Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scenarzysta ''Łotra 1'' będzie pracował nad serialem o Cassianie Andorze 0

Do premiery pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w uniwersum "Star Wars" pozostał niecały miesiąc. Walt Disney planuje już jednak kolejne projekty, które będą rozgrywały się w tym świecie i zatrudnia scenarzystę widowiska Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie do pracy przy serialu o bohaterze wspomnianego filmu – Cassianie Andorze.

Tony Gilroy, bo o nim mowa, będzie miał za zadanie napisać scenariusz pierwszego odcinka serialu, którego bohaterem będzie Cassian Andor. Co więcej twórca zajmie się również wyreżyserowaniem kilku odcinków pierwszego sezonu. Showrunnerem projektu jest natomiast Stephen Schiff. Niestety nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery serii, ale możemy bezpiecznie założyć, że będzie ona miała miejsce w 2021 roku na platformie streamingowej Disney+.

Zatrudnienie Tony’ego Gilroya to znakomita nowina dla wszystkich fanów "Gwiezdnych wojen". Mówi się, że to właśnie on uratował film Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie przed katastrofą przejmując stołek reżyserski przy okazji dokrętek, a także wprowadził znaczące poprawki do scenariusza. Dla wielu owa produkcja jest dotychczas najlepszym dziełem Disneya, jeśli chodzi o produkcje osadzone w gwiezdnym uniwersum.

Jeśli chodzi o sam serial, to ma to być szpiegowska historia z czasów początków Cassiana Andora w Rebelii. W roli głównej zobaczymy Diego Lunę. Warto także wspomnieć, że w obsadzie znajdzie się również miejsce dla Alana Tudyka, czyli znanego z kinowego widowiska droida K-2SO.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…