filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Nowy zwiastun drugiego sezonu 'Kidding' już w sieci 0

Przejmująca i ekscentryczna anty-komedia od Showtime powróci do nas w listopadzie.

Showtime wypuściło zwiastun drugiego sezonu Kidding, komedii z Jimem Carrey'em, której producentem wykonawczym jest Michel Gondry. Pierwszy sezon serialu, napisanego przez autora Weeds, Dave'a Holsteina, zyskał w dużej mierze pozytywne recenzje za przejmujące przedstawienie ludzkiego żalu, o którym opowiada znana gwiazda telewizyjna dla dzieci, grana przez Carrey’a.

Poruszający zwiastun drugiego sezonu zapowiada ogrom twórczego ściskania za serce. Według oficjalnego zarysu fabuły w kontynuacji główny bohater wymyśla nową metodę bezpośredniej komunikacji z dziećmi, które nadal go potrzebują, po tym, jak po 30 latach jego program został zdjęty z anteny. Po raz pierwszy w karierze Jeff będzie musiał zmierzyć się z falą krytyki i hejtu. Reżyser filmu z pewnością nie pozostawi fanów serialu bez dosadnego komentarza na temat korupcyjnej niewinności i toksycznego cynizmu, jednak wciąż wzbudzi w widzach niesłabnący optymizm.

Oprócz Carrey’a i Franka Langelli, która gra ojca i producenta Jeffa, w skład obsady Kidding wchodzą Catherine Keener, jako siostra Jeffa i twórca lalek, Judy Greer, jako jego była żona i Justin Kirk, jako jej nowy partner.

Premiera na Showtime będzie miała miejsce 3 listopada!

Źrodło: Indiewire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…