ŚWIAT TV 85 nowy temat
szukaj Kategorie

Spędzamy 4 godzin dziennie przed telewizorem i tutaj możesz podzielić się swoimi uwagami na temat programów, które lubisz oglądać i podyskutować o wszystkim co związane z TV.

LISTY (ULUBIONE) 10
Asia

Utworzyłam listę np. ulubione seriale. Jak dodać do tej listy jakiś serial. Nie mogę nigdzie nic znaleźć? Pomocy.

Camizi

Na razie jest jedynie możliwość tworzenia list złożonych z osób. Listy złożone z filmów/seriali są w planach. :)

http://forum.fdb.pl/temat/38478-listy

Sam czekam na tę opcje. Mam już pomysł na 3-4 listy. xd

Asia

Dzięki za odpowiedź. Bo się męczyłam . Szukam i szukam ale nic nie mogłam znaleźć.

Asmodeusz

A tak nieco z innej strony jak tworze liste to w jaki sposob o ile to wogle jest mozliwe pozadkowac kolejnosc filmow na takiej liscie

Adrenochrom

Te listy to w ogóle świetna sprawa, ktoś miał dobry pomysł, że można tworzyć dowolne listy.

Marac

Ale listy to nie jest jakiś wynalazek FDB. Na IMDB są od zawsze.
To tylko pewien gówniany portal jest sto lat za murzynami…
Podobnie ze słowami kluczowymi.

Anonimowy

Pomijając gdzie ich nie ma, to listy wydają się być dosyć oczywistym pomysłem. Drobnym druczkiem dodam, że komentarze do list czy jakieś skromne opisy także. W każdym razie fajnie, że tu są.

Garret_Reza_fdb

Tak teraz patrzę i nawet nie widzę, gdzie można listę zrobić.

Elizabeth_Linton

> Garret_Reza_fdb o 2018-05-06 08:56 napisał:
> Tak teraz patrzę i nawet nie widzę, gdzie można listę zrobić.

Na fdb nie widzisz? Przy osobach są po prawej stronie, przy filmach po środku, przycisk dodaj do listy. Nową listę podajesz po rozwinięciu tegoż przez "Dodaj nową listę…"

Garret_Reza_fdb

Tak, już znalazłem :) Dziękuję!

Asmodeusz

Po troszku widac ze fdb korzysta z wynalazków swojego wiekszego brata co jest niezlym pomyslem bo jednak warto isc do przodu i urozmaicac

Proszę czekać…