Filmy często niezauważane przez zjadaczy chleba, a jakże ciekawe i rozwijające. Rzeczy dobre i mające wpływ na nasze życie nie muszą być drogie.

Film wolfiego :-) 16
Anonimowy

Zapraszam wszystkich do obejrzenia filmu, mojego autorstwa.
Zdaje sobie oczywiscie sprawe ze daleko mi do Bagińskiego, ale w przyszłosci kto wie :-).

Opis Filmu:
Jest to nowa wersja filmu Spielberga pt. Szczęki
Rok produkcji -2004
Czas trwania – 23 sekundy
Nagrody i nominacje – film miałem zamiar zgłosic do oscarów, ale zabrakło mi funduszów na przetłumaczenie dialogów na jezyk angielski.

Szczęki:
http://www.youtube.com/watch?v=AsgncFz7akA

srebrny

Hehe no bankowo bys dosta;l oskara trzeba było zgłaszac efekty specjalne piorunujace tak dalej wolfie pozdro:)

Anonimowy

Dzieki srebny, za ten pozytywny komentarz. :-)

Spinnaker

To ja też się przyłączę do skomentowania…
Hmm… fabuła ciekawa… a metafora czerwonej wody wokół wyspy – niepowtarzalne… hihihi

Spoko film ;))) pozdrawiam :)

Mort_Rainey

Fajny filmik:D.Popracuj jeszcze nad płynnością ruchów ale takto to spoko:)

Jak znajde moją przeróbke LOtr-a to też podrzuce:D

leprechan

dodajmy go do bazy! :D

Mort_Rainey

Dobry pomys:D

majron

film swietny :) jestem za dodaniem :)

Trophy

Dziwne, że takie dzieło zostało odrzucone. :)

rutra

"KASOWE TO TO NIE BĘDZIE" – cytując z jednego polskiego filmu.

NeverGiveUp

Mi się podoba, śmieszne :) Oldschool ;)

Anonimowy

Dziekuje wszystkim za miłe słowa dotyczące filmu.
Moze ma ktos pomysł, jak mam go promowac aby dotrzec do wiekszej liczby widzów.

Spinnaker

Hmm.. można wykupić kilka sekund w telewizji komercyjnej.. nawet cały film się zdąży wyświetlić.. hihi ;) a jak obejrzy go kilka milionów, to będziesz wolfie sławny =)

lilith

Nie przejmuj się tymi malymi niedoskonałościami technicznymi (od lat przecież rzuca się gromy na hollywoodzkie produkcje za zbytnie przywiązywanie wagi do efektów specjalnych). Pamiętaj, że w filmie najważniejsza jest historia i wewnętrzne rozterki bohatera. Wróżę wielką karierą. :))))

zuczek

Gatunkowo to jest chyba dramat albo komedia romantyczna

Anita_Nowakowska

Dramat. Rekin zakochany w najpiękniejszej rybce zostaje odrzucony przez jej rodzinę, otrzymuje czerwoną (jak to u rybek) polewkę. Jest zraniony i rozgoryczony. Gdy na horyzoncie pojawia się istota innego gatunku – człowiek – sam odrzuca ją bez zastanowienia (podając czerwoną polewkę), jest nieczuły na jej godowy taniec na wodzie.
Gdy to zrobił bogowie ziemi dają o sobie znać. Woda staje się czerwona a niebo zakrywają czarne chmury. Za późno jest by cofnąć swoją decyzję, w końcu dwa razy nie da się wejść do tej samej rzeki.
Udręczony Rekin odpływa na wschód w nadziei, że dotrze do krainy, którą zamieszkuje słońce, że uda mu się jako pierwszemu zobaczyć budzące się słońce, gdyż jak głosi legenda, słońce daje moc o jakich nawet najmniejszym rybkom się nie śniło.

skunksior

a co to ta czerwona polewka ……jak to u rybek?……………ikra?

Proszę czekać…