Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: Andy Serkis reżyserem 'Venoma 2' 1

Wreszcie możemy zakończyć wszelkie spekulacje związane z obsadą reżyserską kontynuacji Venoma. Za kamerą sequela stanie Andy Serkis.

Andy Serkis od początku był na krótkiej liście reżyserów, którzy mogą objąć stołek przy widowisku. Oprócz niego w mediach padały takie nazwiska jak Travis Knight czy Rupert Wyatt. Andy Serkis znany jest z pracy z techniką motion capture – nie tylko, jako aktor, ale także reżyser. W ubiegłym roku w serwisie platformy streamingowej Netflix premierę miał film Mowgli: Legenda dżungli, gdzie użyto wspomnianego zabiegu do wygenerowania komputerowych zwierząt.

Warto przypomnieć, że kilka dni temu odtwórca głównej roli Tom Hardy wrzucił na swoje media społecznościowe zdjęcie Andy’ego Serkisa, co wielu odebrało, jako potwierdzenie jego angażu. Hollywoodzki gwiazdor po chwili usunął fotografię, jednak media szybko to podchwyciły i mianowały filmowca nowym reżyserem Venoma 2. Jak widać spekulacje okazały się prawdziwe.

Venom pomimo tego, że nie zebrał zbyt przychylnych opinii sprzedał się znakomicie. Sony Pictures podjęło decyzję o realizacji sequela i teraz przed Serkisem oraz jego ekipą trudne zadanie. Pierwszy film zarobił na całym świecie 856 mln dolarów, będąc jednocześnie jednym z największych hitów 2018 roku.

Venom 2 trafi do kin 2 października 2020 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…