Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Greta Gerwig |
6,6
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Greta Gerwig |
6,6
|
|
Louisa May Alcott
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Denise Di Novi
producent
|
||
Robin Swicord
producent
|
||
Amy Pascal
producent
|
||
Adam Merims
producent wykonawczy
|
||
Arnon Milchan
producent wykonawczy
|
||
Rachel O'Connor
producent wykonawczy
|
||
Evelyn O'Neill
producent wykonawczy
|
||
Adam Merims
kierownik produkcji
|
||
Damiana Kamishin
nadzorca produkcji
|
||
Catherine Farrell
nadzorca postprodukcji
|
||
Devin McDonough
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Hannah Roble
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Florence Pugh
Amy March
|
||
Emma Watson
Meg March
|
7,2
|
|
Saoirse Ronan
Jo March
|
7,3
|
|
Eliza Scanlen
Beth March
|
||
Meryl Streep
Ciotka March
|
8,0
|
|
Laura Dern
Marmee March
|
7,5
|
|
Timothée Chalamet
Theodore "Laurie" Laurence
|
6,6
|
|
James Norton
John Brooke
|
7,0
|
|
Louis Garrel
Friedrich Bhaer
|
||
Sasha Frolova
Pani Hummel
|
||
Tracy Letts
Pan Dashwood
|
||
Bob Odenkirk
March, ojciec
|
7,2
|
|
Jayne Houdyshell
Hannah
|
||
Chris Cooper
Pan Laurence
|
7,2
|
|
Rafael Silva
Przyjaciel Friedricha
|
||
Mason Alban
Przyjaciel Friedricha
|
||
Emily Edström
Przyjaciółka Friedricha
|
||
Maryann Plunkett
Pani Kirke
|
||
Hadley Robinson
Sallie Gardiner Moffat
|
||
Lonnie Farmer
Sprzedawca w sklepie Concorda
|
||
Charlotte Kinder
Viola
|
||
Ana Kayne
Olivia
|
||
Edgar Damatian
Partner Jo na tańcach
|
||
Erin Grindler
Dziewczyna na sali balowej
|
||
Lizzie Short
Dziewczyna na sali balowej
|
||
Dash Barber
Fred Vaughn
|
||
Edward Fletcher
Służący Laurence'ów
|
||
David J. Curtis
Zawiadowca
|
||
Harper Pilat
Uczennica
|
||
Eowyn Young
Uczennica
|
||
Lucy Austin
Uczennica
|
||
Bill Mootos
Pan Davis
|
||
Lewis D. Wheeler
Josiah, pracownik
|
||
Jen Nikolaisen
Evelyn Meriwether
|
||
Jonathan Acorn
Pianista grający w Concord
|
||
Abby Quinn
Annie Moffat
|
||
Lilly Englert
Kate Vaughn
|
||
J.M. Davis
Susan Robbins
|
||
Tom Kemp
Asa Melvin
|
||
Daniel Shea
Żołnierz z telegramem
|
||
Anthony Estrella
Lekarz
|
||
Adrianne Krstansky
Pani Dashwood
|
||
Sophia Gialloreto
Dziewczyna Dashwoodów
|
||
Lily Gavin
Dziewczyna Dashwoodów
|
||
Finola Weller Baldet
Dziewczyna Dashwoodów
|
||
Flannery Gregg
Tancerka
|
||
Tony Tucker
Tancerz
|
||
Joanne Caidor
Tancerka
|
||
Rosario Guillen
Tancerz
|
||
Margaret Clinton Weeks
Tancerka
|
||
Alexander Jimenez
Tancerz
|
||
Natalie Kurzava
Tancerka
|
||
J. Michael Winward
Tancerz
|
||
Adrian Hoffman
Tancerz
|
||
Stephen Tracey Ursprung
Tancerz
|
||
Tyler Catanella
Tancerz
|
||
Jenna Pollack
Tancerka
|
||
Meghan Hornblower
Tancerka
|
||
Elizabeth Dunn
Tancerka
|
||
Danielle Pastuszak
Tancerka
|
||
Shawn Fitzgerald Ahern
Tancerz
|
||
Ellen Oliver
Tancerka
|
||
Haley Grove
Tancerka
|
||
Sydney Grant
Tancerz
|
||
Sayer Mansfield
Tancerka
|
||
Jen Passios
Tancerka
|
||
Juliana Utz
Tancerka
|
||
Justin Genna
Tancerz
|
||
Mathew Steele
Tancerz
|
||
Preston Martin
Tancerz
|
||
Taylor Jorgensen
Tancerz
|
||
Nicholas Deyo
Tancerz
|
||
Brian Anastasio
Gość w piwiarnii / Gość w teatrze / Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Domenic Arduino
Gość na sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Ayash
Gość w teatrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Baker
Młody chłopak idący na wojnę (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jared Beaulieu
Gość w teatrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas J Berry
Gość w teatrze / Jadący pociągiem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kristina Byerley
Dziewczyna Kinga (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mikayla S. Campbell
Gość na sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kayla Caulfield
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Stevie Costa
Klient baru (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ned Daly
Pasażer na dworcu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexander Davis
Gość na balu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Desautels
Gość w teatrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephan F Feeley
Szorstki człowiek (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamie Ghazarian
Gość w teatrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Derek P. Hixon
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ken Holmes
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Houhoulis
Mieszkaniec Nowego Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark E. Johnson
Gość w teatrze / Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yair Koas
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sasha Kuznetsova
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
James J. LaBonte
Gość na sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ally Looney
Imprezowiczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob Lévesque
Zamożny w kościele (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Mariano
Oficer policji (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Robert Marsella
Służący Laurence'ów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Preston Martin
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katie Massie
Gość na sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Mazziotti
Paryżanka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Valerie McGowan
Gość w pociągu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arnold Montey
Gość na sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Mulcahy
Czarny charakter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Holt Murray
Barman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lily Narbonne
Gość na sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cassidy Neal
Gość na sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katie Novak
Gość na sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Oliva
Ekskluzywny gość w teatrze / Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nefertara Ozella
Gość na sali balowej / Piesza (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bobbie Peterson
Paryżanin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lily Peterson
Paryżanka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jared Reinfeldt
Ned Moffat (niewymieniony w czołówce) (zdjęcia archiwalne)
|
||
Grant Rosado
Gość na sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amber Leanne Rothberg
Młoda Meg (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harold Rudolph
Obsługa hotelowa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Salvatore
Gość w teatrze / Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Sederquist
Pasażer na dworcu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yefim Somin
Fotograf / Gość w teatrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Arthur Sousa
Gość na sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Stratford
Kumpel Friedricha (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jordan Struckman
Gość na sali balowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandria Tait
Gość na promenadzie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Teper
Pracownik drukarni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Tobin
Gość na balu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mauricio Viteri
Gość w barze / Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Wallace
Kawaler Moffat (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shea Whitehead
Gość na balu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Taryn Wieland
Kobieta z miasta Concord (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Yorick Le Saux | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Alexandre Desplat | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jacqueline Durran | ||
Montaż | Ocena | |
Nick Houy | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Marleen Alter
charakteryzator
|
||
Fríða Aradóttir
nadzorca stylizacji
|
||
Jennifer Bell
główny stylista
|
||
Toni Bisset
fryzjer
|
||
Judy Chin
nadzorca charakteryzacji
|
||
Jennifer Douglas
fryzjer
|
||
Melinda Dunn
fryzjer
|
||
Lori Rozman
fryzjer
|
||
J. Roy Helland
fryzjer osobisty: Meryl Streep
|
||
J. Roy Helland
charakteryzator osobisty: Meryl Streep
|
||
Tracey Henton
charakteryzator
|
||
Courtney Jarrell
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Laurel Kelly
fryzjer
|
||
Brenda McNally
fryzjer
|
||
Nichole Pleau
charakteryzator
|
||
Ivana Primorac
perukarz
|
||
Haruyo Sawada
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Miho Suzuki
główny charakteryzator
|
||
Hanny Tjan
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Amber Voner
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jess Gonchor
scenograf
|
||
Chris Farmer
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
7,0
|
|
Sean Falkner
dyrektor artystyczny
|
||
Bryan Felty
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Claire Kaufman
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Spring Aspers
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Graves Bates
efekty specjalne
|
||
Adam Bellao
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Robert Bessler
technik
|
||
Mike Herald
technik
|
||
C. Kent Lanagan
technik
|
||
Brian Ricci
technik
|
8,0
|
|
Michael Ricci
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
K.C. Roballo
efekty specjalne
|
||
Andy Weder
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kathy Driscoll
dobór obsady
|
||
Francine Maisler
dobór obsady
|
8,0
|
|
Douglas Dresser
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Jill Tufts
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Marisa Bellis
treser zwierząt
|
||
Thomas Bianco
księgowy produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…