Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kot Garfield będzie bohaterem nowego serialu animowanego 0

Garfield wraca na mały ekran. Nowy serial animowany o przygodach popularnego kota zostanie wyprodukowany przez stację Nickelodeon.

Amerykańska grupa mediowa Viacom dokonała przejęcia firmy Paws Incorporated, która posiadała prawa do postaci Garfielda. Teraz Nickelodeon, który również należy do Viacomu będzie miał za zadanie stworzyć nowy serial animowany z łakomych kotem w roli głównej.

To przejęcie stanowi kolejny krok w naszej ewolucji, w kierunku bycia pierwszym przystankiem dla dzieci poszukujących najlepszych nowych treści i postaci. Dlatego bardzo cieszymy się, że Garfield dołącza do naszej rosnącej listy popularnych mare. Przedstawimy tego fajnego kota nowej generacji fanów.

powiedział prezes Nickelodeon, Brian Robbins

Oprócz serialu animowanego koncern będzie zajmował się sprzedażą gadżetów oraz zabawek powiązanych z postacią, którą stworzył Jim Davis. Na razie szczegóły związane z serialem nie są znane.

Po raz ostatni Garfielda na małym ekranie mogliśmy oglądać w latach 2008-2013. Wówczas na antenie Cartoon Netwoork oraz Boomeranga emitowany był serial Garfield Show.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…