FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

FDB.PL najlepszą stroną o filmach!!! 25
Yanuary

Zamieściłem właśnie recenzje fdb.pl na shvoong.pl, zobaczcie sami, chyba się ze mną zgadzacie:

http://pl.shvoong.com/www/424130-fdb-pl/

jakby coś to piszcie a poprawie. Mam nadzieje, że ci maniacy z Filmwebu się tego nie czepną tak jak recenzji swojej strony: http://pl.shvoong.com/www/423502-filmweb-pl/ Chociaż może troche przesadziłem i naprawde Filmweb jest lepszy od fdb.pl. ja jednak stawiam na FDB.PL

Jeszcze jedno: Chyba niektórzy nie umieją przeboleć jakiejkolwiek krytyki i robią wszystko aby zniknęło wszystko co stwierdza, że jest lepsza strona jak jego (chcą zniszczyć moją recenzję :( , ale i tak tego nie odwołam). Oby tylko do recenzji fdb.pl się nie dobrali.

Anonimowy

Odpuść sobie pisanie recenzji i zajmij sie moze np. szydełkowaniem lub garncarstwem, czymkolwiek tylko nie pisaniem.

NeverGiveUp

A Mi sie podoba ta recka ;-) Praktycznie lubie obydwie strony, z tym ze na fw irytuja mnie np. pogawedki werow. Oczywiscie nikt nie karze Mi tego czytac, ale zawsze sie wpieprza jak ktos powie o fw. czy tez o nich samych zle slowo. Niektorzy sa poje*ani niezle ;-) A fdb raczej mnie niczym nie denerwuje.
Pozdrawiam!

Yasha

Zgadzam sie z obydwoma opiniami i FW.
Prawdą jest, że moderatorzy FW nie znoszą krytyki i że mają w serwisie debilne zasady, które człowieka myślącego przyprawiają o furię.
Tematy, które krytykują stronę są natychmiast kasowane, a z weryfikatorami nie ma logicznego konkaktu, dlatego też wnioslam żądanie do administracji, aby usunęła mój nick z serwisu.
Zmęczenie materiału. Towarzystwo niereformowalne.
Tutaj też było podobnie na początku, też niektórzy weryfikatorzy wykazywali się logiką "nie-po-kolei", ale przepadli na szczęście w tłumie bardziej rozsądnych ludzi i zaczyna wyglądać na to, że towarzystwo jest na tropie tego, czym jest sensowna weryfikacje, tak jak to ma miejsce na zagranicznych serwisach, gdzie nie odrzuca się treści dlatego, że przy Doktorzy Iksinskim jest kropka po dr :)))
A już wydawało się, że głupota FW jest zaraźliwa, jak trąd.

To było naprawdę żenujące być częścią takiej ekipy…
W życiu i za żadne pieniądze świata nie zgodziłabym się zostać weryfikatorem na FW.

Anonimowy

A mi się wydaje, że Yanuary to Yasha.

NeverGiveUp, tu nie ma pogadanek werów, bo forum jest praktycznie martwe.

(tak tylko mówię)

simian_raticus

> wolfie o 2006-11-05 17:27:22 napisał:
>
> Odpuść sobie pisanie recenzji i zajmij sie moze np. szydełkowaniem lub
> garncarstwem, czymkolwiek tylko nie pisaniem.

http://www.filmweb.pl/topic/523084/Bij%C4%85naszych+++++czyli+recenzja+Filwebu.html

Domino zostało popchnięte :-) Czyżby pierwsza wojna ??? hehehe

Anonimowy

Z tego co przeczytałem, to werzy się wcale tym nie przejęli. Tylko kilku uzytkowników zrobiło aferę.

Anonimowy

> Nostradamus o 2006-11-05 20:09:08 napisał:
> NeverGiveUp, tu nie ma pogadanek werów, bo forum jest praktycznie martwe.

Celna uwaga, niestety.

Yasha

> Nostradamus o 2006-11-05 20:09:08 napisał:
>
> A mi się wydaje, że Yanuary to Yasha.

A mnie się wydaję, że Nostradamus to Konik Garbusek, Pinokio, Hunchback z Notre Dame, czy też inny pokurcz, któremu się nudzi i podszywa się pod damskie profile, w nadziei na znalezienie partnera życiowego :)))

A odnośnie dyskusji – tutaj nie ma z kim dyskutować, prawda?
Inaczej dlaczego sami nie dyskutujecie?
Nielegalne w Polsce, administracyjnie banują czy blokują IP, nasyłając policję internetową od _abuse _po kilku interesujących wpisach, z obawy przed inteligentną konkurencja?

Wiem!
Wolicie szydełkować i szkoda wam czasu.

Anonimowy

Yanuary, idź ty na świeże powietrze, bo już ci od gapienia w monitor mózg paruje.

Yasha

Haha, jaka celna riposta!
Konik garbusek wierzgnął intelektem, aż drzazgi poszły z kopyt.
Panie przodem, garbusku :))

Jak zobaczę, że ci ulżyło, otrzeźwiło, wrócił ci rozsądek i dobre maniery, to może skorzystam.
O ile nie zużyjesz całego świeżego powietrza…
Póki co otwieram okna i wietrzę… po Tobie ;-)

Anonimowy

Yanuary, Yanuary, bo ci żyłka pęknie…

Jakie to ciekawe, że narzekasz na werów z fw, piszesz że "z weryfikatorami nie ma logicznego konkaktu"… I kto to mówi? Popatrz co tutaj wypisujesz.

"wnioslam żądanie do administracji, aby usunęła mój nick z serwisu" … "To było naprawdę żenujące być częścią takiej ekipy" – aż się dziwię, że cię sami nie wykopali.

Oj, Yanuary, Yanuary…

Ann_Darrow

A moim zdaniem zaletą FW jest dość duże ożywienie na tych wszystkich forach,tutaj właśnie brakuje czegoś takiego.Na forum udzielają sie cały czas te same osoby,o filmach to mało kto dyskutuje.Za to bardzo popularne są teksty w stylu "ale za***ste",albo "poszukuje napisów"

Yasha

> Nostradamus o 2006-11-05 22:46:22 napisał:
>
> Yanuary, Yanuary, bo ci żyłka pęknie…
> Jakie to ciekawe, że narzekasz na werów z fw, piszesz że "z weryfikatorami
> nie ma logicznego konkaktu"… I kto to mówi? Popatrz co tutaj wypisujesz.
> "wnioslam żądanie do administracji, aby usunęła mój nick z serwisu" … "To
> było naprawdę żenujące być częścią takiej ekipy" – aż się dziwię, że
> cię sami nie wykopali.
> Oj, Yanuary, Yanuary…

Musisz być kompletnie bezkrytyczny wobec siebie, że nie wstydzisz się wypowiadać publicznie, nie mając elementarnych umiejętności czytania prostego, polskiego tekstu ze zrozumieniem. W innych językach pewnie tworzysz nowe rzeczywistości, których autor w ogóle nie rozpoznaje = LOL
Naprawdę uważasz, że jesteś w stanie podniecić kogokolwiek swoimi nieskładnymi wynurzeniami? :)

Mieszają Ci się różne, niezwiązane ze sobą wątki, człowieku. Udzielę Ci koła ratunkowego: fdb i FW to dwa niezależnie istniejące serwisy.
Linki:
www.fdb.pl
www.filmweb.pl
Teraz powinno pomóc.

Do tego cierpisz na manię prześladowczą i nie dajesz się opamiętać ze swego szału. Jeśli Ci się kiedyś uda, to zobaczysz jakiego zrobiłeś z siebie durnia.
Wrzuć na luz z dyskusjami, bo marnych, nierozgarniętych trolli jest w necie aż nadto ;-)

Do Ann…
Nikt nie ma ochoty tracić czasu na dyskusję z takimi mocnymi zawodnikami, stąd forum świeci pustkami. Poza tym to forum istnieje przy serwisie, a nie odwrótnie, a zadaniem weryfikatorów jest przyczyniać się do rozbudowy bazy danych serwisu. Ciągle jest nas zbyt niewielu, aby temu podołać. Porzuciłabym więc na waszym miejscu nadzieję na to, że będą się tutaj produkować.

Anonimowy

Aleś mi Yasha przywaliła, chyba pójdę się powiesić.

Zastanawia mnie skąd u werów na Fdb taki fanatyzm (i nie mówię tylko o tobie)? Nie jesteś w stanie zrozumieć co się do ciebie pisze i toczysz pianę z ust na samą myśl, że ktoś mógłby podważyć twój "autorytet", który podobno tu masz.

Rzuciłaś się na mnie zupełnie jakbym trafił w sedno. Zamiast spokojnie powiedzieć, że Yanuary i Yasha to dwie różne, aczkolwiek bardzo podobne do siebie osoby, wolałaś nawrzucać mi od ostatnich. Nie ma to jak rozmowa na poziomie.

I w tym miejscu chciałbym pogratulować człowiekowi, który Yashy dał uprawnienia wetryfikatorskie. Osoba o naprawdę niskiej kulturze, łatwo dająca się sprowokować (choć moja wypowiedź prowokacją nawet nie była) i nie potrafiąca języka za zębami utrzymać nie powinna być weryfikatorem. Werzy powinni świecić dla innych przykładem, powinni być wizytówką portalu, a nie zachowywać się jak małpy wypuszczone z cyrku. Ale skoro Yasha nie widzi nic złego w swoim zachowaniu, to już Yashy problem. W końcu Yasha jest wielkim weryfikatorem, który może zwykłych użytkowników mieszać z błotem. A skoro ja testem nierozgarniętym internetowym trollem, to kim ty moja droga jesteś. Aż strach, że musiałem zniżyć się do twojego poziomu.

Anonimowy

Tez załwazyłem ze Yasha nie umie sie powstrzymac od wyzywania i obrazania uzytkowników.

Mort_Rainey

Hehe:)
No w sumie to Yasha masz racje:).Ale jesli nikt nic nie pisze to moderatorzy nie mają co robić:)A wypadałoby żeby mogli się pochwalić unieszkodliwieniem np Kasie #2:) (odpukać):)

Pozdro

Wodnica79

Nie rób więcej FDB takich niedźwiedzich przysług albo raczej dopracowuj swoje teksty :-)

Wodnica79

Ożywienie to może tam jest, ale cierpi na tym jakość tego, co reprezentują jesli chodzi o wiele materiałów :/
No jasne, ze byłoby fajnie, gdyby tutasj udzialło sie więcej osób, ale najpierw "odróbmy trochę lekcji" (wzbogaćmy ten portal materiałami), apotem wszystko samo sie rozkręci. Poza tym to i tak lepiej, niż gdyby miały tu być głupie kłótnie :-)
Pozdrawiam!

Yasha

> wolfie o 2006-11-08 13:08:34 napisał:
>
> Tez załwazyłem ze Yasha nie umie sie powstrzymac od wyzywania i obrazania
> uzytkowników.
cóż, taką mam słabość, że na idiotów mam alergię, ale pracuję nad tym :))

Hehe, wolfie, nie zaczynaj ze mną, bo ja potrafię użycie każdego epitetu uzasadnić stosownym faktem. W końcu byłam kiedyś recenzentem GW, choć krótko, i naczyłam się profesjonalnie narzekać :-P

Dlaczego i na jakiej podstawie uważa się, że niebo jest niebieskie a trawa zielona, a nie odwrotnie?
Dlaczego uważam, że pinokio jest nierozgarnięty?
Dlaczego mógłby nie być durniem, ale trwa w uporze?
Czym różni się jpg pinokia od obrazu człowieka inteligentnego – proszę podać 5 szczegółów.

Naprawdę, nikomu z was nie opłaci się prowokować yashy :)
no, chyba żeby dać zajęcie piotrowi, który się nudzi na forum…

Mort_Rainey

Ja moge powiedzieć tylko tyle że jest 1 osoba na FDB której sie boje i jest nią Yasha:

Zanim wkurzycie Yashe i zaczniecie z nią dyskutować przeczytajcie przedostatni koment na tym forum: http://film.polter.pl/Krolestwo-niebieskie-c703

Wiesz Wolfie w co sie pakujesz??

majron

hehe yasha lubi pinokia :)

Anonimowy

> Yasha o 2006-11-15 17:48:51 napisał:
>
> cóż, taką mam słabość, że na idiotów mam alergię, ale pracuję nad tym :))
> Hehe, wolfie, nie zaczynaj ze mną, bo ja potrafię użycie każdego epitetu
> uzasadnić stosownym faktem. W końcu byłam kiedyś recenzentem GW, choć
> krótko, i naczyłam się profesjonalnie narzekać :-P
> Dlaczego i na jakiej podstawie uważa się, że niebo jest niebieskie a trawa
> zielona, a nie odwrotnie?
> Dlaczego uważam, że pinokio jest nierozgarnięty?
> Dlaczego mógłby nie być durniem, ale trwa w uporze?
> Czym różni się jpg pinokia od obrazu człowieka inteligentnego – proszę
> podać 5 szczegółów.
> Naprawdę, nikomu z was nie opłaci się prowokować yashy :)
> no, chyba żeby dać zajęcie piotrowi, który się nudzi na forum…

Nie masz prawa do obrazania, wyzywania i uzywania epitetów pod adresem innych uzytkowników
A i jeszcze jedno za duzo epitetów stosujesz, a za mało faktow, choc w twoim przypadku sa to najczesciej pseudo-fakty. (oj chyba sie naraziłem, ale co mi tam, wszakze jestem Złym Wilkiem)

Ps. Yasha, a propo twojego tematu "fajny głos" odkryłem swietna pisenkę, o dziwo dzieki filmowi Soldier z 1998:
Loreena McKennitt – Night Ride Across the Caucasus

Mort_Rainey

Ej,po co się kłucić?? Dajcie sobie buzi na zgode i spokój!!:)

Ma tu porządek być:P

Anonimowy

> wolfie o 2006-11-16 19:57:44 napisał:
>
> Nie masz prawa do obrazania, wyzywania i uzywania epitetów pod adresem innych
> uzytkowników

Jasne, że ma prawo. W końcu jest tutaj fiszą, nie? Kto jej coś powie? Nikt. A dlaczego? Bo po co, jest weryfikatorem? Prawda jest taka, że ona nie liczy się z niczyim głosem, a tacy mali użytkownicy którzy nie siedzą tu dla punktów i rankingu, tylko żeby poczytać o filmach są dla niej niczym. I nie mówi mi Yasha, że nie mam racji, bo swoim zachowaniem udowadniasz, że takich jak ja masz w dupie.

Chciałbym, żeby osoba, która wybrała Yashę na weryfikatora wypowiedziała się, czy takie zachowanie (czyt. obrażanie zwykłych użytkowników) jest tu dopuszczalne. Jeśli tak, to dam sobie spokuj i przeproszę, że chciałem być jednym z was (nie weryfikatorem – członkiem fdb.pl).

Anita_Nowakowska

Swoją wypowiedź kieruję tylko do Yashy.

Proszę abyś nie obrażała ani naszych użytkowników ani użytkowników Filmwebu choćbyś miała o nich bardzo złe zdanie.

Pisałaś, że fachowej krytyki nauczyłaś się w GW. Przyznam, że nie miałam okazji czytać recenzji w wyborczej, lecz znając gazetę musiała być na odpowiednim poziomie. Sądzę, że takie też są Twoje recenzje na fdb. Żałuję jednak, że w "bezpośrednim" dialogu z użytkownikami nie potrafisz się pohamować, emocje biorą górę.

Proszę abyś edytowała swoje wypowiedzi do tego stopnia, aby nie były one obraźliwe dla osób trzecich. Także w przyszłości proponuję zrobić kilka głębokich wdechów (lub zmyć naczynia ;) ) gdy czyjaś wypowiedź Cię zdenerwuje lub obudzi w złe wspomnienia.

Forum ma sprzyjać budowie społeczności, dać możliwość rozmowy (luźnej czy bardziej ambitnej dyskusji), miłego spędzenia czasu, a nie zniechęcać. Wyzwiska w tym nie pomagają.

Proszę czekać…