Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Kenneth Branagh |
7,7
|
|
Anna Brabbins
(asystent)
|
||
Martin Curry
(asystent)
|
||
Tussy Facchin
(asystent)
|
||
Charlie Vaughan
(asystent)
|
||
Adam Foster
(asystent)
|
||
Bryn Lawrence
(asystent)
|
||
Siggy Stone
(asystent)
|
||
Joseph Azzopardi
(asystent)
|
||
Eolande Diaz
(asystent)
|
||
Andrew Heard
(asystent)
|
||
Alex Irvine
(asystent)
|
||
Michael Stevenson
(asystent)
|
||
Arthur Shepherd
(asystent) (dodatkowy)
|
||
James O'Donnell
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Robert Grayson
(asystent) (druga ekipa)
|
||
David O'Neill
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michael Green |
4,0
|
|
Nicoletta Mani
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Sylvia Parker
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Jenny Wood
(nadzorca ciągłości scenariusza) (asystent)
|
||
Viky Refalo
(nadzorca ciągłości scenariusza) (asystent)
|
||
Agatha Christie
(powieść "Morderstwo w Orient Expressie")
|
10
|
|
Producenci | Ocena | |
Kenneth Branagh
producent
|
7,7
|
|
Mark Gordon
producent
|
||
Judy Hofflund
producent
|
||
Simon Kinberg
producent
|
||
Michael Schaefer
producent
|
||
Ridley Scott
producent
|
7,9
|
|
Aditya Sood
producent wykonawczy
|
||
James Prichard
producent wykonawczy
|
||
Hilary Strong
producent wykonawczy
|
||
Matthew Jenkins
producent wykonawczy
|
||
Dillon Kivo
producent wykonawczy
|
||
Assis Eloy
producent wykonawczy (asystent)
|
||
William Moseley
współproducent
|
||
Janine Modder
kierownik produkcji
|
||
Thomas Schembri
kierownik produkcji
|
||
Thomas A. Imperato
kierownik produkcji
|
||
Russell Lodge
kierownik produkcji
|
||
Terry Blyther
kierownik produkcji
|
||
Winston Azzopardi
kierownik produkcji (Malta)
|
||
Pip Gillings
kierownik produkcji (Nowa Zelandia)
|
||
Jérémie Chevret
kierownik produkcji (Francja / Szwajcaria)
|
||
Daniella R. Baggaley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Inga Fabian
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Pete Glover
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rick Heckenlaible
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ethan Modder
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sarah Naudi
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Zosia Sokolowicz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
India Castle-Gibb
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Jeanette Haley
nadzorca postprodukcji
|
||
Hephzibah Craen
koordynator produkcji
|
||
Kate Garbett
koordynator produkcji (Malta)
|
||
Jane Gray
koordynator produkcji (Nowa Zelandia)
|
||
Ritienne Aquilina
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Steve Barnett
nadzorca postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Johnny Depp
Edward Ratchett
|
8,1
|
|
Kenneth Branagh
Herkules Poirot
|
7,7
|
|
Daisy Ridley
Mary Debenham
|
7,5
|
|
Penélope Cruz
Pilar Estravados
|
7,8
|
|
Michelle Pfeiffer
Caroline Hubbard
|
7,9
|
|
Josh Gad
Hector McQueen
|
||
Judi Dench
Księżniczka Dragomiroff
|
7,7
|
|
Lucy Boynton
Hrabina Andrenyi
|
7,1
|
|
Willem Dafoe
Gerhard Hardman
|
8,0
|
|
Olivia Colman
Hildegarde Schmidt
|
||
Miranda Raison
Sonia Armstrong
|
6,0
|
|
Tom Bateman
Bouc
|
||
Leslie Odom Jr.
Dr Constantine
|
||
Adam Garcia
Zwolennik Włoch
|
8,5
|
|
Derek Jacobi
Edward Henry Masterman
|
7,6
|
|
Marwan Kenzari
Pierre Michel
|
||
Manuel Garcia-Rulfo
Biniamino Marquez
|
||
Sergei Polunin
Hrabia Rudolph Andrenyi
|
5,0
|
|
Paapa Essiedu
Młody policjant
|
6,0
|
|
Elliot Levey
Rabbi
|
||
Yassine Zeroual
Młody chłopak
|
||
Hadley Fraser
Członek brytyjskiej eskorty wojskowej
|
||
David Annen
Ksiądz
|
||
Hayat Kamille
Susanne
|
||
Joseph Long
Imam
|
||
Nari Blair-Mangat
Kelner
|
||
Luke Brady
Kelner
|
||
Ziad Abaza
Towarzysz rejsu
|
||
Miltos Yerolemou
Stary Turk Baker
|
6,7
|
|
Kathryn Wilder
Prostytutka
|
6,0
|
|
Gerard Horan
Aynesworth
|
||
Richard Clifford
Kierownik sali w Orient Expressie
|
||
Harry Lister Smith
Stockman
|
||
Darryl Clark
Barman
|
||
Anoushka Lucas
Pianistka
|
||
Crispin Letts
Szef kelnerów
|
||
Chris Porter
Zawiadowca
|
||
Jack Riddiford
Kapitan policji
|
||
Joshua Lacey
Brygadzista kolejowy
|
||
Andy Apollo
Uzbrojony policjant
|
||
Asan N'Jie
Kelner hotelowy (głos)
|
||
Phil Dunster
Płk John Armstrong
|
||
Ansu Kabia
Kapitan policji
|
||
Michael Rouse
Brytyjski Główny Inspektor
|
||
Todd Boyce
Sędzia
|
6,0
|
|
Rami Nasr
Ojciec McQueen'a
|
||
Irfan Shamji
Jugosłowiański policjant
|
||
Tom Hanson
Brytyjski policjant
|
||
Sid Sagar
Pracownik obsługi
|
||
Yasmin Harrison
Zastępca szefa kuchni
|
||
Matthew Hawksley
Kelner
|
||
Kate Tydman
Szefowa
|
||
Pip Jordan
Zastępca szefa kuchni
|
||
Jason Matthewson
Dziennikarz / Nowojorski reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bern Collaço
Gość hotelowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tomasz Dabrowski
Robotnik lawinowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alan Calton
Strażak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Owenford
Policjant w New Jersey (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Paul West
Policjant w New Jersey (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Tate Pitchie-Cooper
Żebrzące dziecko (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dardan Kolicaj
Portier (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ross Carter
Cywil w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Beck
Podróżny z wyższych sfer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Price
Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Honey Holmes
Uczestniczka pogrzebu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alaa Safi
Sprzedawca biżuterii (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Lasco Atkins
Robotnik lawinowy (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Elena Valdameri
Międzynarodowa podróżniczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bernardo Santos
Szef kuchni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fran Targ
Kupiec na targu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jill Buchanan
Międzynarodowa podróżniczka (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
James Pimenta
Turecki kupiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scarlett Archer
Żebrzące dziecko (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lampros Kalfuntzos
Miejscowa osobistość (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ekran Mustafa
Miejscowa osobistość (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Streeter
Kierownik sali w Orient Expressie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gerald Maliqi
Pracownik stacji kolejowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raj Awasti
Zastępca szefa kuchni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nina Kumar
Turecka handlarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rodrig Andrisan
Kupiec na bazarze w Istambule (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Rodgers
Palacz kotłowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Benjayx Murphy
Turecki podróżny na stacji kolejowej (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Adrian Danila
Portier (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Mulvin
Pracownik stacji kolejowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Festim Lama
Barman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ben Gonzales
Żebrzące dziecko (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Azis
Żałobnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Norman Bowman
Twardziel (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erkan Halil
Turek (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nevish Mandil
Inżynier kolejowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kenny-Lee Mbanefo
Policjant z New Jersey (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cassandre Sauré
Żydówka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raven Shanelle
Mieszkanka Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fred Tony
Turecki policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zoe Tounta
Miejscowa osobistość (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Haris Zambarloukos
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Hamish Doyne-Ditmas
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Adam Dale
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
7,0
|
|
Malcolm Huse
(główna pomoc techniczna)
|
||
Charlie Lia
(główna pomoc techniczna) (Malta)
|
||
Emmet Cahill
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Keith Mead
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Dan Garlick
(główna pomoc techniczna) (asystent) (druga ekipa)
|
||
Alexander Bridges
(pomoc techniczna)
|
||
Stuart Bridges
(pomoc techniczna)
|
||
Galo Dominguez
(pomoc techniczna)
|
||
Harry Elvin
(pomoc techniczna)
|
||
Stacey Hancox
(pomoc techniczna)
|
||
Nick Mitchell
(pomoc techniczna)
|
||
Dean Morris
(pomoc techniczna)
|
||
Kes Thornley
(pomoc techniczna)
|
||
David Ashby
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Jon Fenech
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
George Zador
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Danny Brennan
(pomoc techniczna) (stażysta)
|
||
Carrie Cooksley
(pomoc techniczna) (stażysta)
|
||
Jarvis Coxwell
(pomoc techniczna) (stażysta)
|
||
Jack Cuckson
(pomoc techniczna) (stażysta)
|
||
Hayley Dickinson
(pomoc techniczna) (stażysta) (druga ekipa)
|
||
Vis Sopjani
(pomoc techniczna) (stażysta) (druga ekipa)
|
||
Steve Wells
(pomoc techniczna) (stażysta) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Patrick Doyle |
7,5
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Alexandra Byrne |
9,0
|
|
Caroline Bradley | ||
Sam Brooke-Taylor | ||
Nicola Beales | ||
Emma Lowe | ||
Barbara Marko | ||
Tessa Phillips | ||
Katie Robinson | ||
Marcia Bethell | ||
Carmen Barclay | ||
Kevin Bartolo | ||
Julia Drummond-Haig | ||
Samuela Galea | ||
Teddy George-Poku | ||
George Glasgow | ||
Raquel Gremler | ||
Myra Hanet | ||
Paul Harvey | ||
Beth Herd | ||
Amy Lanser | ||
Anne Lavender-Jones | ||
Tamzin Lillywhite | ||
Alicia Fay Moore | ||
Emma O'Connor | ||
Nicole Pitchers | ||
Gemma Rasmussen | ||
Nicholas Roche-Gordon | ||
Rosie Smith | ||
Charlotte Child
(Johnny Depp)
|
||
Jenni Carvell
(Judi Dench)
|
||
Charlotte Sadler
(asystent)
|
||
Richard Sale
(asystent)
|
||
Emma Harding
(asystent)
|
||
Heidi McQueen-Prentice
(asystent)
|
||
Laura Smith
(asystent)
|
||
Jane Spicer
(asystent)
|
||
Dan Grace
(nadzorca kostiumów)
|
||
Brendan Handscombe
(nadzorca kostiumów) (asystent)
|
||
Kate Chadderton
(koordynator kostiumów)
|
||
Martina Zammit Maempel
(koordynator kostiumów) (Malta)
|
||
Alice Bambridge
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
David Ball
(stażysta)
|
||
Diego Percossi Papi
(biżuteria) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mick Audsley |
7,0
|
|
Pani Ahmadi-Moore
(dodatkowy)
|
||
Ben Simon
(dodatkowy)
|
||
Sinéad Cronin
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Daniel Tomlinson
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Thora Woodward
(asystent)
|
||
Sarah Bowden
(asystent)
|
||
Lucy Mitra
(asystent)
|
||
Julia Hewitt
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
James Shearman
dyrygent
|
||
James Shearman
aranżer
|
||
Richard Harwood
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
David Arch
wykonawca muzyki (fortepian)
|
||
Patrick Doyle
wykonawca muzyki (fortepian)
|
7,5
|
|
Roger Linley
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Steve Mair
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Laurence Ungless
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Jamie Talbot
wykonawca muzyki (saksofon)
|
||
Martin Williams
wykonawca muzyki
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Wakana Yoshihara
nadzorca charakteryzacji
|
||
Dana Kalder
nadzorca charakteryzacji
|
||
Carol Hemming
projektant makijażu
|
||
Oscar Williams
efekty specjalne makijażu
|
||
Faye Windridge
efekty specjalne makijażu
|
||
Chiara Ugolini
główny charakteryzator
|
||
Ken Niederbaumer
charakteryzator osobisty: Johnny Depp
|
||
Naomi Donne
charakteryzator osobisty: Michelle Pfeiffer
|
||
Pablo Iglesias
charakteryzator osobisty: Penélope Cruz
|
||
Nicola Iles
charakteryzator
|
||
Marie Le Bihan
charakteryzator
|
||
Juliana Ferreira
charakteryzator
|
||
Shreya Patel
charakteryzator (Malta / Londyn)
|
||
Loulia Sheppard
charakteryzator (Malta)
|
||
Marcelle Genovese
charakteryzator (Malta)
|
||
Cheryl Garvey
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Ryo Murakawa
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Nuala McArdle
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Polly Earnshaw
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Emily Dodge
charakteryzator (asystent)
|
||
Bethany Fletcher
charakteryzator (stażysta)
|
||
Lauren Baldwin
charakteryzator (stażysta)
|
||
Maisie Caen-Reilly
charakteryzator (stażysta)
|
||
Amy Moulsdale
charakteryzator (stażysta)
|
||
Lara Pace
charakteryzator (stażysta) (Malta / Londyn)
|
||
Zoe Muscat
charakteryzator (asystent-stażysta)
|
||
Dana Kalder
nadzorca stylizacji
|
||
Wakana Yoshihara
nadzorca stylizacji
|
||
Carol Hemming
projektant fryzur
|
||
Luca Saccuman
główny stylista
|
||
Gloria Pasqua Casny
fryzjer osobisty: Johnny Depp
|
7,0
|
|
Alexis Continente
fryzjer
|
||
Juliana Ferreira
fryzjer
|
||
Nicola Iles
fryzjer
|
||
Kyriakos Mouis
fryzjer
|
||
Julio Parodi
fryzjer
|
||
Loulia Sheppard
fryzjer (Malta)
|
||
Marcelle Genovese
fryzjer (Malta)
|
||
Polly Earnshaw
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Cheryl Garvey
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Ryo Murakawa
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Emily Dodge
fryzjer (asystent)
|
||
Bethany Fletcher
fryzjer (stażysta)
|
||
Lauren Baldwin
fryzjer (stażysta)
|
||
Maisie Caen-Reilly
fryzjer (stażysta)
|
||
Amy Moulsdale
fryzjer (stażysta)
|
||
Jutta Russell
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paulina Boneva
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paulina Boneva
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jess O'Shea
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jess O'Shea
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chloë Pyne
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zeph Tahir
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emma Tomlinson
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Louise Young
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Khanh Trance
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jim Clay
scenograf
|
7,0
|
|
Dominic Masters
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
8,0
|
|
Andrew Ackland-Snow
dyrektor artystyczny
|
||
Will Coubrough
dyrektor artystyczny
|
||
Charlo Dalli
dyrektor artystyczny
|
||
Jordana Finkel
dyrektor artystyczny
|
||
Phil Harvey
dyrektor artystyczny
|
||
Peter James
dyrektor artystyczny
|
||
Richard Usher
dyrektor artystyczny
|
||
Emma Goodwin
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Quinn Robinson
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jason Virok
dyrektor artystyczny (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Rebecca Alleway
dekorator wnętrz
|
||
Caroline Smith
dekorator wnętrz
|
||
Kathryn Pyle
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Prue Howard
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Sandra Zaffarese
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Basmah Jolley
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Rosa Harton
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Tonja Schurmann
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Jonathan Maris
scenopis obrazkowy
|
||
Adrian Spanna
scenopis obrazkowy
|
||
Alicia Grace Martin
projektant graficzny
|
||
Sophie Powell
projektant graficzny (asystent)
|
||
Beth Kendrick
projektant graficzny (asystent)
|
||
Luigi Marchione
grafik koncepcyjny
|
||
Randolph Watson
grafik koncepcyjny
|
||
Steve Bohan
główny architekt
|
||
Debbie Morgan
koordynator konstrukcji
|
||
Lucia Babinska
koordynator konstrukcji (asystent)
|
||
Irene Dimarca
rysownik
|
||
Ian Bunting
rysownik
|
||
Dan Clay
rysownik
|
||
Laura Barden
rysownik
|
||
Andrew Robinson
rysownik
|
||
Paul Savulescu
rysownik
|
||
Olivia Watkins
rysownik
|
||
Cassandra Virdee
rysownik
|
||
Charlotte Malynn
rysownik
|
||
Simon Gosling
modelarz
|
||
Samantha Kelm
modelarz
|
||
Jim Buchan
modelarz
|
||
Theofano Pitsillidou
modelarz
|
||
Ty Senior
modelarz
|
||
Callum Martin
modelarz (stażysta)
|
||
Gavin Grant
twórca rekwizytów
|
||
Carl Wilson
twórca rekwizytów
|
||
James McKeown
twórca rekwizytów
|
||
Simon Bradbury Philip
rekwizytor
|
||
Abigail Dilbey
rekwizytor
|
||
Jamie Ferguson
rekwizytor
|
||
Dean Fisher
rekwizytor
|
||
James Mannell
rekwizytor
|
||
Warren Parkinson
rekwizytor
|
||
Stuart Walpole
rekwizytor
|
||
Paul Scotson
rekwizytor
|
||
Dave Blacker
rekwizytor
|
||
Scott Burgess
rekwizytor
|
||
Justin Hayzelden
rekwizytor
|
||
Nathan Holt
rekwizytor
|
||
Terence Harrington
rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Chloe Butler
rekwizytor (stażysta)
|
||
John O'Connor
nadzorca stolarzy
|
||
Gavin Gordon
nadzorca stolarzy (asystent)
|
||
Paul Duff
główny stolarz
|
||
John Allen
stolarz
|
||
Dave Blacker
stolarz
|
||
Paul Duff
stolarz
|
||
Scott Elms
stolarz
|
||
Maverick Debono
stolarz
|
||
Thomas Gordon
stolarz
|
||
Wayne Adams
stolarz
|
||
Andrew Wright
stolarz
|
||
Dan Yellowhammer
stolarz
|
||
Gavin Fulcher
rzeźbiarz
|
||
Samantha Kelm
malarz
|
||
Keith Connolly
malarz
|
||
Andrew Guyett
malarz
|
||
Nigel Hughes
malarz
|
||
Robert Channon
malarz
|
||
Michael Weaver
malarz
|
||
Ryan McPhail
malarz
|
||
Lino Chetcuti
malarz (Malta)
|
||
Dean Coldham
tynkarz
|
||
Deano Harry Coldham
tynkarz
|
||
Sherwin Debono
tynkarz
|
||
Jeff Finch
tynkarz
|
||
Paul Beeson
tynkarz
|
||
Mick Chubbock
tynkarz
|
||
Ollie Pellowe
tynkarz
|
||
Joel Mccarthy
tynkarz
|
||
Richard Mccarthy
tynkarz
|
||
Chris Edwards
rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
James Mather
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Steve Browell
operator efektów dźwiękowych
|
||
Samir Foco
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jed Loughran
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ben Meechan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mike Prestwood Smith
mikser ponownego nagrania
|
||
Jason Chiodo
mikser ponownego nagrania
|
||
Simon Chase
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Pepe Pleguezuelos
nadzorca postsynchronu
|
||
Chris Robins
operator postsynchronu
|
||
Steve Pierson
operator postsynchronu
|
||
David Lucarelli
operator postsynchronu
|
||
Toño Cubillo
operator postsynchronu
|
||
Simon Diggins
mikser postsynchronu
|
||
Ivaylo Natzev
mikser postsynchronu
|
||
Lilly Blazewicz
nadzorca imitacji
|
||
Jason Swanscott
imitator dźwięku
|
||
Peter Burgis
imitator dźwięku
|
||
Glen Gathard
mikser imitacji
|
||
Jemma Riley-Tolch
mikser imitacji (asystent)
|
||
William Miller
technik miksu
|
||
John Soukup
operator dźwięku
|
||
David Mackie
montaż dźwięku
|
||
Nina Norek
montaż dźwięku (asystent)
|
||
James Shannon
dźwięk
|
||
Joanna Andrews
dźwięk (asystent)
|
||
Colin Gregory
dźwięk (asystent)
|
||
Thayna McLaughlin
dźwięk (asystent)
|
||
Alex Bryce
dźwięk (asystent) (druga ekipa)
|
||
Hugh Sherlock
dźwięk (asystent) (druga ekipa)
|
||
Colin Nicolson
mikser
|
||
Paul Munro
mikser (druga ekipa)
|
||
Shaun Mills
mikser (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Maggie Rodford
nadzorca muzyki
|
||
Emily Appleton Holley
nadzorca muzyki (asystent)
|
||
Fiona Cruickshank
operator muzyki
|
||
Robin Morrison
montaż muzyki
|
||
Graham Sutton
montaż muzyki
|
||
Cecile Tournesac
montaż muzyki
|
||
Nick Taylor
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Watkins
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Jason Marsh
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Kenneth Cassar
nadzorca efektów specjalnych (Malta)
|
||
Lawrence Attard
technik
|
||
Karl Brincat
technik
|
||
George Buckleton
technik
|
7,0
|
|
Jerome Ellis
technik
|
||
Nick Joscylene
technik
|
||
Jason Marsh
technik
|
7,0
|
|
Steve Middleton
technik
|
||
Roderick Pulis
technik
|
||
Ronnie Rackley
technik
|
||
Andrew Ryan
technik
|
7,0
|
|
Stephen Shelley
technik
|
||
John Timlin
technik
|
||
Hiram Bleetman
efekty specjalne (asystent)
|
||
Aaron Crowe
efekty specjalne (asystent)
|
||
Simon Paraskevas
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lucy Bevan
dobór obsady
|
||
Olivia Grant
dobór obsady (asystent)
|
||
Emily Brockmann
dodatkowy dobór obsady
|
||
Karl Alin Galea
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Vanessa Baker
dobór głosu
|
||
Brenda Camilleri
koordynator doboru obsady
|
||
Nora Henderson
koordynator kaskaderów
|
||
James O'Donnell
koordynator kaskaderów
|
||
Guiomar Alonso
kaskader dublujący: Penélope Cruz
|
||
Efrem Paul Cockett
kaskader dubluący: Phil Dunster
|
||
Sam Stefan
kaskader dublujący: Tom Bateman
|
||
Arran Topham
kaskader dublujący: Kenneth Branagh
|
||
Shane Steyn
kaskader dublujący: Josh Gad
|
||
Sina Ali
kaskader
|
||
Tom Boney
kaskader
|
||
Levan Doran
kaskader
|
||
Rick English
kaskader
|
||
Adam Garcia
kaskader
|
8,5
|
|
James Harris
kaskader
|
||
Justin Pearson
kaskader
|
||
Mens-Sana Tamakloe
kaskader
|
6,0
|
|
Edward Upcott
kaskader
|
||
Leo Woodruff
kaskader
|
||
Ramón Álvarez
kaskader
|
||
Nathan Aldous
kaskader
|
||
Lloyd Bass
kaskader
|
||
Ashley Beck
kaskader
|
||
Alan Calton
kaskader
|
||
Carlos Castillo
kaskader
|
||
Tom Hatt
kaskader
|
||
James Embree
kaskader
|
||
Neil Finnighan
kaskader
|
||
Josie Forman
kaskader
|
||
Ben Simon
kaskader
|
||
James Stewart
kaskader
|
||
Martin Wilde
kaskader
|
||
Lewis Young
kaskader
|
||
Gary Hoptrough
kaskader
|
||
Rob Hunt
kaskader
|
||
Ian Kay
kaskader
|
||
Derek Lea
kaskader
|
||
Guy List
kaskader
|
||
Tina Maskell
kaskader
|
||
Ray Nicholas
kaskader
|
||
Tom Rodgers
kaskader
|
||
Peter Pedrero
kaskader
|
||
Kierron Quest
kaskader
|
||
Krystof Hansbury
układacz
|
||
Ginger McCarthy
układacz
|
||
Chris Newton
układacz
|
||
Lucy Scarfe
Olivia Colman / Penélope Cruz / dubler: Daisy Ridley
|
||
Kya Garwood
dubler: Michelle Pfeiffer
|
||
Steve Morphew
dubler: Johnny Depp
|
||
Sam Hare
dubler
|
||
Jason Horwood
dubler
|
||
Karl Farrer
dubler
|
||
Anastasios Agiakatsikas
zecer
|
||
Fernando Arbelaez
zecer
|
||
Normand Archambault
efekty wizualne
|
||
Irene Armit
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sivakumar Arunachalam
zecer
|
||
Damián Babbaro
zecer
|
||
Isaac Barter
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Eliott Beaudon
efekty wizualne
|
||
Patrick Bergeron
zecer
|
||
Marco Bordignon
zecer
|
||
Stephanie Broussaud
zecer
|
||
Mike Brown
efekty wizualne
|
||
Ghislain Bruneau
efekty wizualne
|
||
Ivan Cipriani
efekty wizualne
|
||
Gabriel Curpas
zecer
|
||
Jacinthe Côté
producent efektów wizualnych
|
||
Paul d'Herbemont
efekty wizualne
|
||
Nicolas Desmet
zecer
|
||
Mario Donio
zecer
|
||
Tristan Dunse
zecer
|
||
Frederic Dupere
efekty wizualne
|
||
Josiane Fradette
producent efektów wizualnych
|
||
Jammie Friday
nadzorca komponowania
|
||
Anthony Fung
efekty wizualne
|
||
Stuart Gardiner
efekty wizualne
|
||
Andre Giordani
układ graficzny
|
||
Matthew Glen
montaż efektów wizualnych
|
||
Éric Hamel
efekty wizualne
|
||
Alberto Herrera
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kim Hong Kyoung
zecer
|
||
Matt Howsam
koordynator efektów wizualnych
|
||
Zahid Jiwa
zecer
|
||
Naveen Kumar
koordynator efektów wizualnych
|
||
Etienne Laroche
efekty wizualne
|
||
Kyla Lebon
koordynator efektów wizualnych
|
||
Patrick Ledda
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Marco Lee
efekty wizualne
|
||
Pravin Mahtani
zecer
|
||
Luis Jorge Medina
główny zecer
|
||
Sandrine Mercier
zecer
|
||
Veronique Messier Lauzon
producent efektów wizualnych
|
||
Snehal Mohapatra
zecer
|
||
Bernadett Molnár
zecer
|
||
Stéphanie Morin
efekty wizualne
|
||
George Murphy
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Timothee Nolasco
efekty wizualne
|
||
Alok Ogale
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Steve Ouellette
zecer
|
||
Guillaume Palegie
główny zecer
|
||
Dario Pedretti
zecer
|
||
Cyril Plusse
efekty wizualne
|
||
Vincent Poitras
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Vincent Poitras
nadzorca komponowania
|
||
Raushan Raj
zecer
|
||
Mathieu Raynault
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Amélie Rey
zecer
|
||
Cécile Roussel-Dupré
efekty wizualne
|
||
Michele Scavardone
zecer
|
||
Sylvain Theroux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Amelie Thomas
koordynator efektów wizualnych
|
||
Cedric Tremblay
zecer
|
||
Michal Whitty
koordynator efektów wizualnych
|
||
Andrew Winters
efekty wizualne
|
||
Marvin Baldacchino
elektryk
|
||
Peter Byrne
operator kamery (asystent)
|
||
Dominique Cheung
operator kamery (asystent)
|
||
Joshua Dempsey
elektryk
|
||
Nicola Dove
fotosista
|
||
John Ellis Evans
operator kamery (asystent)
|
||
Patrick Gledhill
elektryk
|
||
Michael Green
prowadzący ostrość
|
||
Ed Kirby
elektryk
|
||
Sally Low
operator kamery (asystent)
|
||
Bruno Martins
elektryk
|
||
Gary Matthews
operator kamery (asystent)
|
||
Dean Morrish
operator kamery (asystent)
|
||
Dominik Palgan
elektryk
|
||
Roger Pearce
operator kamery
|
||
Jack Powell
elektryk
|
||
Luke Redgrave
operator kamery
|
||
Jonathan Spencer
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Aaron Szogi
elektryk
|
||
Dean Thompson
operator kamery (asystent)
|
||
Stamos Triantafyllos
operator steadicam
|
||
Martin Lanzinger
animator
|
||
Munawar Ahmad
księgowy (asystent)
|
||
Alex Cole-Baker
księgowy produkcji
|
||
Georgette Gray
księgowy (asystent)
|
||
Nicholas Hajicosta
księgowy (asystent)
|
||
Laura Lynch
księgowy (asystent) (Malta)
|
||
Lucy Marr
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Dan Palmer
księgowy produkcji
|
||
Paul Biddiss
konsultant (ds. militarnych)
|
Pozostałe
Proszę czekać…