Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Piotr Subbotko | ||
Marek Wróbel
(drugi reżyser)
|
||
Dominika Płazińska
(drugi reżyser)
|
||
Artur Pilarczyk
(drugi reżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Piotr Subbotko | ||
Producenci | Ocena | |
Lambros Ziotas
producent
|
||
Marcin Kryjom
współproducent
|
||
Witold Chomiński
współproducent
|
||
Krzysztof Story
współproducent
|
||
Michał Strzelczyk
współproducent
|
||
Damian Mielczarek
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Marek Bączyk
kierownik produkcji
|
6,0
|
|
Kacper Sideropulos
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Dorota Schleiss
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Katarzyna Jakubek
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Bartłomiej Topa
Aktor
|
7,5
|
|
Sandra Korzeniak | ||
Andrzej Szeremeta
Andrzej
|
||
Ewa Dałkowska
Matka aktora
|
7,1
|
|
Teresa Marczewska
Sędzia
|
5,5
|
|
Zygmunt Malanowicz
Stary aktor
|
||
Marta Zięba
Aktorka
|
||
Małgorzata Hajewska-Krzysztofik
Kierowniczka domu kultury
|
5,5
|
|
Piotr Skiba
Pop
|
6,0
|
|
Martyna Krzysztofik
Aktorka
|
||
Adam Graczyk
Aktor
|
||
Wojciech Ziemiański
Urzędnik na lotnisku
|
||
Katarzyna Strączek | ||
Marcin Pempuś
Bogdan, pracownik domu kultury
|
||
Anna Ilczuk |
6,5
|
|
Filip Garbacz
Uczeń na przedstawieniu
|
||
Rafał Garnecki
Uczeń na przedstawieniu
|
7,0
|
|
Agnieszka Roszkowska
Siostra Andrzeja
|
||
Jan Dravnel
Mężczyzna w knajpie
|
||
Aneta Thuong-Majchrzak | ||
Witold Wieliński
Mężczyzna na balkonie
|
||
Joanna Troc | ||
Magdalena Pietruk | ||
Piotr Fede | ||
Marek Jakubiuk | ||
Nina Filipiuk | ||
Nina Fiedoruk | ||
Maria Charytoniuk | ||
Lidia Andrzejuk | ||
Mikołaj Troc | ||
Nikita Troc | ||
Hanna Winiarska | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Wojciech Staroń | ||
Krzysztof Szulim
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Paweł Szymański | ||
Kostiumy | Ocena | |
Barbara Sikorska-Bouffał | ||
Renata Kiełbiowska
(dodatkowy)
|
||
Aleksandra Komarzeniec-Piss
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Witold Chomiński | ||
Kamil Paryła
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anna Dąbrowska
charakteryzator
|
||
Hanna Leśna
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Stanisław Doliński
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Tomasz Bartczak
scenograf
|
||
Joanna Hrisulidu
scenograf
|
||
Radosław Kaczmarek
scenograf (dodatkowy)
|
||
Beata Eliasik
scenograf (dodatkowy)
|
||
Krzysztof Wojnar
współscenograf
|
||
Krzysztof Jędrzejczak
współscenograf
|
||
Mariusz Haska
rekwizytor
|
||
Radosław Molenda
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Piotr Domaradzki
dźwięk
|
||
Barbara Domaradzka
dźwięk
|
||
Piotr Fede
operator dźwięku (asystent)
|
||
Marcin Jachyra
operator dźwięku (asystent)
|
||
Jan Rey
operator dźwięku (asystent)
|
||
Barbara Domaradzka
montaż dźwięku
|
||
Katarzyna Domaradzka
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Leszek Olbiński
efekty specjalne
|
||
Janusz Bykowski
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Wojciech Staroń
operator kamery
|
||
Bartosz Świniarski
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Mieszko Zieliński
prowadzący ostrość
|
||
Kamil Ciołkowski
operator kamery (asystent)
|
||
Dominik Szczerbowicz
mistrz oświetlenia
|
||
Paweł Budzisz
oświetlenie
|
||
Aleksander Górski
oświetlenie
|
||
Michał Mańkowski
oświetlenie
|
||
Małgorzata Mikołajczyk
fotosista
|
||
Witold Bączyk
fotosista
|
||
Wojciech Łebkowski
projekt czołówki
|
||
Maciej A. Maciejewski
koordynator kaskaderów
|
||
Maciej Kucharczyk
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…