filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Cate Blanchett i Bradley Cooper trafią do obsady filmu del Toro? 0

Trwają rozmowy na temat dołączenia Cate Blanchett i Bradleya Coopera do gwiazdorskiej obsady nowego filmu Guillermo del Toro, który będzie adaptacją Nightmare Alley dla Fox Searchlight.

Del Toro wyreżyseruje obraz i zajmie się pracą nad scenariuszem wraz z Kim Morgan. "Nightmare Alley" jest produkowany i finansowany przez samego reżysera i J. Milesa Dale'a z TSG Entertainment, Fox Searchlight natomiast nabywa prawa do światowej dystrybucji filmu.

Podczas gdy Fox nakręcił film Nightmare Alley już w 1947 roku, nowa produkcja będzie oparta bardziej na powieści Williama Lindsaya Greshama o tej samej nazwie. Fabuła koncentrować się będzie na na podróżnym cyrku osobliwości, gdzie jeden z naganiaczy klientów- Stan, będzie chciał zawrócić w głowie pracującej tam wróżce Zeenie. Dzięki temu będzie próbował podstępnie nauczyć się jej sztuczek, aby wraz ze swoją ukochaną móc założyć swój własny interes i dorobić się fortuny.

Film jest obecnie jednym z najgorętszych projektów Hollywood, nic więc dziwnego, że del Toro ustawia się w kolejce do obsady na najwyższym poziomie. W bohaterów wcielą się między innymi Toni Collette, Rooney Mara, Willem Dafoe, Richard Jenkins, Ron Perlman, Michael Shannon i Mark Povinelli.

Produkcja filmu zaczynie się na początku 2020 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…