Historia małżeńska 7.1

Nominowany do Oscara Noah Baumbach staje za kamerą filmu, który we wnikliwy i pełen współczucia sposób przedstawia rozpadające się małżeństwo i odważną rodzinę.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1 PL (napisy)

Komentarze 4

i_darek1x 3

Scarlett Johansson jak zwykle kiepska ! Film przeciętny . Ogólnie obejrzeć można ? szału nie ma !

pajki_filmaniak 8

chyba najgorsze co może człowieka spotkać mając własną rodzinę gra aktorska najwyższa pólka polecam

BuziakL 7

Bardzo ciekawy film, bardzo życiowy, smutny.. wart refleksji. Przy okazji tematyki, warto siebie słuchać wzajemnie w związkach i warto być też dla drugiego człowieka, nie tylko dla siebie.

PolepioneKadry

Czytając recenzję ciągle myślałem o innym filmie. ONA Spike’a Jonze’a. Scarlett gra tam tylko głosem i tak sobie myślę, że obok Toma Hardy’ego jest najlepiej grającym głosem aktorem "na topie". I tak sobie myślę, że dawno nie odebrałem jakiegoś filmu tak różnie przy pierwszym i drugim obejrzeniu. Za pierwszym razem film spłynął po mnie jak po kaczce, a myśli i twierdzenia w nim zawarte przeszły gdzieś obok mnie, niby potrąciły mnie gdzieś w biegu, ale nawet nie zwolniłem dla nich kroku. Ostatnio obejrzałem ONA, kiedy puszczali ją w tv. Wierzcie mi, po raz pierwszy poczułem się oszustem i zdrajcą filmowym, bo jak mogłem nie docenić takiej perełki. Ile ONA mówi… o związkach, pragnieniach, emocjach, uczuciach, potrzebach, nadziejach…. o życiu. Cudowny, absolutnie oryginalny i genialny film. "now we know how to love"