Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Kevin sam w domu' i inne znane franczyzy doczekają się rebootu 0

Walt Disney przejmując Foxa nie tylko nabył prawa do produkcji komiksowych. Na liście znajdują się również znane marki, które niebawem doczekają się odświeżenia. Wśród nich są przygody Kevina McCalistera.

Walt Disney szykuje się do otwarcia swojej platformy streamingowej Disney+. Znajdziemy na niej sporo nowych filmów i seriali, które zostaną zrealizowane z myślą właśnie o nowym serwisie Domu Myszki Miki. Ludzie zarządzający Disneyem wiedzą, że do zainteresowania widzów ich ofertą nie wystarczą tylko i wyłącznie produkcje osadzone w uniwersum Marvela oraz Star Wars.

Wytwórnia zamierza wykorzystać prawa do znanych franczyz, które nabyła po przejęciu 20th Century Fox i zrealizować nowe wersje takich tytułów, jak Kevin sam w domu, Noc w muzeum, Dziennik cwaniaczka oraz Fałszywa dwunastka. Informacja została potwierdzona przez dyrektora generalnego Disneya, Boba Igera.

Nowe wersje znanych tytułów mają zostać dostosowane do wymagań dzisiejszego widza. Dodatkowo Iger zapowiedział, że to dopiero początek i w przyszłości powstanie więcej rebootów produkcji, które niegdyś należały do 20th Century Fox. Na razie nie wyjawiono czy rebooty wspomnianych tytułów będą serialami czy filmami.

Premiera platformy Disney+ planowana jest na listopad tego roku.

Źrodło: ComicBook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

Czyli Kevin sam w domu zostanie mały czarnym transseksualnym chłopcem/dziewczynką, Ripley z Obcego murzynką. I czeka nasz też Die Hard w wersji gdzie czarna laska z afro będzie walczyć z białymi terrorystami. Taki Die Hard w tych lewackich czasach mee2. Nie mogę się doczekać.

Proszę czekać…