Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Listopadowe premiery na HBO i HBO Go 0

Listopad w HBO GO będzie miesiącem wypełnionym sporą liczbą nowości filmowo-serialowych. Znajdą się wśród nich bardzo różnorodne produkcje, w tym m.in. nowy serial HBO Europe Hackerville – rumuńsko-niemiecka produkcja przedstawiająca losy policjantki, która zajmuje się sprawą cyberataku na niemiecki bank.

Nowe seriale

Teoria wielkiego podrywu IX–XI – kolejne sezony kultowego, nagrodzonego dziesięcioma statuetkami Emmy serialu komediowego opowiadającego o życiu błyskotliwych naukowców, którzy nie najlepiej radzą sobie w kontaktach społecznych – 1 listopada, trzy sezony.

Bez urazy III – trzeci sezon nominowanego do BAFTY serialu kryminalnego, który wiernie przedstawia codzienną pracę jednostki policyjnej z Manchesteru – 1 listopada, cały sezon.

Show Tracey Ullman III – Tracey Ullman powraca na ekrany z trzecim sezonem zabawnego show, w którym wciela się w znanych polityków i komentuje aktualne wydarzenia – 1 listopada, cały sezon.

Skandal w angielskim stylu – Hugh Grant jako przywódca partyjny, który skrywa przed światem mroczną tajemnicę; oparty na faktach miniserial przedstawiający losy pierwszego w nowożytnej historii Wielkiej Brytanii polityka, który stanął przed sądem oskarżony o udział w spisku i podżeganie do zabójstwa – 2 listopada, cały sezon.

Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy II – drugi sezon animowanej opowieści o najbardziej ekscentrycznych gwiazdach muzyki country autorstwa Mike’a Judge’a – współtwórcy serialu HBO Dolina Krzemowa – 3 listopada.

Hackerville – nowy rumuński serial HBO Europe przedstawiający losy policjantki, która zajmuje się sprawą cyberataku na niemiecki bank – 4 listopada.

Grisse – nowy serial produkcji HBO Asia; opowieść o grupie rebeliantów, którzy w połowie XIX wieku buntują się w kolonialnych Holenderskich Indiach Wschodnich przeciwko gubernatorowi – 5 listopada.

Opowiedz mi bajkę – nowy serial, w którym najbardziej ukochane przez wszystkich bajki opowiedziane są na nowo jako mroczny, psychologiczny thriller; fabuła osadzona we współczesnym Nowym Jorku czerpie z takich bajek jak "Trzy małe świnki", "Czerwony Kapturek" oraz "Jaś i Małgosia" – 8 listopada, pierwsze dwa odcinki.

Pokój 104 – drugi sezon produkcji HBO o typowym amerykańskim pokoju hotelowym i jego co noc zmieniających się typowych i nietypowych gościach – 10 listopada.

Klika – drugi sezon brytyjskiego serialu o dwóch studentkach, których przyjaźń zostaje wystawiona na próbę – 11 listopada.

Sally4Ever – nowa koprodukcja HBO i SKY, brytyjska czarna komedia, kobieta po trzydziestce kończy swój trwający dekadę związek i rozpoczyna romans z charyzmatyczną artystką – 12 listopada

Liceum Greenhouse – Orły i Kruki – nowy serial przedstawiający perypetie rodzeństwa, które po śmierci matki trafia do elitarnej szkoły z internatem – 12 listopada, cały sezon.

Ucieczka z Dannemory – historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w USA latem 2015 roku; dwóch więźniów skazanych na dożywocie za morderstwa, których się dopuścili, uciekło wówczas z więzienia Dannemora – jednego z bardziej strzeżonych zakładów karnych w stanie Nowy Jork. Benicio Del Toro i Patricia Arquette w rolach głównych – 19 listopada.

Nowości filmowe

Dom wygranych – Will Ferrell oraz Amy Poehler w rolach zdesperowanych małżonków, którzy zrobią wszystko, żeby zdobyć pieniądze potrzebne na opłacenie studiów córki – 4 listopada.

Pułapka czasu – Oprah Winfrey, Reese Witherspoon oraz Mindy Kaling jako niezwykłe istoty, które pomagają małej dziewczynce i jej bratu odnaleźć ojca. Scenariusz na podstawie powieści Madeleine L’Engle – 11 listopada.

Księgowy – Ben Affleck w roli bystrego księgowego, który nawiązuje współpracę z pewną organizacją i szybko odkrywa prawdziwy obraz jej sytuacji finansowej – 18 listopada.

To – dzieci z małego miasteczka są terroryzowane przez tajemniczą istotę, która przybiera postać klauna. Dzieło oparte na bestsellerowej powieści Stephena Kinga – 25 listopada.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

ZSGifMan

Fajny jest ten niewymieniony tutaj polski Ślepnąc od świateł

Animek84 ZSGifMan

@ZSGifMan Może dlatego nie wymienili, bo premiera była 27 PAŹDZIERNIKA?

ZSGifMan Animek84

@Animek84
Może właśnie dlatego napisałem "niewymieniony" ;)
To miało być swego rodzaju polecenie, zachęcenie.

Proszę czekać…