Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mariusz Palej |
10
|
|
Magdalena Nieć
(drugi reżyser)
|
10
|
|
Katarzyna Winecka
(drugi reżyser)
|
||
Marcin Roykiewicz
(drugi reżyser) (dodatkowe zdjęcia) (druga ekipa)
|
||
Natalia Szliszka
(asystent)
|
||
Marcin Flisek
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Magdalena Nieć
(również) (dialogi)
|
10
|
|
Katarzyna Stachowicz-Gacek
(również) (dialogi)
|
||
Marcin Szczygielski
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Andrzej Papis
producent
|
||
Maciej Sowiński
producent
|
||
Wojciech Stuchlik
producent wykonawczy
|
||
Hanna Janocha
kierownik produkcji
|
||
Jarosław Sawko
producent wykonawczy
|
||
Patrycja Romanowska
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ewa Babska
kierownik postprodukcji
|
||
Patryk Banaszkiewicz
koordynator postprodukcji
|
||
Piotr Furmankiewicz
producent
|
||
Mateusz Michalak
producent
|
||
Maria Deskur
kierownik produkcji
|
||
Daria Spychała
kierownik produkcji
|
||
Maria Bombała-Bienfait
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Dominika Płazińska
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Piotr Muradow
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Irina Mikunicka
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Igor Mikunicki
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Natalia Czerniejewska
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Andrzej Jędrzejewski
współproducent
|
||
Krzysztof Adamski
współproducent
|
||
Artur Orzeł
współproducent
|
||
Mirosław Pańczyk
współproducent
|
||
Magdalena Zimecka
współproducent
|
||
Jacek Kulczycki
współproducent
|
||
Natalia Małkiewicz
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Iwo Wiciński
Iwo
|
||
Pola Galica-Galoch
Mela, siostra Iwa
|
||
Oliwia Ogorzelska
Natalka
|
||
Borys Wiciński
Piotrek
|
||
Mateusz Winek
Karol
|
||
Magdalena Nieć
Mama Iwa
|
10
|
|
Michał Lupa
Maks
|
7,0
|
|
Ireneusz Kozioł
Marian
|
5,5
|
|
Grażyna Bułka
Pani Stefa
|
||
Maria Ciunelis
Danusia, sklepowa
|
||
Magdalena Różańska
Mama Natalki
|
||
Patrycja Durska
Mama Piotrka
|
6,0
|
|
Jacek Joniec
Tata Piotrka
|
||
Jagoda Pietruszkówna
Mama Karola
|
||
Robert Talarczyk
Tata Karola
|
8,0
|
|
Katarzyna Galica
Sąsiadka
|
6,7
|
|
Michał Rolnicki
Kierowca furgonetki
|
3,0
|
|
Olga Kalicka
Kobieta kupująca czereśnie
|
||
Oliwia Brochocka-Zagumny
Mama Maksa
|
||
Paweł Zagumny
Tata Maksa
|
||
Krzysztof Kiersznowski
Listonosz
|
7,2
|
|
Janusz Chabior
Kierowca kabrioletu
|
7,7
|
|
Szymon Wiśniewski
Mały Iwo
|
||
Daniel Kupis
Strażak
|
||
Hubert Koperek
Strażak
|
||
Michał Marczyk
Strażak
|
||
Ilona Zacharska
Strażaczka
|
||
Łukasz Rogala
Strażak
|
||
Piotr Alot
Strażak
|
||
Marcin Dorociński
Andrzej, tata Iwa
|
8,2
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Wojciech Węgrzyn | ||
Andrzej Łukasz
(druga ekipa)
|
||
Wojciech Suleżycki
(druga ekipa)
|
||
Filip Jurzyk
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Marcin Kukla
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Jacek Tokarski
(pomoc techniczna)
|
||
Arkadiusz Płachta
(pomoc techniczna)
|
||
Michał Tokarski
(pomoc techniczna)
|
||
January Jarnot
(pomoc techniczna) (Śląsk)
|
||
Daniel Rutkowski
(pomoc techniczna) (Śląsk)
|
||
Robert Parol
(pomoc techniczna)
|
||
Maciej Hachlica
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Michał Długołęcki
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Sebastian Karczmarczyk
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Alicja Sikora
(pomoc techniczna)
|
||
Marcin Flisek
(pomoc techniczna)
|
||
Agnieszka Kulesza
(pomoc techniczna)
|
||
Joanna Samołyk
(pomoc techniczna)
|
||
Natalia Czerniejewska
(pomoc techniczna)
|
||
Tomasz Tarnkowski
(pomoc techniczna)
|
||
Konrad Płachta
(pomoc techniczna)
|
||
Konrad Kowalczyk
(pomoc techniczna)
|
||
Mariusz Głowienka
(pomoc techniczna)
|
||
Paweł Fronczak
(pomoc techniczna) (Śląsk)
|
||
Marcin Markuszewski
(pomoc techniczna) (Śląsk)
|
||
Gerard Krawczyk
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
6,0
|
|
Paweł Traut
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Paweł Jarząbek
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Damian Falęta
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Robert Głogowski
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Cezary Jerzy Barbas
(główna pomoc techniczna)
|
||
Robert Krawczyk
(pomoc techniczna)
|
||
Damian Jarosławski
(pomoc techniczna)
|
||
Michał Grodzicki
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Maciej Dobrowolski | ||
Kostiumy | Ocena | |
Julia Fedyna
(drugi) (również) (kostiumy specjalne)
|
||
Nina Zmelonek
(asystent)
|
||
Stanisław Królikiewicz
(kostiumy specjalne)
|
||
Wojciech Kubiak
(kostiumy specjalne)
|
||
Kazimierz Goliński
(kostiumy specjalne)
|
||
Robert Krawczyk
(garderoba)
|
||
Dzvinka Kukul
(również) (kostiumy specjalne)
|
||
Damian Jarosławski
(garderoba)
|
||
Michał Grodzicki
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jakub Motylewski | ||
Mikołaj Tomaszewski
(asystent)
|
||
Patryk Jurowski
(konforming)
|
||
Paweł Szymczyk
(konforming)
|
||
Rafał Franczak
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Maciej Dobrowolski
wykonawca muzyki
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Lena Zięba
charakteryzator
|
||
Magdalena Tarka
charakteryzator (drugi)
|
||
Klaudyna Góralska
charakteryzator (drugi)
|
||
Agnieszka Adamczyk
charakteryzator (asystent)
|
||
Monika Gryksa
charakteryzator (asystent)
|
||
Agnieszka Załęcka
charakteryzator (asystent)
|
||
Paulina Frukacz
charakteryzator (asystent)
|
||
Ewelina Krzywda
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Paweł Baryła
scenograf
|
||
Maja Zaleska
scenograf (drugi)
|
||
Katarzyna Jeznach
scenograf (drugi)
|
||
Paweł Baryła
dekorator wnętrz
|
||
Alicja Patyniak-Rogozińska
dekorator wnętrz (druga ekipa)
|
||
Cezary Matysiak
rekwizytor
|
||
Dan Sumikowski
rekwizytor (asystent)
|
||
Dominik Dąbrowski
rekwizytor (asystent)
|
||
Michał Burakowski
rekwizytor
|
||
Krzysztof Jakubiak
rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Paweł Baryła
główny konstruktor dekoracji
|
||
Łukasz Mordecki
główny konstruktor dekoracji
|
||
Damian Stój
główny konstruktor dekoracji (druga ekipa)
|
||
Robert Myszkowski
konstruktor dekoracji
|
||
Konrad Wielki
konstruktor dekoracji
|
||
Dominik Dąbrowski
konstruktor dekoracji
|
||
Klaudiusz Gąsiorowski
konstruktor dekoracji
|
||
Arkadiusz Śliwkowski
konstruktor dekoracji
|
||
Radosław Bakanow
konstruktor dekoracji
|
||
Kamil Szczepaniak
konstruktor dekoracji (druga ekipa)
|
||
Jerzy Kozłowski
scenopis obrazkowy
|
||
Konrad Wielki
scenograf
|
||
Anna Adamiak
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Anna Gądek
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Kasper Grubba
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Maciej Szewczenko
plakacista
|
||
Karolina Michałowska
grafik koncepcyjny
|
||
Marek Oleksicki
grafik koncepcyjny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Daniel Sikorski
dźwięk
|
||
Konrad Serowiecki
mikrofoniarz
|
||
Roman Wach
mikrofoniarz
|
||
Wojciech Mielimąka
montaż dialogów
|
||
Anna Przegendza
montaż postsynchronu
|
||
Wojciech Mielimąka
dźwięk
|
||
Wojciech Grabowski
efekty dźwiękowe
|
||
Mateusz Irisik
efekty dźwiękowe
|
||
Olga Pietrzak
efekty dźwiękowe
|
||
Agata Spychalska
efekty dźwiękowe
|
||
Izabela Wiejaczka
efekty dźwiękowe
|
||
Wojciech Mielimąka
operator dźwięku
|
||
Filip Krzemień
operator dźwięku
|
||
Tadeusz Mieczkowski
operator muzyki
|
||
Jagna Pilczuk
mastering dźwięku
|
||
Anna Przegendza
operator postsynchronu
|
||
Wojciech Mielimąka
operator postsynchronu
|
||
Anna Przegendza
efekty dźwiękowe
|
||
Wojciech Mielimąka
efekty dźwiękowe
|
||
Denis Dubiella
efekty dźwiękowe
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Maciej Bieńkowski
efekty specjalne
|
||
Paweł Kopka
efekty specjalne
|
||
Arkadiusz Rośczak
efekty specjalne (współpraca)
|
||
Bartosz Rośczak
efekty specjalne (współpraca)
|
||
Piotr Mank
efekty specjalne (współpraca)
|
||
Tomasz Skwara
efekty specjalne (współpraca)
|
||
Piotr Włodarczyk
efekty specjalne (współpraca)
|
||
Krzysztof Krok
efekty specjalne
|
||
Elżbieta Trosińska
efekty specjalne
|
||
Patrycja Romanowska
kierownik produkcji efektów specjalnych (asystent)
|
||
Grzegorz Mazur
efekty specjalne
|
||
Aleksander Szymkuć
efekty specjalne
|
||
Daniel Pietrzyk
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Magdalena Nieć
dobór obsady
|
10
|
|
Andrzej Łukasz
operator kamery
|
||
Wojciech Węgrzyn
operator kamery
|
||
Paweł Rybowski
operator kamery
|
||
Karol Piechocki
prowadzący ostrość
|
||
Tomasz Nowak
prowadzący ostrość
|
||
Tomasz Łopaciński
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Karol Masiarz
operator kamery (asystent)
|
||
Tomasz Nowak
operator kamery (asystent)
|
||
Adam Mrozek
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Robert Parol
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Andrzej Łukasz
operator steadicam
|
||
Dariusz Zbytniewski
mistrz oświetlenia
|
||
Rafał Kozera
mistrz oświetlenia
|
||
Krzysztof Koler
oświetlenie
|
||
Marcin Mackowicz
oświetlenie
|
||
Marek Nyga
oświetlenie
|
||
Krzysztof Szóstko
oświetlenie
|
||
Tomasz Sadurek
oświetlenie
|
||
Adam Napora
oświetlenie
|
||
Robert Kwiecień
oświetlenie (Śląsk)
|
||
Grzegorz Kraczla
oświetlenie (Śląsk)
|
||
Michał Kałucki
oświetlenie (Śląsk)
|
||
Maciej Chmielewski
mistrz oświetlenia (druga ekipa)
|
||
Łukasz Cichecki
mistrz oświetlenia (druga ekipa)
|
||
Grzegorz Bartoszek
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Michał Płocica
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Patryk Tync
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Artur Nowak
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Marika Koasidis
konsultant (muzyka)
|
||
Michał Oleszczyk
konsultant (język)
|
||
Robert Pałka
fotosista
|
||
Karolina Grabowska
fotosista
|
||
Jakub Fabirkiewicz
fotosista
|
||
Patryk Zawadziński
fotosista
|
||
Bartosz Grol
fotosista
|
||
Sławomir Haratym
fotosista
|
||
Jarosław Sawko
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Mateusz Tokarz
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Robert Stasz
producent efektów wizualnych
|
||
Dorota Woropaj
producent efektów wizualnych
|
||
Benjamin McAllister
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Konrad Kiełczykowski
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Szymon Kania
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tomasz Faraś
efekty wizualne
|
||
Celina Skiba
efekty wizualne
|
||
Artur Szatałowicz
efekty wizualne
|
||
Krzysztof Rozworowski
efekty wizualne
|
||
Krzysztof Rozworowski
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Patryk Banaszkiewicz
efekty wizualne
|
||
Karolina Michałowska
efekty wizualne
|
||
Marek Oleksicki
efekty wizualne
|
||
Jakub Windak
efekty wizualne
|
||
Paweł Hynek
efekty wizualne
|
||
Iryna Yarovets
efekty wizualne
|
||
Ksenia Chelpan
efekty wizualne
|
||
Maciej Felkel
efekty wizualne
|
||
Piotr Furmankiewicz
animator
|
||
Mateusz Michalak
animator
|
||
Maria Deskur
animator
|
||
Daria Spychała
animator
|
||
Joanna Godlewska
animator
|
||
Dawid Jezierski
animator
|
||
Mateusz Gajewski
animator
|
||
Artur Szatałowicz
nadzorca animacji
|
||
Jarosław Golec
koordynator kaskaderów
|
||
Kamil Pardo
kaskader
|
||
Łukasz Czubak
kaskader
|
||
Michał Herda
kaskader
|
||
Marcin Popek
kaskader
|
||
Maciej Romanowski
kaskader
|
||
Michał Krzyżkowiak
kaskader
|
||
Sławomir Kurek
kaskader
|
||
Joanna Różańska
kaskader
|
||
Jakub Kazikowski
kaskader
|
||
Cezary Pardo
dubler: Iwo Wiciński
|
||
Natalia Żurek
dubler: Pola Galica-Galoch
|
||
Radosław Lis
dubler: Marcin Dorociński
|
||
Paweł Jusiński
dubler: Marcin Dorociński
|
||
Mikołaj Hinburg
dubler: Mateusz Winek
|
||
Beata Grabowska
księgowy
|
||
Kinga Czarnocka
księgowy
|
||
Patrycja Podolak
księgowy
|
||
Hanna Piotrkowicz
księgowy
|
||
Michał Kowalski
kolorysta
|
||
Tomasz Matusiak
dodatkowy dobór obsady
|
||
Krzysztof Stachowski
dyżurny planu
|
||
Piotr Skiba
zecer
|
||
Piotr Skiba
efekty cyfrowe
|
||
Rafał Franczak
napisy
|
||
Katarzyna Kozłowska
efekty cyfrowe
|
||
Ewa Babska
efekty cyfrowe
|
||
Szymon Kania
efekty cyfrowe
|
||
Szymon Kania
zecer
|
||
Łukasz Omasta
efekty cyfrowe
|
||
Łukasz Omasta
zecer
|
||
Paweł Orzechowski
efekty cyfrowe
|
||
Justyna Ośka
efekty cyfrowe
|
||
Wojciech Rogalski
efekty cyfrowe
|
||
Wojciech Rogalski
zecer
|
||
Wojciech Kijkowski
efekty cyfrowe
|
||
Wojciech Kijkowski
zecer
|
||
Krzysztof Grochowina
efekty cyfrowe
|
||
Krzysztof Grochowina
zecer
|
||
Mateusz Wiśniewski
efekty cyfrowe
|
||
Mateusz Wiśniewski
zecer
|
||
Marek Subocz
efekty cyfrowe
|
||
Marek Subocz
zecer
|
||
Vlad Peralyhin
efekty cyfrowe
|
||
Vlad Peralyhin
zecer
|
||
Bartosz Nuckowski
efekty cyfrowe
|
||
Bartosz Nuckowski
zecer
|
||
Łukasz Jabłoński
efekty cyfrowe
|
||
Łukasz Jabłoński
zecer
|
||
Federico Sibella
efekty cyfrowe
|
||
Federico Sibella
zecer
|
||
Daniel Suliborski
efekty cyfrowe
|
||
Daniel Suliborski
zecer
|
||
Rafał Turski
efekty cyfrowe
|
||
Rafał Turski
zecer
|
||
Witold Wnuk
efekty cyfrowe
|
||
Witold Wnuk
zecer
|
||
Jakub Okrzesa
efekty cyfrowe
|
||
Jakub Okrzesa
zecer
|
||
Gabriel Paździor
efekty cyfrowe
|
||
Gabriel Paździor
zecer
|
||
Seweryn Czarnecki
efekty cyfrowe
|
||
Seweryn Czarnecki
zecer
|
||
Andrzej Przydatek
efekty cyfrowe
|
||
Andrzej Przydatek
zecer
|
||
Tomasz Przydatek
efekty cyfrowe
|
||
Tomasz Przydatek
zecer
|
||
Tomasz Faraś
efekty cyfrowe
|
||
Celina Skiba
efekty cyfrowe
|
||
Agata Derwinis
efekty cyfrowe
|
||
Agata Derwinis
animator
|
||
Mateusz Gajewski
efekty cyfrowe
|
||
Jakub Ludwiczak
efekty cyfrowe
|
||
Jakub Ludwiczak
oświetlenie cyfrowe
|
||
Hubert Kuczyński
efekty cyfrowe
|
||
Tomasz Grenda
efekty cyfrowe
|
||
Tomasz Grenda
animator
|
||
Peter Hurny
efekty cyfrowe
|
||
Piotr Grabarczyk
efekty cyfrowe
|
||
Marta Wysocka
efekty cyfrowe
|
||
Marta Wysocka
modelarz cyfrowy
|
||
Daniel Pawtel
efekty cyfrowe
|
||
Wojciech Hryniewski
efekty cyfrowe
|
||
Nikodem Pietrzyk
efekty cyfrowe
|
||
Grzegorz Białowąs
efekty cyfrowe
|
||
Krzysztof Rozworowski
zecer
|
||
Jakub Windak
zecer
|
||
Paweł Hynek
zecer
|
||
Iryna Yarovets
zecer
|
||
Ksenia Chelpan
zecer
|
||
Maciej Felkel
zecer
|
||
Mateusz Michalak
zecer
|
||
Andrzej Krzemiński
treser zwierząt
|
||
Beata Krzemińska
treser zwierząt
|
||
Dominik Czepułkowski
kierownik planu
|
||
Mateusz Janczak
kierownik planu (druga ekipa)
|
||
Arkadiusz Barański
dyżurny planu
|
||
Damian Laskus
dyżurny planu
|
||
Maciej Plichta
dyżurny planu
|
||
Dawid Łubnicki
dyżurny planu
|
||
Jacek Czepułkowski
dyżurny planu
|
||
Paulina Lipka
sekretariat planu
|
||
Sandra Andrzejewska
sekretariat planu (druga ekipa)
|
Pozostałe
Proszę czekać…