Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jean-François Richet |
7,0
|
|
Olivier Sagne
(asystent)
|
||
Elodie Andre
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Sonia Mandelbaum
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Éric Besnard
(również) (adaptacja) (dialogi)
|
6,0
|
|
Jean-François Richet
(adaptacja) (dialogi)
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Eric Altmayer
producent
|
||
Nicolas Altmayer
producent
|
||
Robin Welch
kierownik produkcji
|
||
Martin Guigues
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alexandre Houllier
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marthe Visseaux
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Juliette Bayle
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Vincent Cassel
Eugène-François Vidocq
|
7,5
|
|
Olga Kurylenko
Baronowa de Giverny
|
7,2
|
|
Freya Mavor
Annette
|
7,0
|
|
Denis Ménochet
Dubillard
|
||
August Diehl
Nathanaël
|
||
Fabrice Luchini
Joseph Fouché
|
6,5
|
|
James Thierrée
Książę de Neufchâteau
|
||
Patrick Chesnais
Henry
|
7,0
|
|
Denis Lavant
Maillard
|
||
William Sciortino
Skazaniec
|
||
Jérôme Pouly
Courtaud
|
||
Nemo Schiffman
Charles
|
||
Antoine Lelandais
Fleur d'Epine
|
||
Antoine Basler
Perrin
|
7,0
|
|
Frédéric Fix
Pélissier
|
||
Jonathan Louis
Wojskowy
|
||
Michèle Clément
Właścicielka sklepu z pasmanterią
|
||
François Girard
Kawalerzysta
|
||
Nicolas de Lavergne
Skazaniec
|
||
Hervé Masquelier
Favre, burżuj
|
||
Vincent Schmitt
Zatrudniony w kostnicy
|
||
Fayçal Safi
Mehmet
|
||
Maxime Lefrançois
Farge
|
||
Didier Nobletz
Mężczyzna z tatuażem
|
||
Thierry Nenez
Stary właściciel kamienicy
|
||
Daniel Girondeaud
Ukryty strażnik
|
||
Julien Sarazin
Skazaniec
|
||
Gregory Costecalde
Zabójca
|
||
Jérôme Cachon
Żandarm
|
||
Régis Maynard
Letallec
|
||
Fabien Orcier
Weteran
|
||
Rémy Giordano
Służący Henry'ego
|
||
Lucien Belvès
Poitou
|
||
Solène Delannoy | ||
John Sehil | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Manuel Dacosse
(kierownik zdjęć)
|
||
François Tille
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jonathan Ly
(pomoc techniczna)
|
||
Hervé Ribatto
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Marco Beltrami | ||
Marcus Trumpp |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Pierre-Yves Gayraud | ||
Gaelle Masson
(garderoba)
|
||
Fanny Rappange
(garderoba)
|
||
Oriol Nogues
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Hervé Schneid | ||
Gaëtan Hugnet
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Emmanuel Pitois
efekty specjalne makijażu
|
||
Jacques-Olivier Molon
efekty specjalne makijażu
|
||
Frédérique Ney
główny charakteryzator
|
||
Stéphane Robert
główny charakteryzator
|
||
Mathilde Josset
charakteryzator
|
||
Corinne Bossu
charakteryzator
|
||
Chloé Van Lierde
charakteryzator
|
||
Frédéric Zaïd
główny stylista
|
||
Frédérique Arguello
fryzjer
|
||
Alexandra Bredin
fryzjer
|
||
Mathieu Capmarty
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Juliette Martin
fryzjer
|
||
Valérie Ondarra
fryzjer
|
||
Sabine Pollet
fryzjer
|
||
Gérald Porcher
fryzjer
|
||
Antonia Siliberti
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Laurence Collas Troadec
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Céline Vh
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Emile Ghigo
dyrektor artystyczny
|
||
Dévi Tirouvanziam
dekorator wnętrz
|
||
Marianne Arsa
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Amandine Blanc
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Arnaud Chauvin
główny rekwizytor
|
||
Jonathan Delerue
scenopis obrazkowy
|
||
Maite Goblet
ilustrator
|
||
Nicolas Romand
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Patricia Ruelle
projektant graficzny
|
||
Pauline Thomas
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Anne Delacour
montaż dialogów
|
||
Nicolas Fioraso
imitator dźwięku
|
||
Thomas Gauder
mikser ponownego nagrania
|
||
Julien Gerber
montaż imitacji
|
||
Antoine Gervais
technik miksu
|
||
Olivier Guillaume
mikser postsynchronu
|
||
Olivier Guillaume
mikser imitacji
|
||
Jean Minondo
dźwięk
|
||
Pierre Picq
mikrofoniarz
|
||
Geoffrey Terreau
dźwięk (asystent)
|
||
Malo Thouément
mikrofoniarz
|
||
Varda Kakon
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Georges Demétrau
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Max Garnier
technik
|
||
Sara Helmlinger
technik
|
||
Jean Miel
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Gigi Akoka
dobór obsady
|
||
Marie-France Michel
dobór obsady
|
||
Jean Baptiste Bellande
układ graficzny
|
||
Alain Carsoux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Eric Dupont
zecer
|
||
Aurelie Lajoux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jeremie Leroux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Margaux Masson
zecer
|
||
Emilia Napame
główny zecer
|
||
Maiara Pierlot
zecer
|
||
Stéphanie Pottier
koordynator efektów wizualnych
|
||
Alexis Ripa
efekty wizualne
|
||
Wilson Virassamy Sacri
układ graficzny
|
||
Martyn Stofkooper
efekty wizualne
|
||
Frédéric Vanmeerbeeck
główny zecer
|
||
Hugo Bariller
kaskader dublujący: James Thierrée
|
||
Serge Beuchat
kaskader
|
||
Vincent Bouillon
kaskader
|
||
Yann Brouet
kaskader
|
||
Julien Bruant
kaskader
|
||
Alexandre Cauderlier
układacz
|
||
Kevin Cauderlier
układacz
|
||
Patrick Cauderlier
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Gregory Costecalde
kaskader
|
||
Gary Cothenet
kaskader
|
||
Olivier Fornara
kaskader
|
||
Jérôme Gaspard
kaskader
|
||
Yves Girard
kaskader
|
||
Daniel Girondeaud
kaskader
|
||
David Grolleau
kaskader
|
||
Anthony Heilmann
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Adrien Jeunemaitre
kaskader
|
||
Mathieu Lardot
kaskader
|
||
Grégory Loffredo
koordynator kaskaderów
|
||
John Medalin
kaskader dublujący
|
||
Ludovic Medalin
kaskader dublujący
|
||
Philippe Morel
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Aurelien Mussard
kaskader
|
||
Antoine Piquet
kaskader
|
||
Olivier Sa
kaskader
|
||
Olivier Schneider
koordynator kaskaderów
|
||
Jeremy Senelier
kaskader
|
||
Astou Vedel
kaskader dublujący: Freya Mavor
|
||
Roger Arpajou
fotosista
|
||
François Auclair
elektryk (dodatkowy)
|
||
Jacques Ballard
operator kamery (zdjęcia podwodne)
|
||
Ludovic Bezault
operator kamery (asystent)
|
||
Thibault Bru
elektryk (dodatkowy)
|
||
Isabelle Bregeaud
operator kamery (asystent)
|
||
Thomas Caselli
operator kamery (asystent)
|
||
François Chevreau
operator kamery (asystent)
|
||
Emilien Faroudja
oświetlenie
|
||
Stanislas Etenaille
mistrz oświetlenia
|
||
Jonathan Givers
elektryk (dodatkowy)
|
||
Alexis Grahovac
elektryk
|
||
Angèle Laroche
elektryk (dodatkowy)
|
||
Arthur Lauters
prowadzący ostrość
|
||
Yann Ody
elektryk (dodatkowy)
|
||
Antoine Perdreau
elektryk (dodatkowy)
|
||
Laurent Richet
elektryk
|
||
Brice Roustang
elektryk
|
||
Romain Vidalon
elektryk
|
||
Winifrey Bandera-Guzman
dobór obsady (asystent)
|
||
Elodie Bensoussan
dobór obsady (asystent)
|
||
Sonia Mandelbaum
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…