Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Ford v. Ferrari' - gwiazdy w zwiastunie filmu o wyścigach 1

20th Century Fox zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun niezwykle ciekawie zapowiadającego się filmu Ford v. Ferrari. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi produkcji na podstawie historii, która wydarzyła się naprawdę. Poza tym w artykule znajdziecie również pierwszy plakat promujący film.

Ford v. Ferrari to najnowszy film Jamesa Mangolda, reżysera takich dzieł jak Logan: Wolverine, Spacer po linie czy Przerwana lekcja muzyki. Tym razem uznany filmowiec opowiada historię rywalizacji na torze wyścigowym Forda oraz Ferrari.

Ford v. Ferrari to dramat sportowy, który śledzi wydarzenia z wyścigu 24-godzinnego Le Mans w 1966 roku we Francji, kiedy Ken Miles współpracuje z projektantem Forda – Carrollem Shelbym, aby stworzyć rewolucyjny samochód, który mógłby jakoś konkurować z dominującym producentem samochodów, Ferrari.

W rolach głównych wielkie hollywoodzkie gwiazdy – Christian Bale oraz Matt Damon. Na drugim planie zobaczymy natomiast takich aktorów, jak Caitriona Balfe, Jon Bernthal, Ray McKinnon, Josh Lucas oraz Noah Jupe.

Ford v. Ferrari trafi do amerykańskich kin 15 listopada 2019 roku. Na razie nie ma wyznaczonej daty premiery w polskich kinach. Oprócz zwiastuna pojawił się także plakat promujący dzieło Jamesa Mangolda. Wszystkie materiały znajdziecie poniżej.

Źrodło: 20th Centry Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Bercik022

Z tego trailera wylewa sie taka wielka zajebistość, że wpisuje film na listę obowiązkową do oglądnięcia.

ZSGifMan

Gwiazdy gwiazdami oczywiście wielkie, ale te furki! Malina, marzenie cuda!                                                   
Mieć taki, którykolwiek dzisiaj to człowiek najszczęśliwszy i … zapewne bogaty. Tylko weź utrzymaj i upilnuj potem takiego ;)                                                   

Khaosth

“Na razie nie ma wyznaczonej daty premiery w polskich kinach. " – Jest, wczoraj dodawana czeka na zweryfikowanie.
W Polsce film wejdzie na ekrany 22 listopada pod tytułem "Le Mans ’66" dystrybuowany przez Imperial-Cinepix. Dziś dodano też polski zwiastun

Animek84

Jestem w szoku to szybkiego auta nie zbudowała czarna pani i żaden z kierowców nie jest Idrisem Elbą. Niesamowite kino się szykuję :D

Proszę czekać…