Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Startują zdjęcia do Wiedźmina - Cavill jako Geralt 1

WIEDŹMIN – ruszyła produkcja nowego serialu! Netflix udostępnił pierwsze zdjęcie Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii.

Netflix udostępnił właśnie pierwsze zdjęcie Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii tuż przed rozpoczęciem zdjęć do serialu Wiedźmin na Węgrzech. Cavill na swoich kanałach w mediach społecznościowych podzielił się wideo, w którym pojawia się w charakteryzacji kultowej postaci.

Ogłoszono też kolejnych członków obsady. W serialu wystąpią: Eamon Farren jako Cahir, Joey Batey jako Jaskier, Lars Mikkelsen jako Stregobor, Royce Pierreson jako Istredd, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte jako Dara oraz Anna Shaffer jako Triss.

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 16

Elizabeth_Linton

Jakoś mi się te włosy nie podobają.

Elizabeth_Linton KRCK

@KRCK Raczej chodziło mi o to, że widać, że sztuczne. Tak wiem który facet nosi długie białe włosy? Czasem jednak charakteryzatorom lepiej wychodzi dobranie peruki.

KRCK Elizabeth_Linton

@Elizabeth_Linton a który "facet" pisze Filmwokacje? Męskość jest w kryzysie…
Tak czy siak Cavill nie pasuje mi na Wiedźmina. Zresztą większość obsady mi się nie podoba, ale nie jestem też fanem fantastyki i tego typu bajek.

Spiff

Jakoś tak sztucznie to wygląda – bardziej cosplay’owo niż postać z budżetowej produkcji… Ale zobaczymy.

Akira_Kurosawa

Elf z Hobbita…

ZSGifMan

Wygląda raczej jak kontynuacja Nieśmiertelnego niż Wiedźmina ;D

Malinowski

Costume & M/UP TEST tak powinniśmy to odbierać. Ja jestem zachwycony osobą Cavilla w tej odsłonie, który idealnie pasuje do roli Geralta. Zimny głos, mroczne spojrzenie, męska uroda – daleko mu do chłopięcej… Nie wiem skąd ktoś te banialuki wyciąga. Temat brody to niestety drwina i nieśmieszny żart. Serial ma bazować na książkach Andrzeja Sapkowskiego… Znany obrazek Geralta z brodą to wizja twórców gry! Netflix nabył prawa i podobnie jak CD project mogą tam sobie teraz nawet krasnala do roli czarodziejki wsadzić… Poczekajmy na pierwsze materiały, bo wybór nawet najbardziej kontrowersyjny jest namiastką, charakteryzacja robi swoje.

Proszę czekać…