filmoznawczyni ?

Zoe Kravitz to nowa Kobieta-Kot u boku Pattinsona! 0

Zoë Kravitz ("Wielkie kłamstewka") wcieli się w rolę Seliny Kyle, znanej jako Catwoman u boku Roberta Pattinsona w najnowszej odsłonie "Batmana".

Decyzja zapadła w ten weekend po rygorystycznym procesie testowym, w którym oprócz Kravitz wzięły udział także Ana de Armas, Ella Balinska oraz Eiza Gonzalez, czytając scenariusz wraz z Robertem Pattinsonem, który wcieli się w postać Mrocznego Rycerza. Proces testowania odbył się w pierwszym tygodniu października, a czwórka artystek została zawężona do dwóch pod koniec tamtego tygodnia. Twórcy postawili na Zoe, która okazała się najbardziej trafnym wyborem.

Za kamerą produkcji od Warner Bros. stoi Matt Reeves, który obiecuje widzom w obsadzie dużą galerią komiksowych, barwnych łotrzyków. Jeffrey Wright jest już na pokładzie jako komisarz Jim Gordon, a Jonah Hill negocjuje obecnie swój angaż jako jeden z antagonistów.

Catwoman jest jedną z najbardziej kultowych postaci w uniwersum Gotham City i okazuje się być najtrwalszą miłością samego Batmana. Antybohaterka-kocica, której bronią jest bicz jest alter ego Seliny Kyle. Była stałym elementem programu telewizyjnego "Batman" z lat 60., w którym zagrała ją Julie Newmar, Lee Meriwether i Eartha Kitt. Michelle Pfeiffer wcieliła się w tę postać w jej najpopularniejszej odsłonie na dużym ekranie w burtonowskim "Powrót Batmana" z 1992 roku, a Halle Berry zabłysnęła w swoim solowym występie w 2004 roku, który zbombardował światowy kasę. Anne Hathaway jako ostatnia odtworzyła tę postać w "Mroczny Rycerz powstaje" z 2012 roku.

"The Batman" trafi do kin 25 czerwca 2021 roku!

Źrodło: thehollywoodreporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Khaosth

Z chęcią zobaczę Zoe jako Selinę – na pierwszy rzut oka to lepszy wybór niż Anne Hathaway u Nolana. Ciekawe jak wypadnie w filmie przy swoim dość niskim wzroście, zwłaszcza że Pattinson jest wysokim aktorem a różnica między nimi to niebagatelne 30 cm.

Animek84

Murzynskie Gotham Forever! Mam nadzieję że kolejną czarną będzie Trujący Bluszcz i zagra ją Rihanna!

Bercik022 Animek84

@Animek84 z bluszczem to walić kto to zagra jak ona w sumie zielona jest w nowych zeszytach

Animek84 Bercik022

@Bercik022 ale będzie kolejna ruda biała którą z "murzynifikują" na rzecz beta wersji filmu.

Proszę czekać…