Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jada Pinkett Smith może powrócić do świata ''Matriksa'' 0

Nie tylko Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss mogą powtórzyć swoje role w nadchodzących sequelu serii "Matrix". Z najnowszych doniesień wynika, że udział w filmie negocjuje Jada Pinkett Smith.

Jada Pinkett Smith miała okazję zagrać w filmach z serii "Matrix", gdzie sportretowała postać o imieniu Niobe. Była ona jedną z rebeliantek walczących w wojnie przeciwko maszynom i Matriksowi. Pełniła funkcję kapitana statku Logos. Co ciekawe Niobe była również w związku miłosnym z Morfeuszem – możliwe, że twórcy w jakiś sposób szerzej zagłębią się w ten temat, ponieważ spekuluje się, iż Yahya Abdul-Mateen II może zagrać młodszą wersję postaci, którą w oryginalne wykreował Laurence Fishburne.

Jada Pinkett Smith w roli Niobe pojawiła się w filmach Matrix Reaktywacja i Matrix Rewolucje. Teraz po raz trzeci może wcielić się tę bohaterkę. Oficjalnie umowa nie została jeszcze podpisana, ale rozmowy trwają.

Wczoraj natomiast ogłoszono, iż do obsady aktorskiej widowiska Matrix 4 dołączy gwiazda serialu Jak poznałem waszą matkęNeil Patrick Harris. Niestety nie wyjawiono w kogo wcieli się popularny aktor.

Lana Wachowski zajmie się napisaniem scenariusza oraz reżyserią filmu. Nad skryptem pracować będą także Aleksandar Hemon i David Mitchell. Zdjęcia do superprodukcji mają wystartować na początku 2020 roku. Matrix 4 trafi do kin dwa lata później – dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…