Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda 'Breaking Bad' z ważną rolą w MCU? 0

Z racji nowych projektów Marvel Studios będzie chciało zakontraktować kolejnych charakterystycznych aktorów. Według najnowszych plotek na radarze studia znajduje się Giancarlo Esposito – gwiazda seriali Breaking Bad oraz The Boys.

MCU Cosmic podzieliło się informacją, jakoby Giancarlo Esposito znajdował się w kręgu zainteresowań włodarzy Marvel Studios. Aktor miałby zagrać dużą rolę w Marvel Cinematic Universe. Mówi się o tym, że serialowy Gustavo Fring mógłby się wcielić w postać "Dobroczyńcy", który byłby powiązany z postacią Sonny’ego Burcha znanego z widowiska Ant-Man i Osa.

Spekuluje się również, że Giancarlo Esposito mógłby być nowym odtwórcą roli Normana Osborna. Byłby to z pewnością znakomity dodatek do Kinowego Uniwersum Marvela, który niekoniecznie musiałby być połączony tylko i wyłącznie z postacią Spider-Mana. Mówiło się nawet, że mógłby on być głównym złym w kolejnych fazach Marvela. Niestety na razie zachcianki fanów dotyczące wprowadzenia do MCU złoczyńcy znanego, jako Zielony Goblin mogą być przesadzone.

Nieważne w kogo Giancarlo Esposito miałby się wcielić, to i tak możemy być pewni, że aktor znakomicie poradziłby sobie z każdą rolą. A Wy co sądzicie?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…