Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mateusz Rakowicz | ||
Kacper Lisowski
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Aleksandra Kułakowska
(współpraca)
|
||
Piotr Łaznowski
(drugi reżyser)
|
||
Maria Skryśkiewicz-Łach
(drugi reżyser)
|
||
Ewa Brodzka
(drugi reżyser)
|
||
Anna Urbańczyk
(asystent)
|
||
Piotr Rajnert
(asystent)
|
||
Paweł Powolny
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Łukasz M. Maciejewski
(również) (dialogi) (tłumaczenie)
|
7,0
|
|
Mateusz Rakowicz
(również) (dialogi)
|
||
Aleksandra Kułakowska
(współpraca)
|
||
Zuzanna Sawińska
(tłumaczenie)
|
||
Agata Rudowska
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Agnieszka Odorowicz
producent
|
||
Andrzej Papis
producent
|
||
Maciej Sowiński
producent
|
||
Ewa M. Pawłowska
kierownik produkcji
|
||
Paulina Radke
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Radosław Rożniecki
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Paulina Suchecka
kierownik produkcji (drugi) (Warszawa)
|
||
Przemysław Walocha
kierownik produkcji (drugi) (Małopolska)
|
||
Ewa Samociuk
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mieszko Popławski
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aleksandra Kułakowska
producent kreatywny
|
||
Ewa M. Pawłowska
nadzorca produkcji
|
||
Anna Żak
nadzorca produkcji
|
||
Stanisław Janowski
współproducent
|
||
Nina Terentiew
współproducent
|
||
Mirosław Błaszczyk
współproducent
|
||
Maciej Stec
współproducent
|
||
Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska
współproducent
|
||
Beata Barcz
nadzorca produkcji
|
||
Magdalena Janeczek
nadzorca produkcji
|
||
Magdalena Widuch
postproducent
|
||
Janusz Janicki
postproducent
|
||
Aneta Wyszyńska-Uryś
kierownik postprodukcji
|
||
Agata Krynicka
kierownik postprodukcji
|
||
Piotr Muradow
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Julia Wójcik
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Wojciech Klimczak
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Agnieszka Odorowicz
producent kreatywny
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dawid Ogrodnik
Zdzisław „Najmro” Najmrodzki
|
7,6
|
|
Robert Więckiewicz
Por. Barski
|
7,7
|
|
Jakub Gierszał
Antos
|
7,0
|
|
Masza Wągrocka
Tereska
|
||
Rafał Zawierucha
Sierż. Ujma
|
6,8
|
|
Sandra Drzymalska
„Młoda”
|
||
Andrzej Andrzejewski
Teplic
|
||
Dorota Kolak
Mira, matka „Najmra”
|
6,8
|
|
Olga Bołądź
Gabi
|
7,1
|
|
Bartosz Roch Nowicki
Hipis, partner Miry
|
||
Tomasz Sapryk
Ojciec Tereski
|
7,1
|
|
Karol Piotr Zapała
Wykidajło
|
||
Bartłomiej Jabłoński
Dyskdżokej
|
||
Ewelina Cassette
Barmanka
|
||
Jadwiga Wianecka
Żona Teplica
|
||
Aniela Dargiewicz
Córka Teplica
|
||
Lena Markiewicz
Córka Teplica
|
||
Kaja Karpa
Córka Teplica
|
||
Marek Rachoń
Klient Antosa
|
||
Stanisław Barański
Klient na giełdzie
|
||
Maciej Kowalski
Klient na giełdzie
|
||
Bartosz Sulikowski
Klient na giełdzie
|
||
Radosław Rożniecki
Aktor grający Zdzisława Najmrodzkiego w programie „997”
|
||
Robert Wabich
Kierownik Pewexu
|
||
Olga Sarzyńska
Pani „Pudel”
|
||
Ryszard Jabłoński
Kinooperator
|
||
Adam Cywka
Kapitan
|
7,0
|
|
Artur Krajewski
Klient „profesor”
|
||
Mikołaj Cieślak
Klient „negocjator”
|
7,5
|
|
Paweł Koślik
Klient „pantoflarz”
|
7,0
|
|
Barbara Wysocka
Żona „pantoflarza”
|
||
Grzegorz Falkowski
Klient „apacz”
|
||
Izabela Dąbrowska
Dyrektorka szkoły
|
7,1
|
|
Antoni Łaznowski
Uczeń w toalecie szkolnej
|
||
Ryszard Kakietek
Uczeń w toalecie szkolnej
|
||
Michał Czachor
Sędzia
|
||
Krzysztof Machel
Biznesmen
|
||
Patryk Michalak
Prawnik
|
||
Barbara Jonak
Technik kryminalistyczny
|
||
Wojciech Dudek
Ksiądz
|
||
Anna Urbańczyk
Księdzowa
|
||
Paweł Janyst
Milicjant
|
||
Daniel Misiewicz
Milicjant
|
||
Adam Kupaj
Milicjant
|
||
Katarzyna Obidzińska
Milicjantka
|
||
Mateusz Malecki
Milicjant
|
||
Jędrzej Bigosiński
Milicjant
|
||
Arkadiusz Machel
Strażnik więzienny
|
||
Wojciech Lato
Klawisz
|
||
Paweł Kumięga
Klawisz
|
||
Jan Topczewski
Klawisz
|
||
Maciej Cierzniak
Osadzony
|
||
Kajetan Wolniewicz
Osadzony
|
8,0
|
|
Robert Jarociński
Prowadzący dziennik TV
|
||
Marcin Sitek
Prowadzący program „997”
|
||
Wiktor Korzeniewski
Gangsterski boss
|
||
Michał Bieliński
Paser
|
||
Emil Brygoła
Łysy
|
10
|
|
Mateusz Nędza
Łysy
|
||
Jakub Onichowski
Człowiek Antosa
|
||
Kosma Szyman
Człowiek Antosa
|
||
Tadeusz Łomnicki
Facet z pieskiem
|
||
Mariusz Ostrowski
Milicjant przy spalonym aucie
|
||
Lech Wałęsa
On sam (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jacek Podgórski | ||
Piotr Bukojemski
(druga ekipa)
|
||
Vadim d' Erceville
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Maciej Hachlica
(pomoc techniczna)
|
||
Artur Pachniewski
(pomoc techniczna)
|
||
Gabriela Bliźniuk
(pomoc techniczna)
|
||
Przemysław Jurkiewicz
(pomoc techniczna)
|
||
Roman Drózda
(pomoc techniczna)
|
||
Michał Tokarski
(pomoc techniczna)
|
||
Tomasz Tarnkowski
(pomoc techniczna)
|
||
Zofia Moruś
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Andrzej Smolik |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Marta Ostrowicz | ||
Anna Sikorska
(drugi)
|
||
Anna Domańska
(drugi)
|
||
Anna Maria Czarnecka
(asystent)
|
||
Karolina Suszczyńska
(współpraca)
|
||
Adrianna Ciszewska
(współpraca)
|
||
Agnieszka Tomaszewska
(współpraca)
|
||
Zofia Kula
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Sebastian Mialik | ||
Filip Kowalski
(asystent)
|
||
Sebastian Lipiński
(digital intermediate) (mastering)
|
||
Robert Rogowski
(digital intermediate) (mastering)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Maciej Cieślak
wykonawca muzyki (gitara)
|
||
Marcin Gańko
wykonawca muzyki (saksofon)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Ewa Kowalewska
charakteryzator
|
||
Monika Czyż-Buczek
charakteryzator (drugi)
|
||
Joanna Majewska
charakteryzator (drugi)
|
||
Ewa Błach
charakteryzator (współpraca) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Magda Malejko
charakteryzator (współpraca) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Anna Anosowicz
scenograf
|
||
Anna Pabisiak
scenograf (drugi)
|
||
Robert Plusser
scenograf (drugi)
|
||
Piotr Balis
scenograf (druga ekipa)
|
||
Agnieszka Lepka
scenograf (asystent)
|
||
Anna Rymarz
dekorator wnętrz
|
||
Maciej Antoszewski
rekwizytor
|
||
Eryk Żuberek
rekwizytor
|
||
Adrian Stemler
rekwizytor (asystent)
|
||
Patryk Szymańczyk
rekwizytor (asystent)
|
||
Łukasz Szczech
rekwizytor (asystent)
|
||
Jakub Żuberek
rekwizytor (asystent)
|
||
Rafał Łojewski
rekwizytor
|
||
Jarosław Pieńkowski
główny konstruktor dekoracji
|
||
Wiesław Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Paweł Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Tomasz Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Stanisław Ligas
konstruktor dekoracji
|
||
Adam Ligas
konstruktor dekoracji
|
||
Janusz Maciaś
konstruktor dekoracji
|
||
Zbigniew Hebda
konstruktor dekoracji
|
||
Marek Lubański
konstruktor dekoracji
|
||
Jacek Jaróg
konstruktor dekoracji
|
||
Bartosz Pieńkowski
konstruktor dekoracji
|
||
Jan Topczewski
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Zofia Moruś
dźwięk
|
||
Artur Gąsiński
operator dźwięku (asystent)
|
||
Krzysztof Wiśniewski
operator dźwięku (asystent)
|
||
Andrzej Smolik
montaż muzyki
|
8,0
|
|
Mateusz Adamczyk
dźwięk (również) (druga ekipa)
|
||
Bartosz Putkiewicz
dźwięk
|
||
Sebastian Witkowski
dźwięk
|
||
Mateusz Stasiak
operator dźwięku (asystent) (druga ekipa)
|
||
Konrad Winconek
operator dźwięku (asystent) (druga ekipa)
|
||
Mateusz Adamczyk
operator postsynchronu
|
||
Piotr Kaletowski
operator postsynchronu
|
||
Bartosz Putkiewicz
operator postsynchronu
|
||
Sebastian Witkowski
operator postsynchronu
|
||
Mateusz Adamczyk
montaż dźwięku
|
||
Bartosz Putkiewicz
montaż dźwięku
|
||
Sebastian Witkowski
montaż dźwięku
|
||
Mateusz Adamczyk
operator dźwięku
|
||
Adriana Witkowska
efekty dźwiękowe
|
||
Kim Grygierzec
efekty dźwiękowe
|
||
Katarzyna Kolbowska
efekty dźwiękowe
|
||
Natalia Sikorska
efekty dźwiękowe
|
||
Zofia Moruś
efekty dźwiękowe
|
||
Rafał Błaszczak
efekty dźwiękowe
|
||
Bartosz Putkiewicz
efekty dźwiękowe
|
||
Jakub Jerszyński
efekty dźwiękowe
|
||
Jakub Piotrowski
efekty dźwiękowe
|
||
Mateusz Adamczyk
efekty dźwiękowe
|
||
Sebastian Witkowski
efekty dźwiękowe
|
||
Andrzej Smolik
operator muzyki
|
8,0
|
|
Marcin Popławski
dźwięk (druga ekipa)
|
||
Bartosz Putkiewicz
operator dźwięku
|
||
Sebastian Witkowski
operator dźwięku
|
||
Agata Spychalska
efekty dźwiękowe
|
||
Denis Dubiella
efekty dźwiękowe
|
||
Olga Kuć
efekty dźwiękowe
|
||
Mateusz Irisik
efekty dźwiękowe
|
||
Wojciech Grabowski
efekty dźwiękowe
|
||
Izabela Wiejaczka
efekty dźwiękowe
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bartłomiej Stępniak
efekty specjalne
|
||
Dariusz Łoboda
efekty specjalne
|
||
Fabian Stępniak
efekty specjalne
|
||
Janusz Janicki
efekty specjalne
|
||
Łukasz Matkowski
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Paulina Krajnik
dobór obsady
|
||
Hubert Stawicki
mistrz oświetlenia
|
||
Sławomir Bergański
operator kamery
|
||
Anna Jujka
choreograf
|
||
Robert Pałka
fotosista
|
||
Tomasz Lewandowski
koordynator kaskaderów
|
||
Sławomir Kurek
kaskader
|
||
Adam Racki
kaskader
|
||
Paweł Latos
kaskader
|
||
Jakub Kazikowski
kaskader
|
||
Marcin Lary
kaskader
|
||
Mirosław Pisarek
kaskader
|
||
Hubert Kostrzewa
kaskader
|
||
Kajetan Miros
kaskader
|
||
Michał Krzyżkowiak
kaskader
|
||
Piotr Wojtkowski
kaskader
|
||
Dariusz Obrębski
kaskader
|
||
Stanisław Madej
kaskader
|
||
Rafał Giera
kaskader
|
||
Aleksandra Karasińska
kaskader
|
||
Mikołaj Popławski
dobór lokalizacji (współpraca)
|
||
Zuzanna Żywicka
dobór lokalizacji (współpraca)
|
||
Mariusz Sojak
oświetlenie
|
||
Marcin Szychowski
oświetlenie
|
||
Mateusz Stępniewski
oświetlenie
|
||
Patryk Zalewski
oświetlenie
|
||
Łukasz Cichecki
oświetlenie
|
||
Michał Kobyłecki
oświetlenie
|
||
Marcin Samojluk
oświetlenie (współpraca)
|
||
Marcin Hordyjewicz
oświetlenie (współpraca)
|
||
Michał Płocica
oświetlenie (współpraca)
|
||
Jan Niedźwiecki
oświetlenie (współpraca)
|
||
Piotr Bukojemski
operator kamery
|
||
Magdalena Symonowicz
prowadzący ostrość
|
||
Zbigniew Szukała
prowadzący ostrość
|
||
Adam Mrozek
operator kamery (asystent)
|
||
Jacek Biedrzycki
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Parol
operator kamery (asystent)
|
||
Karol Masiarz
operator kamery (asystent)
|
||
Rafał Szajkowski
operator kamery (asystent)
|
||
Maciej Sowilski
operator kamery (asystent)
|
||
Artur Orzeł
operator kamery (asystent)
|
||
Marcin Guzak
operator steadicam
|
||
Patrycja Bukowska
konsultant (muzyka)
|
||
Adrian Kiczyński
konsultant (ds. pojazdów grających)
|
||
Wojciech Konkol
konsultant (ds. BHP)
|
||
Ewa Armiak
dodatkowy dobór obsady
|
||
Dariusz Armiak
dodatkowy dobór obsady
|
||
Bartosz Stasina
dodatkowy dobór obsady
|
||
Agnieszka Więckowska
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Aleksander Kurtyka
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Ewa Morawetz
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Grzegorz Dąbrowski
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Krzysztof Karnicki
napisy
|
||
Maciej Żuk
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Waldemar Woźniak
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Marcin Starzomski
grafik komputerowy
|
||
Maciej Wodecki
grafik komputerowy
|
||
Marek Woźniak
grafik komputerowy
|
||
Bogdan Kułakowski
fotosista
|
||
Beata Grabowska
księgowy
|
||
Jacek Majewski
grafik komputerowy
|
||
Patrycja Podolak
księgowy
|
||
Hanna Piotrkowicz
księgowy
|
||
Wojciech Stuchlik
księgowy
|
||
Maria Bombała-Bienfait
księgowy
|
||
Wiktor Sasim
kolorysta
|
||
Ewa Motylewska
kolorysta (technik)
|
||
Łukasz Matkowski
kolorysta (technik)
|
||
Maciej Żuk
grafik komputerowy
|
||
Maciej Żuk
efekty wizualne
|
||
Waldemar Woźniak
grafik komputerowy
|
||
Krzysztof Karnicki
efekty wizualne
|
||
Krzysztof Laskowski
efekty wizualne
|
||
Justyna Gałka
grafik komputerowy
|
||
Jakub Jankowski
grafik komputerowy
|
||
Jakub Jankowski
efekty wizualne
|
||
Robert Kropop
grafik komputerowy
|
||
Robert Kropop
efekty wizualne
|
||
Wojciech Łebkowski
efekty wizualne
|
||
Kazimierz Liberski
efekty wizualne
|
||
Rafał Stefański
efekty wizualne
|
||
Zofia Żwiruk
efekty wizualne
|
||
Jerom Root
efekty wizualne
|
||
Michał Zbiciak
kierownik planu
|
||
Damian Smoliński
dyżurny planu
|
||
Michał Lichocki
dyżurny planu
|
||
Magdalena Kovcin
sekretariat planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…