Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Gail Mancuso | ||
Marny Eng
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
David Franceschetti
(asystent)
|
||
Tyshana Hobson
(asystent)
|
||
Martin Ellis
(asystent)
|
||
Tamara Harland
(asystent)
|
||
Veronica Tulloch
(asystent)
|
||
Drew Ritson
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
George Kotsopoulos
(asystent) (dodatkowy) (Nowy Jork)
|
||
Aneta Michalczyk-Falana
(polski dubbing)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
W. Bruce Cameron
(również) (powieść)
|
||
Cathryn Michon | ||
Maya Forbes |
6,0
|
|
Wallace Wolodarsky |
7,0
|
|
Bartek Fukiet
(tłumaczenie) (polskie dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Gavin Polone
producent
|
||
Holly Bario
współproducent
|
||
Ian Dimerman
współproducent
|
||
Luyuan Fan
producent wykonawczy
|
||
Lasse Hallström
producent wykonawczy
|
||
Seth William Meier
producent wykonawczy
|
||
Wei Zhang
producent wykonawczy
|
||
Seth William Meier
kierownik produkcji
|
||
Nicole Oguchi
kierownik produkcji
|
||
Meghan K. Wicker
kierownik produkcji (Nowy Jork)
|
||
Kerri Smeltzer
nadzorca produkcji
|
||
Alyssa Beach-Wallis
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Travis Lowry
koordynator produkcji
|
||
Shima Majidi
koordynator produkcji (Nowy Jork)
|
||
Sean Newberg
kierownik produkcji
|
||
Agnieszka Kołodziejczyk
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Josh Gad
Bailey (głos)
|
||
Kathryn Prescott
CJ
|
||
Dennis Quaid
Ethan
|
7,7
|
|
Marg Helgenberger
Hannah
|
6,9
|
|
Betty Gilpin
Gloria
|
||
Henry Lau
Trent
|
||
Abby Ryder Fortson
Nastoletnia CJ
|
||
Ian Chen
Nastoletni Trent
|
||
Emma Volk
Malutka CJ
|
||
Jake Manley
Shane
|
||
Daniela Barbosa
Liesl
|
5,0
|
|
Arlene Duncan
Hilda
|
||
Conrad Coates
Joe
|
||
Kevin Claydon
Barry
|
||
Johnny Galecki
Henry
|
7,1
|
|
Victoria Sanchez
Andi
|
5,0
|
|
Shiong-En Chan
Matka Trenta
|
||
Kenneth Liu
Ojciec Trenta
|
||
Scott Gibson
Paul
|
||
Natalia Longley
Biznesmenka
|
||
Angela Narth
Starsza kobieta
|
||
Reena Shah
Fiona
|
||
Ron Verwymeren
Portier
|
||
Sarah-Jane Marquez-Hicks
Dr Deb
|
||
Stefanie Wiens
Policjantka
|
||
Nancy Sorel
Właścicielka Ringa
|
||
Alan Castanaga
Mężczyzna w windzie
|
||
Marcin Dorociński
Bailey (polski dubbing)
|
8,2
|
|
Katarzyna Sawczuk
CJ (polski dubbing)
|
||
Maciej Zuchowicz
Trent (polski dubbing)
|
||
Monika Kwiatkowska
Gloria (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Grzegorz Pawlak
Ethan (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Monika Krzywkowska
Hannah (polski dubbing)
|
6,8
|
|
Zofia Zborowska-Wrona
Hilda (polski dubbing)
|
||
Nikola Kłosowska
Nastoletnia CJ (polski dubbing)
|
||
Tymon Krylik
Nastoletni Trent (polski dubbing)
|
||
Robert Jarociński
Joe (polski dubbing)
|
||
Marcin Stec
Barry (polski dubbing)
|
||
Jędrzej Bigosiński
Shane (polski dubbing)
|
||
Martyna Kowalik
Liesl (polski dubbing)
|
||
Anna Apostolakis
Joana (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Łucja Piotrowska
Malutka CJ (polski dubbing)
|
||
Anna Terpiłowska
(polski dubbing)
|
||
Paulina Łaba
(polski dubbing)
|
||
Martyna Trawczyńska
(polski dubbing)
|
||
Szymon Roszak
(polski dubbing)
|
||
Piotr Bajtlik
(polski dubbing)
|
||
Piotr Grabowski
Policjant (polski dubbing)
|
7,7
|
|
Michał Będźmirowski
(polski dubbing)
|
||
Paulina Będźmirowska
(polski dubbing)
|
||
Aleksandra Furka
(polski dubbing)
|
||
Natalia Sisik
(polski dubbing)
|
||
Łukasz Górski
(polski dubbing)
|
||
Wojciech Przybylski
(polski dubbing)
|
||
Cherissa Richards
Joan
|
||
Jim Kirby
Sąsiad (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob Krezanski
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Glenn Odero
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Roop
Richard (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sally Shepard
Kobieta przyjmująca bilet na autobus (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Swim
Pracownik schroniska (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlene Tanner
Piesza (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Rogier Stoffers | ||
Bill Mills
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jonathan Kennedy
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Isham | ||
Cindy O'Connor
(muzyka dodatkowa)
|
||
Michael D. Simon
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Patricia J. Henderson | ||
Charl Boettger
(asystent)
|
||
Chanelle Salnikowski
(asystent)
|
||
Marcia Patten
(nadzorca kostiumów) (Nowy Jork)
|
||
Montaż | Ocena | |
Robert Komatsu |
7,0
|
|
Maureen Ross
(asystent)
|
||
Aneta Michalczyk-Falana
(polski dubbing)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Margot Boccia
nadzorca charakteryzacji (Nowy Jork)
|
||
Madison Bohemier
charakteryzator (stażysta)
|
||
Todd Tucker
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Jerry DeCarlo
nadzorca stylizacji (Nowy Jork)
|
||
Kristy Greig
charakteryzator (asystent)
|
||
Travis Marszalek
fryzjer (asystent)
|
||
Stacey Mendoza
nadzorca stylizacji
|
||
Bart Mixon
efekty specjalne makijażu
|
9,0
|
|
Doug Morrow
nadzorca charakteryzacji
|
||
Tenille Shockey
efekty specjalne makijażu
|
||
Martin Astles
projektant efektów specjalnych makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Miles Teves
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Margarita Vailas
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Saeko Yamazaki
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Eric Fraser
scenograf
|
||
Larry Spittle
dyrektor artystyczny
|
||
Stephen Arndt
dekorator wnętrz
|
||
Kevin Uddenberg
rekwizytor
|
||
Colin Lorimer
scenopis obrazkowy
|
||
Corey Ticknor
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Clint Bennett
montaż muzyki
|
||
Phil Brewster
technik miksu
|
||
Jack Cucci
mikser imitacji
|
||
John T. Cucci
imitator dźwięku
|
||
Samuel R. Green
technik dźwięku
|
||
Warren Hendriks
mikser ponownego nagrania
|
||
Warren Hendriks
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Leon Johnson
mikser
|
||
Howard London
mikser postsynchronu
|
||
Andy Nelson
mikser ponownego nagrania
|
||
Eric Neufeld
mikrofoniarz
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Eliza Pollack Zebert
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Eliza Pollack Zebert
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Luke Schwarzweller
operator dźwięku
|
||
Ryan Wall
okablowanie
|
||
Matt Yocum
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David Wolowic
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Aneta Michalczyk-Falana
dźwięk (polski dubbing)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Marc Reichel
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
John Buchan
dobór obsady
|
||
Jason Knight
dobór obsady
|
||
John Papsidera
dobór obsady
|
||
Emily Bohbrink
dobór obsady (asystent)
|
||
Mollie Gamo
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kim Winther
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lorrie Papadopoulos
dodatkowy dobór obsady
|
||
Karen Tusa
dodatkowy dobór obsady
|
||
Libid Zyla Harder
dodatkowy dobór obsady
|
||
Heather Madill
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Tracey Gardhouse
treser zwierząt
|
||
Bonnie Judd
treser zwierząt
|
||
Ryan Judd
treser zwierząt
|
||
Trisha Judd
treser zwierząt
|
||
Stephanie Stanton-Linder
treser zwierząt
|
||
Crystal Van Meer
treser zwierząt
|
||
Courtney Voth
treser zwierząt
|
||
Dwayne Wiley
treser zwierząt
|
||
Kevin Landry
księgowy produkcji
|
||
Mele K.T. Locey
księgowy (asystent)
|
||
Garth Yakymyk
księgowy (asystent)
|
||
Landon Trawny
księgowy (asystent)
|
||
Marny Eng
koordynator kaskaderów
|
||
Jeff Sanca
kierowca kaskader
|
||
Rick Skene
kierowca kaskader
|
||
Sean Skene
kierowca kaskader
|
||
Grant Smith
kierowca kaskader
|
||
Chris Webb
kierowca kaskader
|
||
John Clarke
oświetlenie
|
||
Bill Baxter
oświetlenie (Vancouver)
|
||
Pascal Boisvert
operator kamery (asystent)
|
||
Jan Burgess
operator kamery (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Daniel Quesnel
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
Phillip V. Caruso
fotosista (Nowy Jork)
|
||
Steve Krasznai
operator kamery
|
||
Steve Krasznai
operator steadicam
|
||
Matt Schween
operator kamery
|
||
Jean-Marc Saldini
prowadzący ostrość
|
||
Chad Simon
operator kamery (stażysta)
|
||
Gordon Antell
montaż efektów wizualnych
|
||
Jaime Fok
montaż efektów wizualnych
|
||
Jessica Pearce
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Ian Farrelly
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Baldanzi
producent efektów wizualnych
|
||
Mike Borrett
producent efektów wizualnych
|
||
Paul Schaefer
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Symonne Madalena
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Justin Boon
efekty wizualne
|
||
Brian A. Smeets
efekty wizualne
|
||
Mason A. Taylor
efekty wizualne
|
||
Liam Karp
efekty wizualne (asystent)
|
||
Andrew Carruthers
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jennifer Mochinski
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tennyson Sebastian III
koordynator efektów wizualnych
|
||
Benjamin Mossman
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Justin Bates
zecer
|
||
Senthilnathan Jeyabalan
zecer
|
||
Gourav Kumar
zecer
|
||
Lorenzo Marconi
zecer
|
||
Alan Millan
zecer
|
||
Ajaykumar Mogilipalli
zecer
|
||
Jose Ignacio Narváez Monroy
zecer
|
||
Zena Bielewicz
nadzorca komponowania
|
||
Sachin Kumar Chauhan
główny zecer
|
||
Jin Yan Cheng
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Colton Dujon
układ graficzny
|
||
Brittany Piacente
główny zecer
|
||
Soumik Ghosh
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…