Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda ''Jak poznałem waszą matkę'' w obsadzie nowego ''Matriksa'' 0

Obsada aktorska kontynuacji kultowej serii "Matrix" powiększyła się o nowe nazwisko. W widowisku zobaczymy jedną z gwiazd serialu komediowego Jak poznałem waszą matkę.

Kolejna znana twarz w filmie Matrix 4. Neil Patrick Harris znany chociażby z serialu Jak poznałem waszą matkę zagra w kontynuacji kultowego cyklu science fiction. Niestety nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących roli w jaką wcieli się popularny aktor.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, iż Yahya Abdul-Mateen II również został zatrudniony przy tym głośnym projekcie. Aktor, którego mogliśmy oglądać chociażby w Aquamanie ma zagrać jedną z ważniejszych ról. Podobnie, jak w przypadku Neila Patricka Harrisa nie ma więcej informacji związanych z bohaterem, którego przyjdzie mu sportretować. Spekuluje się, że może chodzić o młodszą wersję Morfeusza, którego w oryginalne grał Laurence Fishburne.

Lana Wachowski zajmie się napisaniem scenariusza oraz reżyserią filmu. Nad skryptem pracować będą także Aleksandar Hemon i David Mitchell. Wiemy również, że w postacie Neo i Trinity ponownie wcielą się Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss.

Zdjęcia do superprodukcji mają wystartować na początku 2020 roku. Matrix 4 trafi do kin dwa lata później – dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…