Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Polska piłka nożna kolejnym tematem Patryka Vegi 0

Patryk Vega nie zatrzymuje się. Były służby specjalne, była polityka i służba zdrowia. Teraz przyjdzie kolei na rodzimą piłkę nożną, która ma trochę na uszami.

fot. materiały prasowe

Zbigniew Zamachowski, który będzie jedną z gwiazd najnowszego filmu Polityka w reżyserii Patryka Vegi miał okazję być gościem Akademii Sztuk Przepięknych podczas tegorocznego festiwalu Pol’and’Rock. Odbył tam rozmowę, w której mówił o Polityce i przy okazji zdradził plany polskiego reżysera odnośnie przyszłości i tematu następnego filmu.

Nie miałem wątpliwości, że powinienem wziąć w tym udział, skoro tak gwiazdy zadecydowały, że się spotkaliśmy wreszcie. Mało tego, mogę już Wam przyspoilerować, że już we wrześniu zaczynamy kolejny film z Patrykiem, który jest w ogóle rekordzistą świata jeśli chodzi o liczbę filmów, którą chce zrobić w swoim życiu. Rzecz dotyczy środowiska piłkarskiego i ciemnej strony tego świata.

powiedział Zbigniew Zamachowski

To nie tajemnica, że Patryk Vega kręci filmy w zastraszającym tempie. 6 września do kin wejdzie wspomniana Polityka, a w kolejce czekają już następne produkcje: "Kobiety mafii 3" (21 lutego) oraz Small world (26 czerwca).

Na razie nie ma większej liczby szczegółów związanych z filmem o piłce nożnej. Na ten moment wiemy, że zagra w nim Zamachowski, a zdjęcia wystartują we wrześniu. Możemy raczej ze sporą dozą bezpieczeństwa założyć, że Vega ponownie zbierze całą śmietankę, jeśli chodzi o polskich aktorów.

Źrodło: gazeta.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ar23s

Tytuł produkcji to "Pitbull: Beznadziejni piłkarze" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PolepioneKadry

Skomentuje swój komentarz: właśnie mnie naszło przy wymienianiu nazwisk aktorów, że aktorzy Smarzowskiego nie grają u Vegi i może na odwrót też istnieje splątanie kwantowe. Nie wiem, nie sprawdzałem ale chyba coś jest na rzeczy.

PolepioneKadry

Nie wiem czy śmiać się czy jednak zapłakać … !!!Vega ponownie zbierze całą śmietankę…polskich aktorów!!! HAHAHA, wystarczy wymienić kto u niego grał, najwięksi, creme de la creme: Janda, Nowicki, Gajos, Braciak, Więckiewicz, Jakubik, o Kondradzie i Chyrze nie zapominając…..

Proszę czekać…