Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie film o księdzu Janie Kaczkowskim - główną rolę zagra Dawid Ogrodnik 2

Przed Dawidem Ogrodnikiem kolejne aktorskie wyzwanie, w którym ponownie wcieli się w prawdziwą postać. East Studio wyprodukuje film o księdzu Janie Kaczkowskim, a utalentowany polski aktor zagra główną rolę.

fot. materiały prasowe

Za kilka dni do polskich kin zawita film biograficzny Ikar. Legenda Mietka Kosza, w którym Dawid Ogrodnik brawurowo odegrał rolę legendarnego mistrza jazzu. Będzie to kolejna znana postać w filmografii aktora, którą udało mu się sportretować na ekranie. Nie oznacza jednak, że będzie ona ostatnią.

East Studio przygotowuje się do realizacji filmu o księdzu Janie Kaczkowskim. Informacje zostały potwierdzone przez producenta.

Potwierdzam, że East Studio pracuje nad filmem o ks. Kaczkowskim, w którym główną rolę zagra Dawid Ogrodnik, grający również rolę Adama Bieleckiego w filmie "Broad Peak", który produkujemy.

powiedział Maciej Rzączyński portalowi WP

Jan Kaczkowski był polskim duchownym, który odpowiadał za stworzenie Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Od urodzenia cierpiał na wiele ciężkich chorób – lewostronny niedowład i dużą wadę wzroku. Zdiagnozowano u niego również nowotwór nerki, który udało się pokonać oraz glejaka mózgu. Zmarł w marcu 2016 roku w wieku 38 lat.

Źrodło: WP

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

i_darek1x

Na słowo ksiądz mam odruch wymiotny ;)

Proszę czekać…