filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

'Eternals': Gemma Chan i Barry Keough dołączyli do kosmicznej drużyny Marvela 0

To pierwszy raz, gdy aktorka zagra dwie różne role w Uniwersum Marvela!

Gemma Chan, gwiazda filmu Bajecznie bogaci Azjaci odgrywała stosunkowo niewielką rolę, jako Minn-Erva, oficer Kree Starforce w Kapitan Marvel obok Brie Larson. Teraz zagraniczne media donoszą, że trwają rozmowy na temat przyjęcia przez Chan jednej z ról w kosmicznym filmie Marvela pt. The Eternals.

Wszystkie znaki wskazują na to, że aktorka trafi do szeregów nieśmiertelnej załogi. Jej poprzednia postać Minn-Erva w zasadzie zmarła (choć wiadomo, że filmy komiksowe zawsze znajdują obejście, jeśli chcą), co ważniejsze rozmowy o The Eternals dotyczą jednej z głównych ról, przez co powrót jej poprzedniej bohaterki wydaje się być mało prawdopodobny.

W takim wypadku oznaczałoby to, że zagra Sersi lub Karen, jedną z dwóch głównych postaci komisku "Eternals", o których fani spekulują już od miesięcy. Nie mówią o tym wprost, ale wydaje się dość oczywiste, że Marvel naprawdę lubi Chan. W ostatnim Kapitan Marvel była ukryta pod dużą ilością niebieskiej farby i makijażu, przez co może z łatwością wcielić się w nową postać, bardziej przypominającą jej osobę.

Dodatkowo do obsady dołączy także aktor, Barry Keoghan, którego w ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć w miniserialu Czarnobyl, jednak najlepiej zapamiętany z roli psychopaty w Zabiciu świętego jelenia. Szczegóły jego roli w widowisku Marvela są na razie nieznane. Aktorzy dołączą do obsady, w skład której wchodzą już Angelina Jolie, Richard Madden, Salma Hayek i Kumail Nanjiani.

Film oparty jest na serii komiksów Jacka Kirby'ego z 1976, a wyreżyseruje go Chloe Zhao.

Premiera The Eternals została oficjalnie potwierdzona na Comic-Conie w San Diego i będzie mieć miejsce 6 listopada 2020 roku. Wszystkie nazwiska znajdujące się w obsadzie zostaną ujawnione najpóźniej tego lata na imprezie Disneya w Anaheim.

Źrodło: Indiewire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…