filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

'Deadpool 3' z niższą kategorią wiekową 0

Reżyser filmu Deadpool 2, David Leitch twierdzi, że kolejny sequel prawdopodobnie będzie przeznaczony również dla młodszych widzów.

W miarę pojawiania się filmów o superbohaterach seria "Deadpool" była prawdopodobnie najbardziej sprośna i krwawa, lecz jak się okazało prawa do dystrybucji filmu wykupił Disney. Twórca stara się uspokoić fanów postaci. W jednym z wywiadów powiedział, że nowy film będzie miał niższą kategorię wiekową niż R, ponieważ musi wpisać się w standardy dla Marvel Cinematic Universe, jednak nie jest to jednoznaczne z tym, że uzyska kategorię wiekową PG-13.

Po przejęciu przez Disneya 21th Century Fox, Marvel Studios po raz kolejny uzyskało prawa do serii Deadpool, Fantastycznej Czwórki i kolejnych części X-Men. Jak dotąd szef Marvel Studios, Kevin Feige, potwierdził, że trwają prace nad dwoma ostatnimi filmami superbohaterskimi. Leitch twierdzi, że nad pierwszym jest póki co trochę trudniej współpracować, równocześnie zapewniając, że uda im się odnaleźć wspólny grunt.

Wciąż jest wiele tajemnic wokół tego, co chcą ostatecznie zrobić z Deadpoolem w świecie Marvela, ale myślę, że dyskusje nad projektem idą w dobrym kierunku.

wyjaśnia

Leitch mówi, że całym sercem kocha serię "Deadpool" i ma nadzieję powrócić za kamerę przyszłych części. Odkąd przyjął propozycję wyreżyserowania nowej wersji "Blade’a", napomknął, że marzy o stworzeniu w przyszłości croosovera tych dwóch uniwersów.

Połączenie pół-wampira, w którego wcieli się Mahershala Ali z charyzmatycznym Ryanem Reynoldsem mogłoby okazać się strzałem w dziesiątkę.

Źrodło: yahoo

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…