Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Gorący temat'' - pełny zwiastun filmu opowiadającego o aferze z udziałem Rogera Ailesa 1

Wytwórnia Lionsgate zaprezentowała pełny zwiastun filmu, który prawdopodobnie będzie jednym z najpoważniejszych graczy w sezonie oscarowym – Gorący temat. W obsadzie aktorskiej znalazło się miejsce dla największych hollywoodzkich gwiazd. Musicie to zobaczyć!

Gorący temat to film, którego historia opowiada o aferze z udziałem Rogera Ailesa, byłego szefa stacji FOX News. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi w rynku medialnym, który na kilka lat przed śmiercią został oskarżony przez Gretchen Carlson o molestowanie seksualne.

Na ekranie w rolach głównych pojawią się Charlize Theron, Nicole Kidman oraz Margot Robbie. W postać Rogera Ailesa wcieli się natomiast John Lithgow. Reżyserem produkcji jest Jay Roach, z kolei za scenariusz odpowiada Charles Randolph, czyli człowiek, który pracował przy oscarowym filmie Big Short.

Oprócz zwiastuna pojawił się także oficjalny plakat promujący film, na którym widnieją sylwetki trzech gwiazd – Theron, Kidman i Robbie.

Gorący temat w polskich kinach będzie miał premierę 27 grudnia 2019 roku.

Źrodło: Lionsgate Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Khaosth

Szkoda że film wychodzi po emisji "Na cały głos". Z jednej strony trio świetnych aktorek powinno sprzedać film, ale gdy pojawia się Lithgow jako Ailes którego charyzma w stosunku do kreacji Russella Crowe’a z miniserialu jest żadna, to i całe zainteresowanie filmem ze mnie ulatuje.

Proszę czekać…