filmoznawczyni ?

Ryan Reynolds i John Krasinski w rozmowach do 'Imaginary Friends' 0

Ryan Reynolds i John Krasinski prowadzą rozmowy na temat angażu w nadchodzącej komedii fantasy pt. "Imaginary Friends" od Paramount Pictures, który niedawno wygrał przetarg na tę produkcję z Lionsgate i Sony.

Historia koncentruje się na mężczyźnie, potrafiącym rozmawiać z wyimaginowanymi przyjaciółmi, których sobie wizualizuje. Jak się okazuje, niektóre z tych postaci w obliczu samotności są pozbawione pozytywnych uczuć i stają się agresywne. Bohater będzie starał się ich "uratować" i stłumić w nich pokłady zła.

Byłby to drugi ważny angaż Reynoldsa w tym miesiącu po jego umowie z Apple, aby zagrać z Willem Ferrellem w nowej musicalowej odsłonie "Opowieści wigilijnej", opartej na klasyku od Charlesa Dickensa. Następnie będzie zobaczyć go można w filmie od Netfliksa pt. "6 Underground" w reżyserii Michaela Bay'a, którego premiera odbędzie się 13 grudnia.

Krasiński wyreżyserował, wyprodukował, a także odegrał główną postać w filmie pt. "Ciche miejsce" dla wytwórni Paramount, który stał się hitem z dochodem o wartości 340 milionów dolarów na całym świecie. Jest w trakcie postprodukcji sequelu, który trafi do kin 20 marca, w którym wystąpią również Emily Blunt, Millicent Simmonds i Noah Jupe.

Data premiery "Imaginary Friends" nie jest obecnie znana!

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…