Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Pokemon Detektyw Pikachu'' - najsłodszy ze stworków już na Blu-ray i DVD! 0

Pokemony to fenomen, który od blisko ćwierćwiecza fascynuje miliony ludzi na całym świecie. Pokemon Detektyw Pikachu to pierwszy pełnometrażowy, aktorski film w świecie Pokemonów. Obraz, który okazał się jedną z najbardziej dochodowych produkcji filmowych 2019 roku debiutuje na 4K UHD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD już dzisiaj.

Cała historia rozpoczyna się, gdy niezrównany prywatny detektyw, Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn, Tim (Justice Smith) próbuje ustalić co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego, detektyw Pikachu (Ryan Reynolds), przezabawny, dowcipny i uroczy Pokemon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Kiedy Tim i Pikachu, odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę. Przeżywają trzymającą w napięciu, wielką przygodę. Wspólnie szukają poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City – nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokemony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Wkrótce odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji…

W polskiej wersji językowej głosów głównym bohaterom użyczyli: Maciej Stuhr (Pikachu), Krzysztof Chodorowski (Tim), Katarzyna Kanabus (Lucy Stevens), Grzegorz Wons (Howard Clifford), Kazimierz Mazur (Roger Clifford), Patryk Czerniejewski (Jack) oraz Adam Bauman (Detektyw Yoshida).

Zakochałem się w tej historii. Ma w sobie wiele emocji, a przy tym jest prawdziwie wyjątkowa. Pracując nad filmami związanymi z tak silną marką jak Pokemon zawsze boimy się, że nie uda nam się pokazać widzom nic nowego. Tymczasem "Pokemon Detektyw Pikachu" zaskoczy wszystkich, zarówno oddanych fanów cyklu jak i tych, którzy Pokemony znają tylko ze słyszenia.

mówi z entuzjazmem reżyser Rob Letterman

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY:

  • Tryb detektywa – Obejrzyj film Pokemon Detektyw Pikachu w zupełnie nowy sposób. Odkryj świat ukrytych wskazówek, materiał z planu, ciekawostki, fakty o Pokemonach, zabawne dodatki, easter eggs i nie tylko!
  • Alternatywny początek
  • Moja przygoda z Pokemonami
  • Tworzenie świata detektywa Pikachu
  • Audiokomentarz Mr. Mime’a
  • Ryan Reynolds – poza Actor’s Studio
  • Teledysk

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU DVD:

  • Moja Przygoda z Pokemonami – Zanurz się we wciągającym świecie Pokemonów z Justice’em Smithem!

Źrodło: Galapagos / Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…