Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Ford v. Ferrari' - Bale i Damon na pierwszych zdjęciach 0

Na łamach Entertaiment Weekly pojawiły się oficjalne zdjęcia promujące niezwykły projekt Jamesa Mangolda zatytułowany Ford V Ferrari. Zapraszamy do obejrzenia fotografii z filmu.

Rozpoczyna się promocja filmu Ford V Ferrari, w którym główne role zagrają Christian Bale oraz Matt Damon.

To Dawid kontra Goliat kontra Goliat. Masz przemysłowego Goliata, którym jest Ford oraz Goliata charyzmatycznego o wielkiej reputacji, czyli Ferrari, a później ta prawdziwa historia triumfu.

stwierdził Bale

Ford V Ferrari to dramat sportowy, który śledzi wydarzenia wyścigu 24-godzinnego Le Mans w 1966 roku we Francji, kiedy Ken Miles współpracuje z projektantem Forda Carrollem Shelbym, aby stworzyć rewolucyjny samochód, który mógłby jakoś konkurować z dominującym producentem samochodów, Ferrari.

Warto zaznaczyć, że wyścigi w filmie nie będą tylko i wyłącznie wykreowane za pomocą efektów specjalnych. Mangold wyjawił, że zdjęcia były kręcone na prawdziwym torze, co będzie widać na ekranie.

Sam James Mangold opisuje swój film jako "Butch i Sundance w świecie wyścigów". W obsadzie produkcji są również Caitriona Balfe, Tracy Letts, Josh Lucas i Jon Bernthal. Ford V Ferrari trafi do kin 15 listopada.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

ZSGifMan

Całkiem ciekawy temat, zobaczymy co wyjdzie na ekranie i liczę na braki w… CGI ;)
Shelby raczej robił dla Forda niż był człowiekiem Forda, ale mniejsza z tym, wielka postać motoryzacji, legenda jeszcze za życia, a oryginalne Shelby Cobry warte są majątek.                                         

Movieman ZSGifMan

@ZSGifMan jeśli sceny z toru będą na poziomie tych z "Wyścigu" Rona Howarda to będę zadowolony :) czekamy na trailer!

ZSGifMan Movieman

@Movieman "Wyścig" to świetny film, cieszę się, że byłem na nim w kinie i powstał jeszcze za życia Laudy.         
Teraz to już jak dowód on dla mnie funkcjonuje, jak dokument tamtych wydarzeń, oby tu było tak samo :)             

Bercik022

Bale to jest cholerna maszyna do zmiany wyglądu, gość dopiero co był jak wielki kloc w Vice a tutaj już chudy i zbudowany, mega się przykłada do swoich ról.

Proszę czekać…