Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ford kontra Ferrari w nowym zwiastunie ''Le Mans '66'' 0

20th Century Fox zaprezentowało nową zapowiedź wyczekiwanego filmu biograficznego – Le Mans '66. Wydaje się, że produkcja będzie nie tylko wielką gratką dla fanów kinematografii, ale również motoryzacji. Serdecznie zachęcamy do oglądania i komentowania zwiastuna.

Carroll Shelby (Matt Damon) i Ken Miles (Christian Bale) wspólnie stawili czoło obojętności wielkich korporacji, prawom fizyki i własnym ograniczeniom, by zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla Ford Motor Company i rzucić wyzwanie słynnym samochodom Enzo Ferrari w prestiżowym dwudziestoczterogodzinnym wyścigu Le Mans we Francji w 1966.

W rolach głównych zobaczymy laureatów nagrody Amerykańskiej Akademii Wiedzy i Sztuki Filmowej – Matta Damona i Christiana Bale’a. Oprócz dwójki hollywoodzkich gwiazdorów w obsadzie aktorskiej filmu są również Caitriona Balfe, Jon Bernthal, Josh Lucas oraz Ray McKinnon.

Reżyserem filmu jest James Mangold, dla którego jest to pierwszy film od czasów znakomitego komiksowego widowiska Logan: Wolverine, które było pożegnaniem z wielkim ekranem jednego z najbardziej znanych superbohaterów w historii kina. Teraz filmowiec postanowił stworzyć film w zdecydowanie innych klimatach.

Le Mans '66 trafi do amerykańskich kin 15 listopada. W Polsce produkcja będzie do zobaczenia od 22 listopada.

Źrodło: FOX

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…