Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michał Rogalski | ||
Agnieszka Krawczyńska
(drugi reżyser)
|
||
Maria Zmudzińska
(drugi reżyser)
|
||
Agnieszka Kozak
(drugi reżyser)
|
||
Piotr Rajnert
(asystent)
|
||
Józef Grzymała
(asystent)
|
||
Jakub Rutkowski
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Agnieszka Pilaszewska |
6,8
|
|
Vojtech Babista
(dialogi)
|
||
Jiří Košťál
(dialogi)
|
||
Beata Gościk
(redaktor)
|
||
Agata Gerc
(redaktor)
|
||
Olga Ziębińska
(tłumaczenie) (język czeski)
|
||
Wojciech P. Wiesiołek
(tłumaczenie) (język czeski)
|
||
Paweł Włochacz
(tłumaczenie) (język angielski)
|
||
Producenci | Ocena | |
Nina Terentiew
producent
|
||
Agnieszka Odorowicz
producent
|
||
Michał Kwieciński
producent
|
||
Małgorzata Fogel-Gabryś
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Michał Kwieciński
producent kreatywny
|
||
Agnieszka Odorowicz
producent kreatywny
|
||
Anna Żak
producent kreatywny
|
||
Stanisław Janowski
współproducent
|
||
Mirosław Błaszczyk
współproducent
|
||
Maciej Stec
współproducent
|
||
Beata Barcz
nadzorca produkcji
|
||
Magdalena Janeczek
nadzorca produkcji
|
||
Anna Żak
nadzorca produkcji
|
||
Magdalena Badura
kierownik produkcji
|
6,0
|
|
Mateusz Sikora
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Robert Seroczyński
koordynator produkcji
|
||
Małgorzata Wójcik
kierownik postprodukcji
|
||
Nina Król
kierownik postprodukcji
|
||
Monika Lang
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Małgorzata Zajączkowska
Helena Wiej
|
7,0
|
|
Małgorzata Kożuchowska
Roma, córka Heleny
|
6,7
|
|
Anna Smołowik
Agata, córka Heleny
|
6,6
|
|
Ina Sobala
Viola Wiej, córka Heleny
|
||
Maja Szopa
Zuza, córka Romy i Teodora
|
6,0
|
|
Jan Englert
Tadeusz
|
7,5
|
|
Tomasz Karolak
Teodor, mąż Romy
|
6,3
|
|
Rafał Królikowski
Wiktor Góra, mąż Agaty
|
7,1
|
|
Vojtech Babista
Jirzi
|
||
Mateusz Rusin
Dr Maciej Izdebski
|
7,1
|
|
Karolina Szymczak
Adela, vlogerka
|
||
Ilona Ostrowska
Maria
|
7,4
|
|
Mikołaj Cieślak
Producent programu Wiktora
|
7,5
|
|
Piotr Ligienza
Reżyser programu Wiktora
|
6,9
|
|
Emma Giegżno
Olka, przyjaciółka Zuzy
|
||
Ludmila Forétková
Podhorecka, bibliotekarka
|
||
Maciej Rock
Prowadzący galę
|
7,0
|
|
Michał Szpak
On sam
|
||
Jonasz Stępień
Gitarzysta
|
||
Hubert Kułacz
Ratownik medyczny
|
||
Mandar Purandare
Lekarz
|
||
Barbara Babilińska
Paulina
|
5,5
|
|
Anna Żak
Recepcjonistka w hotelu
|
||
Nela Maciejewska
Recepcjonistka w szpitalu
|
||
Kinga Rutschka-Pruś
Członkini chóru
|
||
Karolina Adamiak-Pruś
Członkini chóru
|
||
Katarzyna Laszkowska
Członkini chóru
|
||
Kacper Dąbrowski
Członek chóru
|
||
Krzysztof Majda
Członek chóru
|
||
Robert Jarmużek
Muzyk jazzowy
|
||
Wojciech Buliński
Muzyk jazzowy
|
||
Grzegorz Piasecki
Muzyk jazzowy
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Maciej Lisiecki | ||
Filip Jurzyk
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Marcin Kukla
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Paweł Dylik
(główna pomoc techniczna)
|
||
Mariusz Hargot
(główna pomoc techniczna)
|
||
Piotr Kasprzak
(pomoc techniczna)
|
||
Piotr Górzyński
(pomoc techniczna)
|
||
Zbigniew Wróblewski
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Gabriel Collet | ||
Agnieszka Putkiewicz
(opracowanie muzyczne)
|
||
Kacper Pogłud
(opracowanie muzyczne)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Ewa Gronowska | ||
Robert Adamczyk
(drugi)
|
||
Monika Biardzka
(dodatkowy)
|
||
Elżbieta Ciszewska
(asystent)
|
||
Paula Urbanek
(asystent)
|
||
Jolanta Włodarczyk
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Krzysztof Szpetmański |
8,0
|
|
Paweł Szpetmański
(asystent)
|
||
Mateusz Szulc
(digital intermediate)
|
||
Marcin Śliwiński
(konforming) (nadzorca digital intermediate)
|
||
Łukasz Karwaszewski
(mastering)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Adam Lepka
aranżer
|
||
Elwira Ślązak
wykonawca muzyki (fortepian) (marimba)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Dariusz Krysiak
charakteryzator
|
6,0
|
|
Hanna Leśna
charakteryzator (drugi)
|
||
Martyna Sikora
charakteryzator (asystent)
|
||
Pola Guźlińska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Marta Tesche-Klimek
charakteryzator (współpraca)
|
||
Błażej Pintara
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Agnieszka Bartold
scenograf
|
||
Katarzyna Masztakow
scenograf
|
||
Włodzimierz Szyrle
scenograf (drugi)
|
||
Agnieszka Bartold
dekorator wnętrz
|
||
Tomasz Figura
rekwizytor
|
||
Marcin Rozman
rekwizytor
|
||
Dariusz Rzepecki
rekwizytor (asystent)
|
||
Rafał Wierzbicki
rekwizytor (asystent)
|
||
Ryszard Kempa
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dariusz Kanclerz
konstruktor dekoracji
|
||
Maciej Szwarc
konstruktor dekoracji
|
||
Piotr Palchevych
konstruktor dekoracji
|
||
Mirosław Szyler
konstruktor dekoracji
|
||
Oleh Fabryk
konstruktor dekoracji
|
||
Oleh Polishuchuk
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Sebastian Kordasz
dźwięk
|
||
Tomasz Dukszta
dźwięk
|
1,0
|
|
Tomasz Dukszta
operator dźwięku
|
1,0
|
|
Krzysztof Wiśniewski
operator dźwięku (asystent)
|
||
Szymon Zachariasz
operator dźwięku (asystent)
|
||
Aneta Michalczyk
operator postsynchronu
|
||
Aneta Michalczyk
montaż postsynchronu
|
||
Maciej Krakówka
efekty dźwiękowe
|
||
Miłosz Bogić
efekty dźwiękowe
|
||
Roman Pietryka
efekty dźwiękowe
|
||
Aleksandra Papież
montaż dialogów
|
||
Miłosz Bogić
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Maciej Krakówka
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Roman Pietryka
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jakub Krukowski
operator muzyki
|
||
Oleksandr Sodomora
operator muzyki
|
||
Ewa Guziołek-Tubelewicz
operator muzyki
|
||
Tomasz Dukszta
operator muzyki
|
1,0
|
|
Jeremiasz Hendzel
operator muzyki
|
||
Stefan Krzyżanowski
mikser muzyki
|
||
Nicolas de la Vega
mikser muzyki
|
||
Stefan Krzyżanowski
montaż muzyki
|
||
Nicolas de la Vega
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ewa Brodzka
dobór obsady
|
||
Bartosz Stasina
dodatkowy dobór obsady
|
||
Dorota Antczak
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Agnieszka Smoleń
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Julia Zwierzewska
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Joanna Stachurska-Łagodziec
dobór lokalizacji (Warszawa)
|
||
Lucyna Chemperek
dobór lokalizacji (Warszawa)
|
||
Tymoteusz Łagodziec
dobór lokalizacji (Warszawa) (współpraca)
|
||
Olga Daszczyńska
dobór lokalizacji (Sopot)
|
||
Jarosław Golec
koordynator kaskaderów
|
||
Joanna Różańska
kaskader
|
||
Michał Burdan
kaskader
|
||
Jarosław Golec
kaskader
|
||
Paweł Jusiński
kaskader
|
||
Kamil Pardo
kaskader
|
||
Kacper Zieliński
operator kamery
|
||
Mateusz Zwoliński
operator kamery
|
||
Ksawery Zylber
operator kamery
|
||
Dariusz Curyło
operator kamery
|
||
Zbigniew Gustowski
prowadzący ostrość
|
||
Tomasz Habrewicz
prowadzący ostrość
|
||
Michał Pruski
operator kamery (asystent)
|
||
Tomasz Ruszkowski
operator kamery (asystent)
|
||
Jakub Ścisłowski
operator kamery (asystent)
|
||
Marek Kita
operator kamery (asystent)
|
||
Bartłomiej Minor
operator kamery (asystent)
|
||
Piotr Dudek
operator kamery (asystent)
|
||
Grzegorz Stefanowicz
operator kamery (asystent)
|
||
Tomasz Karnowski
operator steadicam
|
||
Jarosław Wierzbicki
operator steadicam
|
||
Jakub Różański
operator steadicam (asystent)
|
||
Michał Kostenowczyk
operator steadicam (asystent)
|
||
Zbigniew Wróblewski
mistrz oświetlenia
|
||
Janusz Nogal
oświetlenie
|
||
Marcin Sołtys
oświetlenie
|
||
Kamil Marczewski
oświetlenie
|
||
Maciej Trzciński
oświetlenie
|
||
Marcin Majewski
oświetlenie
|
||
Aleksandra Grochowska
fotosista
|
||
Jacek Dybowski
inżynier wizji
|
||
Frederick Van Eeden
kolorysta
|
||
Jakub Wroński
projekt czołówki
|
||
Jacek Mazur
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jacek Mazur
efekty wizualne
|
||
Jakub Wroński
efekty wizualne
|
||
Alicja Palechowska
efekty wizualne
|
||
Szymon Adamski
efekty wizualne
|
||
Agnieszka Putkiewicz
konsultant (muzyka)
|
||
Kacper Pogłud
konsultant (muzyka)
|
||
Sławomir Siwiński
konsultant (ds. pojazdów grających)
|
||
Filip Wąsowicz
konsultant (ds. pojazdów grających) (współpraca)
|
||
Marcin Malinowski
kierownik planu
|
||
Maciej Krzepkowski
kierownik planu
|
||
Hubert Bieńkowski
dyżurny planu
|
||
Rafał Gostkowski
dyżurny planu
|
||
Emil Kula
dyżurny planu
|
||
Antoni Haftka
dyżurny planu
|
||
Renata Gałuszka
sekretariat planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…