Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

'Człowiek z Wysokiego Zamku' z nowym zwiastunem finałowego sezonu! 0

Amazon Prime Video opublikowało oficjalny zwiastun czwartego i zarazem finałowego sezonu serialu 'Człowiek z wysokiego zamku', który oparty jest o powieść Phillipa K. Dicka o tym samym tytule.

Fot. materiały prasowe

Poniższa zapowiedź daje nam pogląd na różne alternatywne rzeczywistości do których podróżuje Juliana Crain, w tej roli Alexa Davalos, w celu znalezienia sposobu na zakończenie panowania Obergruppenführera Johna Smitha, w którego wciela się Rufus Sewell. Zobaczymy także jak ruch oporu zmieni się w rewolucję, która będzie starała się pokrzyżować plany nazistów. Chcą oni bowiem podbić równoległe światy.

Serial ten ukazuje nam alternatywną rzeczywistość lat 60. XX wieku, w której to nie Stany Zjednoczone wygrały II wojnę światową, a Japonia i III Rzesza. Stany Zjednoczone podzielone zostały między japońsko-niemieckie wpływy, co znacząco wpłynęło na sposób życia Amerykanów.

Twórcą produkcji jest Frank Spotnitz. Jednym z producentów wykonawczych serialu jest sam Ridley Scott, odpowiedzialny m.in. za kultowego 'Gladiatora'. Do obsady należą m.in. Rupert Evans, Luke Kleintank, Joel De La Fuente, DJ Qualls, Brennan Brown oraz Bella Heathcote.

Premiera finałowej serii już 15 listopada br. Poprzednie trzy sezony w całości dostępne są na platformie Amazon Prime Video.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…