Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'The 100' - nadchodzi koniec popularnego serialu 0

Każdy serial musi się kiedyś zakończyć. Niestety dla fanów produkcji The 100 siódmy sezon będzie finałowym.

Twórca serialu Jason Rothenberg ogłosił w niedzielę za pośrednictwem Twittera, że siódmy sezon będzie ostatnim. Rothenberg podziękował stacji The CW oraz Warner Bros. Television za umożliwienie tworzenia serialu takim, jakim chcieli go twórcy.

O realizacji siódmego sezonu poinformowano w kwietniu, kiedy stacja The CW przedłużała żywoty innym produkcjom. Oprócz The 100 na liście znalazły się również nowości takie, jak All American, Roswell, w Nowym Meksyku and In The Dark. Już wtedy zaczęły się spekulacje, że siódma seria może być finałową.

Ciekawostką odnośnie serialu The 100 jest fakt, że produkcja zakończy się dokładnie na stu odcinkach. Siódmy sezon będzie liczył sobie szesnaście epizodów. Ta informacja również została podana przez Jasona Rothenberga na Twitterze.

The 100 to nie jedyna produkcja, która niebawem zniknie z ramówki. W sezonie 2019/2020 z ostatnimi sezonami powrócą również Arrow i Nie z tego świata. W tym roku fani będą mogli zobaczyć po raz ostatnie nowe epizody takich seriali, jak iZombie, Jane the Virgin i Crazy Ex-Girlfriend.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…