|
Agata Stróżyńska
scenograf
|
|
|
Gwidon Busiło
scenograf
|
|
|
Anna Orzechowska
scenograf
|
|
|
Zuzanna Kolanowska
scenograf
|
|
|
Jakub Kaleta
scenograf (asystent)
|
|
|
Zula Pogorzelska
scenograf (asystent)
|
|
|
Klara Filipowicz
dekorator wnętrz
|
|
|
Robert Zaremba
rekwizytor
|
|
|
Krzysztof Kołodziejczyk
rekwizytor
|
|
|
Hubert Nowotka
rekwizytor (asystent)
|
|
|
Kacper Figura
rekwizytor (asystent)
|
|
|
Jan Luba
rekwizytor (asystent)
|
|
|
Filip Falandysz
twórca rekwizytów
|
|
|
Jarosław Barszczewski
twórca rekwizytów
|
|
|
Mariusz Borowiec
twórca rekwizytów
|
|
|
Marcin Marcinkiewicz
projektant graficzny
|
|
|
Oliwia Przecherska
projektant graficzny
|
|
|
Katarzyna Bojkowska
projektant graficzny
|
|
|
Adam Orzeł
scenograf (asystent)
|
|
|
Jakub Orzeł
scenograf (asystent)
|
|
|
Stanisław Gał
główny konstruktor dekoracji
|
|
|
Karolina Bałdyga
główny konstruktor dekoracji
|
|
|
Anna Ciesielska-Rek
konstruktor dekoracji
|
|
|
Arkadiusz Chruściel
konstruktor dekoracji
|
|
|
Mariusz Kalinowski
konstruktor dekoracji
|
|
|
Mariusz Pałaszewski
konstruktor dekoracji
|
|
|
Arkadiusz Sołtys
konstruktor dekoracji
|
|
|
Dariusz Padzik
konstruktor dekoracji
|
|
|
Bartosz Jacenko
konstruktor dekoracji
|
|
|
Tadeusz Szymański
konstruktor dekoracji
|
|
|
Marian Gał
konstruktor dekoracji
|
|
|
Jerzy Witek
konstruktor dekoracji
|
|
|
Piotr Piekarski
konstruktor dekoracji
|
|
|
Piotr Kierzkowski
konstruktor dekoracji
|
|
|
Krzysztof Greń
konstruktor dekoracji
|
|
|
Damian Organowski
konstruktor dekoracji
|
|
|
Andriej Oliferchuk
konstruktor dekoracji
|
|
|
Maciej Pawłowski
dźwięk
|
|
|
Piotr Lasota
dźwięk
|
|
|
Zbigniew Waraksa
dźwięk (druga ekipa)
|
|
|
Artur Gąsiński
mikrofoniarz
|
|
|
Michał Pracz
mikrofoniarz
|
|
|
Maciej Pawłowski
operator dźwięku
|
|
|
Maciej Pawłowski
projektant dźwięku
|
|
|
Maciej Pawłowski
montaż dialogów
|
|
|
Maciej Pawłowski
mikser dialogów
|
|
|
Maciej Pawłowski
mikser muzyki
|
|
|
Magda Mitoń
operator muzyki
|
|
|
Łukasz Świerzawski
projektant dźwięku
|
|
|
Jacek Rychły
operator postsynchronu
|
|
|
Jacek Rychły
montaż postsynchronu
|
|
|
Jacek Tarkowski
operator postsynchronu
|
|
|
Jacek Tarkowski
montaż postsynchronu
|
|
|
Maciej Amilkiewicz
operator postsynchronu
|
|
|
Maciej Amilkiewicz
montaż postsynchronu
|
|
|
Krzysztof Owczarek
operator postsynchronu
|
|
|
Krzysztof Owczarek
montaż postsynchronu
|
|
|
Łukasz Świerzawski
efekty dźwiękowe
|
|
|
Łukasz Świerzawski
montaż efektów dźwiękowych
|
|
|
Maciej Amilkiewicz
efekty dźwiękowe
|
|
|
Maciej Amilkiewicz
montaż efektów dźwiękowych
|
|
|
Grzegorz Sieradzki
efekty dźwiękowe
|
|
|
Grzegorz Sieradzki
montaż efektów dźwiękowych
|
|
|
Grzegorz Koniarz
efekty dźwiękowe
|
|
|
Grzegorz Koniarz
montaż efektów dźwiękowych
|
|
|
Patryk Gąstoł
efekty dźwiękowe
|
|
|
Patryk Gąstoł
montaż efektów dźwiękowych
|
|
|
Diaero Theater
operator dźwięku
|
|
|
Urszula Pacholczuk
mastering dźwięku (współpraca)
|
|
|
Dominika Orszulak
mastering dźwięku
|
|
|
Marta Grześkowiak
mastering dźwięku
|
|
|
Dorota Rybka
mastering dźwięku (współpraca)
|
|
|
Tomasz Lewandowski
koordynator kaskaderów
|
|
|
Maksymilian Michasiów
dobór obsady
|
|
|
Norbert Modrzejewski
operator kamery
|
|
|
Walter Sarkowicz
operator kamery
|
|
|
Przemysław Niczyporuk
operator kamery
|
|
|
Patrik Skonieczny
operator kamery
|
|
|
Mariusz Równy
operator kamery
|
|
|
Sylwester Stępień
operator kamery
|
|
|
Rafał Wyżykowski
prowadzący ostrość
|
|
|
Donald Sadowski
prowadzący ostrość
|
|
|
Waldemar Maliszewski
konsultant (ds. duchowych)
|
|
|
Damian Osojca
operator kamery (asystent)
|
|
|
Michał Jurkiewicz
operator kamery (asystent)
|
|
|
Robert Chaciński
operator kamery (asystent)
|
|
|
Jarosław Wierzbicki
operator steadicam
|
|
|
Konrad Karasewicz
mistrz oświetlenia
|
|
|
Rafał Kozera
oświetlenie
|
|
|
Michał Pióro
oświetlenie
|
|
|
Tomasz Mędrzecki
oświetlenie
|
|
|
Krzysztof Niewiadomski
oświetlenie
|
|
|
Sandra Sobolewska
fotosista
|
|
|
Artur Sochan
fotosista
|
|
|
Katarzyna Średnicka
fotosista
|
|
|
Wojciech Czeczot
kierownik planu
|
|
|
Mateusz Brzozowski
kierownik planu (druga ekipa)
|
|
|
Anna Malinowska
sekretariat planu
|
|
|
Marta Hajdasz
sekretariat planu (druga ekipa)
|
|
|
Dorota Baran
sekretariat planu (druga ekipa)
|
|
|
Ewa Chylak
księgowy
|
|
|
Jolanta Czapska
księgowy
|
|
|
Norbert Możdżyński
kierowca precyzyjny
|
|
|
Przemysław Niedźwiecki
kolorysta
|
|
|
Olaf Przybyszewski
nadzorca efektów wizualnych
|
|
|
Michał Dylik
zecer
|
|
|
Filip Kaczorek
zecer
|
|
|
Krzysztof Rekita
zecer
|
6,0
|
|
Maksymilian Rockatański
zecer
|
|
|
Teodor Wierzbowski
zecer
|
|
|
Michał Wojtasik
zecer
|
|
|
Daniel Wrona
zecer
|
|
|
Krzysztof Złośnik
zecer
|
|
|
Michał Rakowiecki
efekty wizualne
|
|
|
Agnieszka Nieroda
artysta matowy
|
|
|
Patrycja Bukowska
konsultant (muzyka)
|
|
|
Ireneusz Tatko
konsultant (ds. służb mundurowych)
|
|
|
Grzegorz Sala
konsultant (ds. służb mundurowych)
|
|
|
Tomasz Leszczyński
konsultant (ds. języka rosyjskiego)
|
|
|
Sławomir Kurek
koordynator kaskaderów (asystent)
|
|
|
Jakub Kazikowski
kaskader
|
|
|
Paweł Jabłoński
kaskader
|
|
|
Mirosław Pisarek
kaskader
|
|
|
Michał Krzyżkowiak
kaskader
|
|
|
Marcin Drabicki
kaskader
|
|
|
Sylwester Zawadzki
kaskader
|
|
|
Agnieszka Pawłowska
kaskader
|
|
|
Hubert Kostrzewa
kaskader
|
|
|
Dariusz Obrębski
kaskader
|
|
|
Adam Racki
kaskader
|
|
|
Paweł Jusiński
kaskader
|
|
|
Marcin Popek
kaskader
|
|
|
Tomasz Mleczek
kaskader
|
|
|
Tomasz Lipski
kaskader
|
|
|
Dominika Krzymowska
kaskader
|
|
|
Aleksander Calski
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
|
|
Katarzyna Przygoda
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
|
|
Aleksandra Kąca
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
|
|
Katarzyna Trzebińska
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
|
|
Sara Banasiak
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
|
|
Aneta Piórkowska
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
|
|
Alicja Zgadzaj
napisy
|
|
|
Jacek Sawko
dyżurny planu
|
|
|
Piotr Ostrachowski
dyżurny planu
|
|
|
Paweł Bazylczuk
dyżurny planu
|
|
|
Paweł Skotarek
dyżurny planu
|
|
|
Dariusz Kudlak
dyżurny planu
|
|
|
Mateusz Samborski
dyżurny planu
|
|
|
Antoni Szymański
dyżurny planu
|
|
|
Jarosław Zalewski
dyżurny planu
|
|