filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Nowe wieści od Warner Bros. Pictures 0

Warner Bros. poinformowało, że biograficzny obraz Elvisa Presleya w reżyserii Baza Luhrmanna, o nieznanym jeszcze tytule, będziemy mogli zobaczyć 1 października 2021 roku.

Studio ogłosiło datę premiery wczoraj, czyli trzy tygodnie po tym, jak Austin Butler został gwiazdą produkcji, biorąc na barki rolę absolutnej legendy muzyki rozrywkowej. Bardzo zależało im na świeżej twarzy i przez długi czas castingowania studio testowało sporą garstkę aktorów w pełnych fryzurach i makijażu, aby zobaczyć, kto dołączy do obecnego już w obsadzie Toma Hanksa, który zagra menedżera Presleya, pułkownika Toma Parkera, odpowiedzialnego za sukces gwiazdy.

Luhrmann był współautorem scenariusza Craiga Pearce'a, który opowiada o relacjach pomiędzy doświadczonym menadżerem i młodym, utalentowanym piosenkarzem, który urodził się w biednej rodzinie, zamieszkałej w małym miasteczku Tupelo w stanie Miss w 1935 roku. Presley zabłysnął w 1956 roku swoim hitem "Heartbreak Hotel".

Warner Bros. ogłosił także, że przenosi premierę Diuny Denisa Villeneuve'a o miesiąc, z 20 listopada na 18 grudnia 2020 roku, kiedy to będzie konkurować z Coming to America 2 oraz nowym dziełem pt. West Side Story Stevena Spielberga.

Oparty na powieści Franka Herberta z 1965 roku o tej samej nazwie film zaskoczy nas znakomitą obsadą, w skład której wchodzą Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Zendaya, David Dastmalchian, Stephen Henderson, Charlotte Rampling, Jason Momoa i Javier Bardem.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…