Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finałowy zwiastun filmu 'Pewnego razu... w Hollywood' 1

W sieci pojawił się finalny zwiastun wyczekiwanego filmu w reżyserii Quentina Tarantino – Pewnego razu… w Hollywood. Zapowiedź z polskimi napisami znajdziecie poniżej. Zachęcamy do oglądania i komentowania.

Pewnego razu… w Hollywood, nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood.

W filmie zobaczymy między innymi Leonardo DiCaprio, Brada Pitta, Margot Robbie, Ala Pacino oraz Rafała Zawieruchę.

Podstarzały aktor telewizyjny Rick Dalton i jego kaskader dubler Cliff Booth chcą osiągnąć sukces w branży filmowej podczas lata morderstw dokonanych przez bandę Charlesa Mansona w 1969 roku w Los Angeles.

Światowa premiera filmu miała miejsce na tegorocznym 72. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Pewnego razu… w Hollywood do polskich kin zawita 16 sierpnia.

Źrodło: TYLKO HITY

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…