Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

The OA - platforma Netflix kasuje serial 0

To nie jest dobry dzień dla fanów serialu The OA. Platforma Netflix zdecydowała się porzucić produkcję serialu po zaledwie dwóch sezonach.

The OA to tajemniczy thriller, w którym główną rolę gra Brit Marling. Aktorka wciela się w postać niewidomej kobiety, która zniknęła siedem lat temu. Nagle powraca z przywróconym wzrokiem. Teraz, nazywając się "OA" lub "Original Angel", rekrutuje niewielki zespół, który pomaga uratować inne osoby, które zniknęły, otwierając portal do innego wymiaru.

Co ciekawe Brit Marling była również jedną z twórczyń serialu. Pracowała nad nim razem z Zalem Batmanglijm. Oboje pełnili także funkcję producentów razem z Bradem Pittem, Dede Gardner, Jeremym Kleinerem i Sarah Esberg z Plan B Entertainment.

Jesteśmy niesamowicie dumni z szesnastu hipnotyzujących rozdziałów "The OA" i wdzięczni Brit oraz Zalowi za podzielenie się ich zuchwałą wizją i realizacyjnym kunsztem. Nie możemy się doczekać ponownej współpracy z nimi w przyszłości, w tym i być może w wielu innych wymiarach.

powiedziała Cindy Holland, wiceprezes ds. oryginalnych treści w serwisie Netflix

Oglądaliście The OA w serwisie platformy Neflix? Będziecie tęsknić?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…