Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Toy Story 4 wchodzi spektakularnie do kin! 0

Najnowsza część legendarnej już animacji pokochanej przez miliony właśnie takowe zarobiła w premierowy weekend. Toy Story 4 osiągnęło wynik 238 milionów dolarów (118 w USA, 120 na świecie). Zdecydowanie najnowsza część zasłania tym sukcesem niepowodzenia poprzednich blokckbusterów.

3 dni wystarczyły filmowi na osiągnięcie takiego wyniku. Na dodatek czas premiery też sprzyja. Bajki Disneya zazwyczaj w okresie wakacyjnym mają jeszcze bardziej z górki i częściej przyciągają do kina, więc prawdopodobnie to nie koniec dobrej passy przygód ożywających zabawek. Sumując wynik filmu jaki osiągnął w Stanach i na świecie Toy Story 4 znalazł się z najlepszym międzynarodowym otwarciem w historii animowanego kina.

Fabuła zwraca mocno uwagę na powrót jednej z najważniejszych postaci legendarnej animacji – pastereczki Bo Peep, na której poszukiwania wyrusza oczywiście nieustraszony kowboj Chudy. Wiele przygód spotka po drodze naszego bohatera oraz spotkanie po latach zabawek uświadomi im inne rozumienie swojego miejsca na świecie. Pamiętajmy, że w obsadzie prócz znanych nam takich osobistości, jak: Tim Allen, Tom Hanks, Annie Potts, Patricia Arquette i Joan Cusack, dołączyły nowe nazwiska: Keanu Reeves, Keegan-Michael Key, Jordan Peele i Tony Hale.

Jaki sukces osiągnie animacja w Polsce, czy film będzie się cieszył popularnością, a fani (autorka newsa) będą usatysfakcjonowani dowiemy się 9 sierpnia 2019 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

KubiQ

Znaczy, ja filmu jeszcze nie widziałem, natomiast, jestem pewny że opis dystrybutora koncentruje się na czymś innym, niż pastereczka Bo Beep…

https://fdb.pl/film/380473-toy-story-4/opisy

@KubiQ Opis dystrybutora można dorwać wszędzie i przekopiować, a odbiór widza/dziennikarza i dodanie własnej refleksji po obejrzeniu historii i tego co w niej przyciąga raczej nie (ciąg dalszy niedługo w recenzji).

Proszę czekać…