
||
Mike Dacko
główny animator
|
||
Carmelo Leggiero
główny animator
|
||
Sianoosh Nasiriziba
główny animator
|
||
Francesco Canonico
animator
|
||
Vincent Caudeville
animator
|
||
Jazmin Evans
animator
|
||
Kolby Krook
animator
|
||
Alfonso Sicilia
animator
|
||
Ryan Sluman
animator
|
||
Chris Sokalofsky
animator
|
||
Isaac Haiswee Tan
animator
|
||
Archie Villaverde
animator
|
||
Sam Baker
animator
|
||
Ryan Cronin
animator
|
||
Mark Stanger
animator
|
||
Joel Meire
animator (Londyn)
|
||
David Apgar
animator (San Francisco)
|
||
Shaun Friedberg 'Pyrokinesis'
dyrektor techniczny
|
||
James Aldous
dyrektor techniczny
|
||
Cody Amos
dyrektor techniczny
|
||
Dan Ayling
dyrektor techniczny
|
||
Luigi Baggio
dyrektor techniczny
|
||
Heath Baker
dyrektor techniczny
|
||
Mark Barber
dyrektor techniczny
|
||
Zeljko Barcan
dyrektor techniczny
|
||
Gregory Bellis
dyrektor techniczny
|
||
Lyle Cooley
dyrektor techniczny
|
||
Nguyen DangVy
dyrektor techniczny
|
||
Avijit Das
dyrektor techniczny
|
||
Wenlong Du
dyrektor techniczny
|
||
Steven Dugaro
dyrektor techniczny
|
||
Adrien Dupont
dyrektor techniczny
|
||
Yann Dupont
dyrektor techniczny
|
||
Ludovic Fouche
dyrektor techniczny
|
||
Derik Gokstorp
dyrektor techniczny
|
||
Arthur Graff
dyrektor techniczny
|
||
Sara Hansen
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Stefanie Blatt
dyrektor techniczny
|
||
Robert Bloom
dyrektor techniczny
|
||
Francesc Bolló
dyrektor techniczny
|
||
Julian R. Butler
dyrektor techniczny
|
||
Sébastien Bélec
dyrektor techniczny
|
||
Ben Campbell
dyrektor techniczny
|
||
Karhoe Chan
dyrektor techniczny
|
||
Mihai Cioroba
dyrektor techniczny
|
||
Jerome Collombier
dyrektor techniczny
|
||
Fernando Brandão de Braga
dyrektor techniczny
|
||
Raphaël Gadot
dyrektor techniczny
|
||
Gourav Ghosh
dyrektor techniczny
|
||
Mark L. Holmes
dyrektor techniczny
|
||
Russell Hopwood
efekty wizualne
|
||
Stephen Karl
dyrektor techniczny
|
||
Kevin Kelm
dyrektor techniczny
|
||
Dániel Keresztes
dyrektor techniczny
|
||
Pei-Zhi Huang
dyrektor techniczny
|
||
Jun Eun Kim
dyrektor techniczny
|
||
Ashleigh-Jean King
dyrektor techniczny
|
||
Keith Knight
dyrektor techniczny
|
||
Dmitri Krasnokoutski
dyrektor techniczny
|
||
Ju Hee Kwon
dyrektor techniczny
|
||
Julien Labussiere
dyrektor techniczny
|
||
Dilip Lalwani
dyrektor techniczny
|
||
Nathan Lane
dyrektor techniczny
|
||
April Leckie
dyrektor techniczny
|
||
Desmond Lin
dyrektor techniczny
|
||
Daniela Lobo Dias
dyrektor techniczny
|
||
Francesco Lupo
dyrektor techniczny
|
||
Mark McNicholl
dyrektor techniczny
|
||
Stephanie Metcalfe
dyrektor techniczny
|
||
Luiz Philippe Moreira
dyrektor techniczny
|
||
Ryan Nolan-Hieb
dyrektor techniczny
|
||
Anton Ognyev
dyrektor techniczny
|
||
Richard Pang
dyrektor techniczny
|
||
Emese Papp
dyrektor techniczny
|
||
David Picarda
dyrektor techniczny
|
||
Christian Poullay
dyrektor techniczny
|
||
Deshpandey Pushkar
dyrektor techniczny
|
||
Peter Salter
dyrektor techniczny
|
||
Claude Schitter
dyrektor techniczny
|
||
Carlo Semeria
dyrektor techniczny
|
||
Patricia Serrano San Julián
dyrektor techniczny
|
||
Abhay Singh
dyrektor techniczny
|
||
Tommaso Siragusa
dyrektor techniczny
|
||
Marc Smith
dyrektor techniczny
|
||
Irena Steinnagel
dyrektor techniczny
|
||
Mika Strijdonk
dyrektor techniczny
|
||
Åsa Svedberg
dyrektor techniczny
|
||
Felix Telfer
dyrektor techniczny
|
||
Jamie Telfer
dyrektor techniczny
|
||
Raphael Thiery
dyrektor techniczny
|
||
Gareth Thomas
dyrektor techniczny
|
||
Ben Thompson
dyrektor techniczny
|
||
Denis Trutanic
dyrektor techniczny
|
||
Imre Tüske
dyrektor techniczny
|
||
Marco van der Merwe
dyrektor techniczny
|
||
Scott Wilkinson
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Romain Simonnet
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Rémi Pécout
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Daniel Labossiere
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Menno Dijkstra
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Wayne Lim
dyrektor techniczny (Londyn) (Vancouver)
|
||
Anton Brand
dyrektor techniczny (Los Angeles)
|
||
Erick Salazar
dyrektor techniczny (San Francisco)
|
||
Arvid Schneider
dyrektor techniczny (San Francisco)
|
||
Rupeshpatil
dyrektor techniczny (Indie)
|
||
Anik Roy
dyrektor techniczny (Indie)
|
||
Sascha Robitzki
dyrektor techniczny (Singapur)
|
||
Wongsakorn Jitbunyachot
dyrektor techniczny (Singapur)
|
||
Tom Collier
główny zecer
|
||
Matt Holland
główny zecer
|
||
Marco Leone
główny zecer
|
||
Julien Leveugle
główny zecer
|
||
Jérémie Maheu
główny zecer
|
||
Christopher Maslen
główny zecer
|
||
Gabriele Motta
główny zecer
|
||
Per Mørk-Jensen
główny zecer
|
||
Cameron Smith
główny zecer
|
||
Michael J. Sweetser
główny zecer
|
||
Siddharth Thakur
główny zecer
|
||
Peter Moran
główny zecer (San Francisco)
|
||
Lydia Aguilar
zecer
|
||
Asier Aparicio
zecer
|
||
Tigran Badalyan
zecer
|
||
Alexandre Bain
zecer
|
||
Elisabetta Belloni
zecer
|
||
Jordan Benwick
zecer
|
||
Robert Beveridge
zecer
|
||
Valentina Biffi
zecer
|
||
Kunal Biswas
zecer
|
||
Florin Boieriu
zecer
|
||
Sebastian Bommersheim
zecer
|
||
Dimitri Breidenbach
zecer
|
||
Jakub Budina
zecer
|
||
Norman Cates
zecer
|
||
Agustín Cavalieri
zecer
|
||
Kamelia Chabane
zecer
|
||
Marcin Charlicki
zecer
|
||
Santosh Choudhary
zecer
|
||
Erik Classen
zecer
|
||
Chris Dawson
zecer
|
||
Andrew Dohan
zecer
|
||
Francesc Donaire
zecer
|
||
Ali Ehtemami
zecer
|
||
George Ferris
zecer
|
||
Ales Gargulak
zecer
|
||
Scott Gastellu
zecer
|
||
Ankush Gawande
zecer
|
||
Storm Gezentsvey
zecer
|
||
Jonny Gu
zecer
|
||
Shreyas Gujrati
zecer
|
||
Nicolas Guyon
zecer
|
||
Yasemin Hepguler
zecer
|
||
Fabian Holtz
zecer
|
||
Chris Ingersoll
zecer
|
||
Franciszek Jankowski
zecer
|
||
Julien Jentgen
zecer
|
||
Aniket Jog
zecer
|
||
Mark Julien
zecer
|
||
Jaroslav Kreilis
zecer
|
||
Mateusz Krzastek
zecer
|
||
Pavel Král
zecer
|
||
Khaled Labidi
zecer
|
||
Mariano Lacerna
zecer
|
||
Todd Liddiard
zecer
|
||
Leon Lin
zecer
|
||
Yulong Liu
zecer
|
||
Stephanie Malicdem
zecer
|
||
Mattia Marceca
zecer
|
||
Ashley Mason
zecer
|
||
Pontus Mattsson
zecer
|
||
James McPherson
zecer
|
||
Harry Medlin
zecer
|
||
Shane Meehan
zecer
|
||
Jai Mehta
zecer
|
||
Francesca Milde
zecer
|
||
Eric A. Mitchell
zecer
|
||
Emmanuel Moulun
zecer
|
||
Theophile Mur
zecer
|
||
Yoon See Ng
zecer
|
||
Ranen Nongmaithem
zecer
|
||
Peter Palarik
zecer
|
||
Akshay Patial
zecer
|
||
Vasho Pekar
zecer
|
||
Melvin Pereira
zecer
|
||
Kalle Peterson
zecer
|
||
Jason Phua
zecer
|
||
Ezra Pike
zecer
|
||
Danny Popovic
zecer
|
||
Simon Quach
zecer
|
||
Marko Radinkovic
zecer
|
||
Michael Ranalletta
zecer
|
||
Kim Ranzani
zecer
|
||
Amélie Rey
zecer
|
||
Adrien Rollet
zecer
|
||
Carlo Scaduto
zecer
|
||
Mohamed Selim
zecer
|
||
Vivek Sharma
zecer
|
||
Matthew Shaw
zecer
|
||
Mykhailo Slavov
zecer
|
||
Tim Stern
zecer
|
||
Jonathon Sumner
zecer
|
||
Tibor Szentkuti
zecer
|
||
Adrien Sérir
zecer
|
||
Tim Tobin
zecer
|
||
Lachlan Tolley
zecer
|
||
John Toth
zecer
|
||
Péter Tárik
zecer
|
||
Jakub Valica
zecer
|
||
Luca Valletta
zecer
|
||
Greg VanZyl
zecer
|
||
Balazs Varga
zecer
|
||
Levente Vass
zecer
|
||
Daniel Veszely
zecer
|
||
Eric Vidal
zecer
|
||
Victor Vilceanu
zecer
|
||
Roman Weisgerber
zecer
|
||
Lyndsey Will
zecer
|
||
Sunil Kumar Yadav
zecer
|
||
Keisuke Yamashita
zecer
|
||
Diana Yordanova
zecer
|
||
Alexandra Magocsi
efekty wizualne (Londyn)
|
||
Sam Hancock
efekty wizualne (San Francisco)
|
||
Branko Grujcic
efekty wizualne (San Francisco)
|
||
Jaroslaw Dawidziuk
efekty wizualne (San Francisco)
|
||
Sajeev Abhishek
efekty wizualne
|
||
Reetu Aggarwal
efekty wizualne
|
||
Ivan Alaykov
efekty wizualne
|
||
Samuel Archer
efekty wizualne
|
||
Raghav Arumugam
efekty wizualne
|
||
Demián Astur
efekty wizualne
|
||
Emilien Breuillier
efekty wizualne
|
||
Martin Chabannes
efekty wizualne
|
||
Katie Connon
efekty wizualne
|
||
Tibor Dajko
efekty wizualne
|
||
Marco De Rossi
efekty wizualne
|
||
Kurt Debens
efekty wizualne
|
||
Andrew Deneau
efekty wizualne
|
||
Akash Desai
efekty wizualne
|
||
Guillaume Desmarais
efekty wizualne
|
||
David Espinoza
efekty wizualne
|
||
Christopher Finley
efekty wizualne
|
||
Michael Furniss
efekty wizualne
|
||
Daniel Hazeltine
efekty wizualne
|
||
Alberto Hernandez Rodriguez
efekty wizualne
|
||
Martin Holeysovsky
efekty wizualne
|
||
Vikram Kale
efekty wizualne
|
||
Marc Landrain
efekty wizualne
|
||
Petr Marek
efekty wizualne
|
||
Dominik Matousek
efekty wizualne
|
||
Andrew McCosh
efekty wizualne
|
||
Ankur Mishra
efekty wizualne
|
||
Hugo Vargas Monrroy
efekty wizualne
|
||
Danilo Montesarchio
efekty wizualne
|
||
Prafulla Naik
efekty wizualne
|
||
Ondrej Ondracek
efekty wizualne
|
||
Damien Peinoit
efekty wizualne
|
||
Gabriela Pruszkowska
efekty wizualne
|
||
Vitalii Prykhodko
efekty wizualne
|
||
Sarah Reddie
efekty wizualne
|
||
Olivia Strada
efekty wizualne
|
||
Max Telfer
efekty wizualne
|
||
Jiayin Wang
efekty wizualne
|
||
Fathima Feminò
zecer (Londyn) (Vancouwer)
|
||
Spencer Dinney
zecer (Londyn)
|
||
Melissa Goddard
zecer (Londyn)
|
||
Cale Jacox
zecer (Londyn)
|
||
Lies Veldeman
zecer (San Francisco)
|
||
Michelangelo Frisoni
zecer (Los Angeles)
|
||
Jaume Creus
zecer (San Francisco)
|
||
Ravi Krishna Kasumarthy
zecer (Singapur)
|
||
Rahul Verma
zecer (Indie)
|
||
Samantha Abda
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tatiana Bozzo
koordynator efektów wizualnych
|
||
Peter Calvillo
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kate Elum
koordynator efektów wizualnych
|
||
Chloe Feodoroff
koordynator efektów wizualnych
|
||
Stephanie Ferreira
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nick Ghizas
koordynator efektów wizualnych
|
||
Elise Gong
koordynator efektów wizualnych
|
||
David Gullman
koordynator efektów wizualnych
|
||
Davin Hun
koordynator efektów wizualnych
|
||
Samira Khan
koordynator efektów wizualnych
|
||
Rebecca Mercurio
koordynator efektów wizualnych
|
||
Raven Midkiff
koordynator efektów wizualnych
|
||
Patrick Miller
koordynator efektów wizualnych
|
||
Michaela Mladá
koordynator efektów wizualnych
|
||
Elizabeth Mrad
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jaime Ormston
koordynator efektów wizualnych
|
||
Andrea Pica
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sarah Stauffer
koordynator efektów wizualnych
|
||
Praveen Kanshi
koordynator efektów wizualnych
|
||
Daniel Tan
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ellis Trespalacios
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jimmy Uddo
koordynator efektów wizualnych
|
||
She Fong Yap
koordynator efektów wizualnych
|
||
Valerie Wicks
koordynator efektów wizualnych (asystent)
|
||
Janki Patel
koordynator efektów wizualnych (asystent)
|
||
Breanna Adams
koordynator efektów wizualnych (asystent)
|
||
Jim Berney
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Gaia Bussolati
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Daniele DeMaio
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Chetan Gaur
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ara Khanikian
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Yael Majors
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Luke Millar
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jake Morrison
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Viktor Muller
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Kieran Ogden-Brunell
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Stephane Paris
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Malte Sarnes
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John C. Sparks
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Yang Wang
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Chad Wiebe
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Knoll
nadzorca efektów wizualnych (San Francisco)
|
8,0
|
|
Robert Bock
nadzorca efektów wizualnych (Los Angeles)
|
||
Shyamsundar Chandrasekaran
nadzorca efektów wizualnych (Indie)
|
||
Christopher Downs
nadzorca efektów wizualnych (Londyn)
|
||
Jose Burgos
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy) (Singapur)
|
||
Sean Ames
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Ashley Bettini
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Ilona Blyth
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Florian Chauvet
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Richard Leo Cook
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Caitlin Jessen
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Caroline MacLeod
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Mare McIntosh
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Joseph Lobato
kierownik produkcji efektów wizualnych (Londyn)
|
||
Dan Cortez
kierownik produkcji efektów wizualnych (San Francisco)
|
||
Rosario Barbera
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
David Conley
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Francesco Grisi
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Philipp Wolf
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Jill Brooks
producent wykonawczy efektów wizualnych (San Francisco)
|
||
Matthew Dravitzki
producent efektów wizualnych
|
||
Marla Neto Henshaw
producent efektów wizualnych
|
||
Simon Kenny
producent efektów wizualnych
|
||
Amber Kirsch
producent efektów wizualnych
|
||
Katy Mummery
producent efektów wizualnych
|
||
Jinnie Pak
producent efektów wizualnych
|
||
Grant Roa
producent efektów wizualnych
|
||
Corinne Teng
producent efektów wizualnych
|
||
Laurence Berkani
producent efektów wizualnych (San Francisco)
|
||
Caleb Baltensperger
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Dayton Boorsma
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Becky Collins
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Matt Conrod
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Derek Dubois
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Edison Erorita
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Kristy Kinimaka
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Kayla Westfall
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Andrew Poole
producent efektów wizualnych (dodatkowy) (San Francisco)
|
||
Morgan Telfer
producent efektów wizualnych (asystent) (San Francisco)
|
||
Stuart Lord
producent efektów wizualnych (asystent) (San Francisco)
|
||
Robert Dorris
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Dane Larocque
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jared Pejkovic
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Cesar Rodriguez Bautista
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Joaquin Ludewig
tworzący w technologii cyfrowej (San Francisco)
|
||
Karolina Hardinger
tworzący w technologii cyfrowej (San Francisco)
|
||
Michael Leigh Gresham
tworzący w technologii cyfrowej (San Francisco)
|
||
Siau Yene Ang
tworzący w technologii cyfrowej (Singapur)
|
||
Jeremy Bradley
montaż efektów wizualnych
|
||
Maude Giroux
montaż efektów wizualnych
|
||
Claudia Huerta
montaż efektów wizualnych
|
||
Zack Mazerolle
montaż efektów wizualnych
|
||
Fabio Scotellaro
montaż efektów wizualnych
|
||
Michael Soppit
montaż efektów wizualnych
|
||
Katrina Taylor
montaż efektów wizualnych
|
||
Rob Blue
nadzorca komponowania
|
||
Scott Chambers
nadzorca komponowania
|
||
Martin Cicmanec
nadzorca komponowania
|
||
Matt Greig
nadzorca komponowania
|
||
Keith Herft
nadzorca komponowania
|
||
Jennifer Giovanna Meire
nadzorca komponowania
|
||
Phil Prates
nadzorca komponowania
|
||
Marc-Antoine Thibault
nadzorca komponowania
|
||
Dimitri Uradovskiy
nadzorca komponowania
|
||
Anton Yri
nadzorca komponowania
|
||
Abishek Nair
nadzorca komponowania (Singapur)
|
||
Ummi Gudjonsson
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Celia Jepson
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Ashutosh Kushe
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Gary Wu
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Anthony Zwartouw
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Mark Norrie
nadzorca grafiki komputerowej (Londyn)
|
||
Jep Hill
nadzorca grafiki komputerowej (San Francisco)
|
||
Jade Mansueto
inżynier oprogramowania
|
||
Djordje Cakovan
modelarz cyfrowy
|
||
James Ogle
modelarz cyfrowy
|
||
Vanni Brighella
modelarz cyfrowy (dodatkowy)
|
||
Cory Bedwell
artysta matowy
|
||
Josh Ellem
artysta matowy
|
||
Kristina Krasteva
artysta matowy
|
||
Giuseppe Parisi
artysta matowy
|
||
Gábor Szügyi
artysta matowy
|
||
Davide Valvona
artysta matowy
|
||
Wonmok Mark Choi
malarz animacji
|
||
Tina Thitinuch Chongko
malarz animacji
|
||
Steve Cronin
malarz animacji
|
||
Kerstin Herold
malarz animacji
|
||
Danny Jones
malarz animacji
|
||
Rob MacBride
malarz animacji
|
||
Samantha Maiolo
malarz animacji
|
||
Liam Major
malarz animacji
|
||
Seth F. Miller
malarz animacji
|
||
Laura Murillo
malarz animacji
|
||
Duncan Nairn
malarz animacji
|
||
Ugo Poinas
malarz animacji
|
||
Kade Ramsey
malarz animacji
|
||
Michelle Redman
malarz animacji
|
||
Natalie Smith
malarz animacji
|
||
Eddie Soria
malarz animacji
|
||
Trish Van't Hul
malarz animacji
|
||
Tracy Villeda Meneses
malarz animacji
|
||
Tarquin Vosper
malarz animacji
|
||
Katie Williams
malarz animacji
|
||
Rachel Bouchard
układ graficzny
|
||
Vaclav Kostun
układ graficzny
|
||
Frederic Medioni
układ graficzny
|
||
Jebb Ng
układ graficzny
|
||
Nathan Zeppel
układ graficzny
|
||
Oliver Kirchhoff
układ graficzny (San Francisco)
|
||
Ignacio Valencia Zúñiga
układ graficzny (Los Angeles)
|
||
Martin Kulig
układ graficzny (Singapur)
|
||
Felder Kwek
układ graficzny (Singapur)
|
||
Vimal Raj Mohan
układ graficzny (Singapur)
|
||
Lai Lin Tang
układ graficzny (Singapur)
|
||
Allan Poppleton
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Erika Takacs
koordynator kaskaderów
|
||
Corbin Fox
koordynator kaskaderów
|
||
Thomas Robinson Harper
koordynator kaskaderów (ponownie nakręcone ujęcia)
|
6,0
|
|
Laurence Chavez
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Daniel Stevens
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Stuart Thorp
koordynator kaskaderów (asystent)
|
6,0
|
|
Allan Poppleton
koordynator walk
|
6,0
|
|
Dave Macomber
koordynator scen walki
|
||
Ryan Watson
koordynator scen walki (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Myles Humphus
kaskader dublujący: Dwayne Johnson
|
||
Tanoai Reed
kaskader dublujacy: Dwayne Johnson
|
||
Lauren Shaw
kaskader dublujący: Emily Blunt
|
||
Adrienne Ballenger
kaskader dublujący: Sulem Calderon
|
||
David Conk
kaskader dublujący: Edgar Ramírez
|
||
James Hutchison III
kaskader dublujacy: Edgar Ramirez
|
||
John Nania
kaskader dublujący: Edgar Ramirez
|
||
Hannah Betts
kaskader dublujący: Veronica Falcon
|
||
Paul Darnell
kaskader dublujący: Jack Whitehall
|
||
Lloyd Pitts
kaskader dublujący: Jack Whitehall
|
||
Alice Rietveld
kaskader dublujący: Simone Lockhart
|
||
Sam Slater
kaskader dublujący: Dan Dargan Carter
|
||
Lauren Shaw
kierowca kaskader
|
||
Thom Khoury Williams
kierowca kaskader
|
||
Tom Akos
układacz
|
||
Shane Bell
układacz
|
||
Kevin L. Jackson
układacz
|
||
William Scharpf
układacz
|
||
Ashlen Aquila
kaskader
|
||
Randall Archer
kaskader
|
6,0
|
|
Chris Balualua
kaskader
|
||
Ken Barefield
kaskader
|
||
Shane Bell
kaskader
|
||
Kelly Bellini
kaskader
|
||
Nick Benseman
kaskader
|
||
Shawn Bernal
kaskader
|
||
Hannah Betts
kaskader / kaskader (rezerwowy)
|
||
Nicolas Bosc
kaskader
|
||
Jason Brillantes
kaskader
|
||
Trent Brya
kaskader
|
||
Max Calder
kaskader
|
||
Bonnie Campanella
kaskader
|
||
Fernando Campos
kaskader
|
||
Dan Dargan Carter
kaskader
|
||
Sebastiano Cartier
kaskader
|
||
Tom Culler
kaskader
|
||
Craig H. Davidson
kaskader
|
||
Martin De Boer
kaskader
|
||
Kent De Mond
kaskader
|
||
Shai Debroux
kaskader
|
||
Stephen Dunlevy
kaskader
|
6,0
|
|
Kevin Dyer
kaskader
|
||
Nick Epper
kaskader
|
||
Charles-Joseph Fisher
kaskader
|
||
Darin Fujimori
kaskader
|
||
Kai Garcia
kaskader
|
||
John Gilbert
kaskader
|
||
Travis Gomez
kaskader
|
||
Ryan Green
kaskader
|
||
Garrett Hammond
kaskader
|
||
Michael Hansen
kaskader
|
||
Michael Jamorski
kaskader
|
||
Veasna Keo
kaskader
|
||
Rissa Kilar
kaskader
|
||
Paul Lacovara
kaskader
|
||
Tony Lazzara
kaskader
|
||
Danny Le Boyer
kaskader
|
6,0
|
|
Matt Leonard
kaskader
|
||
Jared Losano
kaskader
|
||
Jess Lundgren
kaskader
|
||
Cody Mackie
kaskader
|
||
Ryan Mari
kaskader
|
||
Aaron Matthews
kaskader
|
||
Kevin Morgan
kaskader
|
||
Spencer Mulligan
kaskader
|
||
Panuvat Anthony Nanakornpanom
kaskader
|
||
Jason Patterson
kaskader
|
||
Nikolas Pelekai
kaskader
|
||
Dario Perez
kaskader
|
||
Westin Poole
kaskader
|
||
Brett Praed
kaskader
|
||
Gary Price
kaskader
|
||
Flaco Reyes
kaskader
|
||
Bayland Rippenkroeger
kaskader
|
||
Mike Rufino
kaskader
|
||
Eric R Salas
kaskader
|
||
Maya Santandrea
kaskader
|
||
Robert Daniel Souris
kaskader
|
||
Nick Stanner
kaskader
|
||
Remington Steele
kaskader
|
||
Erika Takacs
kaskader
|
||
Mark Tearle
kaskader
|
||
Robert Tinsley
kaskader
|
||
Jason A. Triplett
kaskader
|
||
Jaye Tyroff
kaskader
|
||
Steve Upton
kaskader
|
||
Karl Van Moorsel
kaskader
|
||
Tony Vittorioso
kaskader
|
||
Todd Warren
kaskader
|
||
Nico Woulard
kaskader
|
||
James Prince
dubler: Dwayne Johnson
|
||
Deacon Randle
dubler: Dwayne Johnson
|
||
James Tilley
dubler: Dwayne Johnson
|
||
Josie Leigh Taylor
dubler: Emily Blunt
|
||
Heather Box
dubler: Emily Blunt
|
||
Jessica Walker
dubler: Emily Blunt
|
||
Mason Pike
dubler: Jesse Plemons
|
||
Chase Fralish
dubler
|
||
Christopher Sgubin
dubler
|
||
Didi Tokova
księgowy produkcji
|
||
Cynthia D. Tappy
księgowy produkcji (Hawaje)
|
||
Kimberly Robinson
księgowy produkcji (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Park Bader
księgowy
|
||
Debi West
księgowy
|
||
Lindsey Ellis
księgowy (asystent)
|
||
Ivette Ledon
księgowy (asystent)
|
||
Nicholas Carranza
księgowy (asystent)
|
||
Philip DeVay
księgowy (asystent)
|
||
Carla O. Mancini
księgowy (asystent)
|
||
Sarah McCunney
księgowy (asystent)
|
||
Denika Mercado
księgowy (asystent)
|
||
Nicholas Molencupp
księgowy (asystent)
|
||
Morgan Schlosser
księgowy (asystent)
|
||
Katie Whitworth
księgowy (asystent)
|
||
Cynthia Young
księgowy (asystent) (Hawaje)
|
||
Kristi King
księgowy (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dexter W. Mills
księgowy (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Frank Masi
fotosista
|
||
Alex Anduze
pilot helikoptera
|
||
Justine Post
sekretariat produkcji
|
||
Suman Allakki
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Austin Blythe
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jim Buford
elektryk
|
||
Brock Byrd
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Alessandro Di Meo
prowadzący ostrość
|
||
Todd Durboraw
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Duke Duvauchelle
elektryk
|
||
Scott Eagle
elektryk
|
||
Dan Emo
elektryk
|
||
Ken Fisher
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Eddy Flores
elektryk
|
||
Raul Flores
elektryk
|
||
William Gentry
elektryk
|
||
Larry Gianneschi IV
prowadzący ostrość (druga ekipa) (Atlanta)
|
||
Mark Goellnicht
operator kamery (Hawaje)
|
||
Mark Goellnicht
operator steadicam (Hawaje)
|
||
Cameron Goen
elektryk (druga ekipa)
|
||
Cristi Lyn Hahn
operator kamery (asystent) (Atlanta)
|
||
Geoffrey Haley
operator kamery (dodatkowe zdjęcia) (Atlanta)
|
||
Geoffrey Haley
operator steadicam (dodatkowe zdjęcia) (Atlanta)
|
||
Davion Harris
elektryk
|
||
Kent Harvey
operator kamery
|
||
Matthew Haskins
operator kamery (asystent)
|
||
Ronald Hersey
operator kamery
|
7,0
|
|
Andrew Hoehn Jr.
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Ronald H. Hynson
elektryk
|
||
Gregory Irwin
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jason Jensen
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Jimmy E. Jensen
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Michael Klimchak
operator kamery (asystent)
|
||
Thomas Lappin
operator kamery
|
||
Levi Martinez
elektryk
|
||
Bill McClelland
operator kamery
|
||
Bill McConnell Jr.
operator kamery (asystent)
|
||
Cody Mckinzie
elektryk
|
||
Hassen Muralles
elektryk
|
||
Ted Nimz
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Tiko Pavoni
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Matthew A. Petrosky
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Gabriel Prandini
operator kamery (asystent)
|
||
Caitlin Rodiek
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jesse Roth
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Trey Sanchez
elektryk
|
||
Jose de Jesus Servin
elektryk
|
||
Pokey Spears
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Scott Sprague
oświetlenie (asystent)
|
||
Don Steinberg
prowadzący ostrość
|
||
Rafael E. Sánchez
oświetlenie
|
||
David J. Thompson
operator kamery
|
||
David J. Thompson
operator steadicam
|
||
Don Tomich
oświetlenie (Hawaje)
|
||
Fatih Turgut
operator kamery
|
||
Jarred Waldron
oświetlenie (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Paul E. Woods
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Matthew Adams
zecer
|
Pozostałe
Proszę czekać…