Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Onward' - studio Pixar pokazało pierwsze zdjęcia nowej animacji 0

W przyszłym roku studio Pixar zaprezentuje światu swoją kolejną oryginalną animację. Produkcja będzie nosiła tytuł Onward, a dzisiaj możemy rzucić okiem na pierwsze oficjalne zdjęcia z tego filmu.

Onward będzie historią dwóch elfich braci, którzy opuszczają swoją bezpieczną dzielnicę, aby przeżyć wielką przygodę. Ich celem jest sprawdzenie tego czy na świecie jest jeszcze magia. Obsada aktorska, która użyczy głosu postaciom robi naprawdę wielkie wrażenie. W oryginalnej ścieżce dźwiękowej usłyszymy głosy takich aktorów, jak: Tom Holland, Chris Pratt, Julia Louis-Dreyfus i Octavia Spencer.

Szukaliśmy kogoś, kto miałby w sobie trochę nieśmiałości, a jednocześnie jest dobry w byciu niezręcznym. Tom jest w tym świetny.

powiedział Dan Scanlon, scenarzysta, a także reżyser filmu

Jeśli chodzi o Chrisa Pratta to jego postać ma być całkowitym przeciwieństwem bohatera granego przez Hollanda.

Chcieliśmy mieć kogoś, kto byłby dokładnym przeciwieństwem. Ktoś, kto może być dziki, chaotyczny i niekontrolowany, ale w bardzo uroczy i zaraźliwy sposób. Chris Pratt jest do tego idealny. Ma tę zdolność bycia zarówno dzikim, jak i niekontrolowanym, ale w naprawdę miły, zabawny i zaraźliwy sposób.

dodał Dan Scanlon

Dan Scanlon chwali również obu panów za pracę i zaangażowanie. Widać między nimi chemie i to, że są kumplami. Nie ma co się zresztą dziwić. Holland i Pratt znają się świetnie z planu zdjęciowego filmów z serii "Avengers".

Onward ma trafić do kin 6 marca 2020 roku.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…