Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Olivier Baroux | ||
Matthieu de la Mortière
(asystent)
|
||
Chloé Guedeney
(asystent)
|
||
Edgar Fiorina
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Olivier Baroux | ||
Kad Merad | ||
Jon Zack
(również) (oryginalna historia)
|
||
Chris Spain
(oryginalna historia)
|
||
Ken Marino
(oryginalna historia)
|
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Richard Grandpierre
producent
|
||
Dimitri Rassam
producent
|
||
Frédéric Doniguian
producent wykonawczy
|
||
Edouard Dupont
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Kad Merad
Alex
|
||
Léopold Moati
Hugo
|
||
Anne Charrier
Sarah
|
7,0
|
|
Pascal Elbé
Daniel
|
||
Thierry Lhermitte
Sammy
|
||
Anny Duperey
Samantha
|
||
Lionel Abelanski
Gilles
|
||
Guy Lecluyse
Serge
|
||
Arielle Sémenoff
Denise
|
||
Andréa Ferréol
Sophia
|
||
Caroline Anglade
Lydie
|
||
Yann Papin
Michel
|
||
Vincent Jouan
Hubert
|
||
Ludivine Colle
Mama Alexa
|
||
Yann Lerat
Gość przy basenie
|
||
Rémy Jobert | ||
Albane Mazel
Eva
|
||
Mila Lemal-Bonilla | ||
Lassana Lestin
Kierowca autobusu
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Christian Abomnes | ||
François Comparot
(główna pomoc techniczna)
|
||
David Padilla
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Martin Rappeneau | ||
Kostiumy | Ocena | |
Sandra Gutierrez | ||
Camille Rabineau | ||
Montaż | Ocena | |
Stephan Couturier | ||
Julie Gousty
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Diane Jaurey
główny charakteryzator
|
||
Frédéric Balmer
efekty specjalne makijażu
|
||
Pierre Olivier Persin
projektant makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jean-Jacques Gernolle
scenograf
|
||
Fabienne Guillot
projektant wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Sacha Imani
technik imitacji (asystent)
|
||
Sacha Imani
technik postsynchronu (asystent)
|
||
Agathe Lisowski
dźwięk (asystent)
|
||
Madone Charpail
dźwięk
|
||
Cecile Coutelier
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jacques-Emmanuel Astor
dobór obsady
|
||
Alain Carsoux
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Stephan Dumoulin
zecer
|
||
Ludovic Gramont
zecer
|
||
Camille Juge
zecer
|
||
Aurelie Lajoux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Selim Mondzie
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Kevin Pacini
koordynator efektów wizualnych
|
||
Benjamin Pelletreau
zecer
|
||
Fabien Vantroys
zecer
|
||
Adrien David
operator kamery (asystent)
|
||
Sophie Lemaire
operator kamery (asystent)
|
||
Philippe Ramdane
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Gregoire Thevenot
operator kamery (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…