Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

''Liga Sprawiedliwości'': Wonder Woman i Darkseid? Zack Snyder zdradza zdjęcie z planu. 0

Liga Sprawiedliwości była projektem, budzącym rozczarowanie na wielu płaszczyznach. Jej pierwszy reżyser i scenarzysta, Zack Snyder, został odsunięty od prac nad filmem. Do dziś po sieci krążą informacje na temat początkowej fabuły widowiska. Otóż Wonder Woman mogła wprowadzić do uniwersum postać Darkseida.

Liga Sprawiedliwości mogła być zupełnie innym filmem, gdyby prace na planie zakończył Zack Snyder. Nie oznacza to wcale, że widowisko byłoby dobre. Człowiek ze stali oraz Batman v Superman: Świt sprawiedliwości ewidentnie dowodzą, że reżyser i scenarzysta nie radził sobie w konstruowaniu superbohaterskiego uniwersum. Liga Sprawiedliwości miała być najważniejszym filmem w ramach kinowego uniwersum DC. W miarę niepowodzenia poprzednich widowisk (sromotną klęskę na światowym rynku poniósł też Legion samobójców), producenci superbohaterskiego crossoveru postanowili podjąć radykalne działania.

Studio Warner Bros. zakończyło współpracę ze Snyderem. Jego miejsce na stanowisku reżysera i scenarzysty zajął Joss Whedon, nanosząc gruntowne zmiany na fabułę widowiska. Do dzisiaj otrzymujemy nowe informacje, jak mogła wyglądać Liga Sprawiedliwości pod przewodnictwem twórcy Watchmen – Strażnicy.

Zack Snyder ujawnił nieznane zdjęcie z Ligi Sprawiedliwości.

Fotografia przedstawia Gal Gadot na tle malowideł ściennych. Nie jest to pierwsze ujawnione zdjęcie z tej sceny. Rok temu miłośnicy DC mogli zobaczyć fragmenty malowideł, ukazujące Atlantydów oraz Amazonki. Dwa mitologiczne ludy połączyły siły w obronie Mother Boxa.

Nowe zdjęcie pochodzi ze sceny, w której Wonder Woman opowiada superbohaterom historię Mother Boxów oraz Darkseida. Potwierdza to podpis pod fotografią:

Darkseid miał być złoczyńcą w Lidze Sprawiedliwości 2.

Według wstępnej koncepcji superbohaterski crossover DC składał się z dwóch części. Pierwsza opowiadała historię Steppenwolfa, który przybywa na Ziemię w celu zdobycia Mother Boxów. Jego porażka miała przynieść na naszą planetę gniew samego Darkseida – jednego z najpotężniejszych złoczyńców w komiksach DC.

Nieprędko zobaczymy Darkseida w ramach uniwersum DC. Zwłaszcza, że przyszłość superbohaterskiego wszechświata staje pod znakiem zapytania. Wkrótce rozpoczną się prace nad Batmanem z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Zapowiedziano też powstanie kontynuacji Wonder Woman i Aquamana.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…