Program TV

2019-06-22

Strażnicy cnoty

00:15, CANAL+

Mordercze starcie

00:15, TVP 2

Ostatni Mohikanin

00:25, Epic Drama

Jaki jesteś

00:25, Cinemax 2

Uciekinier

00:50, Paramount Channel

Christine

00:50, Stopklatka TV

Krzyk 3

00:50, HBO2

Lato 84

00:55, Cinemax

Pitbull: Ostatni pies

01:05, CANAL+ Film

Strażnicy cnoty

01:15, CANAL+ 1

Złota klatka

01:15, TVP Kultura

Żegnaj, moja konkubino

01:20, FilmBox ArtHouse

Kant

01:40, FilmBox Extra HD

Wróg u bram

02:10, Cinemax 2

Surogaci

02:10, HBO

Kroll

02:40, Zoom TV

Dzika droga

02:45, HBO2

Wabik

02:45, Cinemax

Uśmiech Mony Lizy

02:55, CBS Europa

Rzeź

03:10, Kino TV

Greenberg

03:15, FilmBox Extra HD

Wonder Woman

03:40, HBO3

Zawieście czerwone latarnie

04:00, FilmBox ArtHouse

Perfidna intryga

04:10, CBS Action

Carmen i Lola

04:15, Cinemax

Tęcza

04:20, Cinemax 2

Jeździec

06:00, Cinemax 2

Pierwsza gwiazdka

06:00, HBO3

Aniołki Charliego

06:00, HBO2

Zbłąkany pies

06:00, FilmBox ArtHouse

Południca

06:00, Cinemax

Mandie i sekretny tunel

06:05, FilmBox Family

Mega Rekin kontra Kolossus

06:50, CBS Action

Spider-Man 3

07:05, AXN

Mikołajek

07:20, FilmBox Premium HD

Nasz najlepszy rok

07:25, HBO3

Roman J. Israel

07:30, Cinemax

Zaginiony skarb

07:30, AMC

Kobieta idzie przodem

07:45, Cinemax 2

Powrót do Montauk

07:50, CANAL+ Film

Długie podanie

08:35, Kino TV

Mandie i skarb Czerokezów

08:45, Filmbox Action

Człowiek z marmuru

09:10, Kino Polska

Dr Dolittle 2

09:10, CANAL+

Ludzie honoru

09:15, HBO3

Zachowaj spokój

09:20, HBO2

Niebieski ptak

09:30, FilmBox ArtHouse

Buntownik z wyboru

09:35, Cinemax

Faceci w czerni

09:50, AXN

Dr Dolittle 2

10:10, CANAL+ 1

Big Short

10:20, Paramount Channel

Kryptonim "Feniks"

10:20, CBS Action

Rio 2

10:50, HBO

Sayonara

11:20, TVP 2

Stracone zachody miłości

11:35, CBS Europa

Trzy szczyty

11:45, Cinemax

Potwór z Tokio

12:05, CBS Action

Bohaterowie

12:15, FilmBox Extra HD

Speed Racer

12:30, HBO

Synalek

12:30, CANAL+

Zmruż oczy

12:30, TVP Kultura

Ziemia obiecana

12:50, Kino Polska

Pierwsza gwiazdka

12:50, HBO3

Sama na moim weselu

12:55, Cinemax 2

Hotel Marigold

12:55, Polsat Film

Ostatni portret

13:20, Cinemax

Synalek

13:30, CANAL+ 1

Tata i małolata

14:00, Stopklatka TV

Wojna Harta

14:05, AMC

Ramona i Beezus

14:15, HBO3

Księga życia

14:30, HBO2

Wyspa

14:45, HBO

Stare chłopaki

14:50, Cinemax

Ochroniarz amator

14:50, TVN Fabuła

Mandie i skarb Czerokezów

14:50, Filmbox Action

Cena honoru

14:55, Cinemax 2

Dowód

15:45, Paramount Channel

Komandosi z Navarony

16:05, Kino TV

Marzyciel

16:10, HBO2

Witamy w Mooseport

16:10, ale kino+

Transporter 2

16:15, CANAL+

Ekspres śmierci

16:20, AMC

Południca

16:25, Cinemax

Mały gliniarz

16:35, Filmbox Action

Jeździec

17:05, Cinemax 2

Śniadanie u Tiffany'ego

17:10, TVP Kultura

Transporter 2

17:15, CANAL+ 1

Tajniak

17:20, TV4

Noc na bagnach Luizjany

17:25, CBS Europa

Transformers: Wiek zagłady

17:30, Polsat Film

Hellboy

17:45, FOX

Youngblood

17:45, TV6

Marzyciel

17:50, Paramount Channel

Smoking

17:55, TVN 7

Faceci w czerni 3

17:55, AXN

Wojna płci

17:55, CANAL+ Film

Roman J. Israel

17:55, Cinemax

Tajna broń

18:10, ale kino+

Ścigany

18:35, TNT

Zatańcz ze mną

18:50, Kino TV

Kobieta idzie przodem

18:50, Cinemax 2

Przypadkiem wcielony

19:00, ATM Rozrywka

A jeśli ciernie

19:15, CBS Europa

W cieniu drzewa

19:30, HBO2

Hot Shots!

19:35, CANAL+

Król Skorpion

20:00, TVN Fabuła

Randka w ciemno

20:00, Kino Polska

Krzyk

20:00, FOX

Bad Boys II

20:00, AXN

Taśmy Watykanu

20:00, Stopklatka TV

Tomb Raider

20:00, Metro TV

Patriota

20:00, TV Puls

Bohater ostatniej akcji

20:00, TV Puls 2

Cała ona

20:00, Zoom TV

Ucieczka z Marsa

20:00, CBS Action

Mordercze pszczoły

20:00, Tele 5

Searching

20:10, HBO

Ucieczka gangstera

20:10, ale kino+

Funny Cow

20:30, Cinemax 2

Hot Shots!

20:35, CANAL+ 1

Bez litości

20:45, Polsat 2

Niezniszczalni 2

21:00, Polsat Film

Ryzykanci

21:00, Kino TV

Bohater z wyboru

21:00, FilmBox Extra HD

Uśmiech Mony Lizy

21:00, Epic Drama

Fałszywe powody

21:00, HBO2

Mamma Mia! Here We Go Again

21:05, CANAL+ Family

Stowarzyszenie umarłych

21:10, Polonia 1

Atomic Blonde

21:25, CANAL+ Film

Wieczór gier

21:35, Cinemax

Tajne akta Roswell

21:40, CBS Action

Mściciel z Wall Street

21:50, Stopklatka TV

Jeździec znikąd

21:55, Polsat

Polowanie na kilera

21:55, Nowa TV

Martwi i Gnijący

21:55, Tele 5

Wojna polsko-ruska

22:00, Kino Polska

Skaza

22:00, TV Puls

Zróbmy sobie wnuka

22:00, TVN 7

Ted 2

22:05, TVN

Utalentowany pan Ripley

22:15, Cinemax 2

Wojna światów

22:20, Paramount Channel

Krzyk 2

22:25, FOX

Zdobyć Woodstock

22:35, FilmBox Extra HD

Cop Land

22:55, CBS Europa

Anioły i demony

23:10, Polsat Film

Pierwsza noc oczyszczenia

23:15, CANAL+ Film

Bel Canto

23:15, Cinemax

Krwawe starcie

23:15, AXN Spin

Czarny świt

23:25, Polsat 2

Kruk

23:30, TNT

Uniwersalni żołnierze

23:30, CBS Action

Euforia: Pilot 1x1

23:35, HBO2

Angielski pacjent

23:35, Epic Drama

Wkręceni 2

23:55, TVP Seriale

Drogówka

23:55, TVP Kultura