Suma składowa chwil przypadkowych o imieniu Bartek.

Venom spotka się z dwoma nowymi złoczyńcami w sequelu Sony 0

Według najnowszych doniesień Shriek połączy siły z Carnagem w drugiej odsłonie Venoma. Komiksy opisują Shriek jako wspólniczkę Carnage’a, dla której jest on również obiektem westchnień.

Frances Barrison aka Shriek pierwszy raz pojawiła się w 1993 roku w Spider-Manie Unlimited. Charakteryzowała się takimi zdolnościami jak latanie, wzbudzanie w ludziach mrocznych, gwałtownych emocji i podporządkowywanie sobie energii dźwiękowej.
Zaś postać Cletusa Kasady, będącego Carnage’em przedstawiono w krótkiej scenie w ostatnim filmie o Venomie, którego grał Woody Harrelson. Potwierdzono również, że Harrelson powróci jako Kasady w najnowszej części.

W jednym z wywiadów reżyser Ruben Fleischer potwierdził, że oczekuje spotkania i skonfrontowania Toma Hollanda jako Spider-Mana z Venomem. Według udzielonego wywiadu powiedział:

Wszystko do tego prowadzi. Jest to bardzo bardzo ciekawe, ponieważ zmieniliśmy oryginalnego Venoma . W komiksie ewoluował on ze Spider-Mana, lecz z powodu spraw na linii Marvel-Sony nie byliśmy w stanie tego zrobić. Uważamy, że możliwość zbudowania czegoś nowego jest bardzo ekscytującym przeżyciem.

Reżyserem Venoma 2 będzie Andy Serkis, który miał już możliwość grania w dwóch filmach Marvela. Będzie to trzeci reżyserski film dla Andy Serkisa, który ma już na swoim koncie Mowgliego: Legende dżungli i Pełnie życia.

W roli Eddiego Brocka powróci Tom Hardy, jak i również Michelle Williams jako Anne Weying.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…