Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu wspaniałej komedii o wampirach 'What We Do in the Shadows'! 0

'What We Do in the Shadows' to komediowy serial z gatunku mockumentu od stacji FX, który bazuje na pełnometrażowym filmie Jemaine'a Clementa i Taiki Waititiego pt. 'Co robimy w ukryciu' z 2014 roku. Harvey Guillen, jeden z aktorów występujących w serialu na swoim Twitterze poinformował, że rozpoczęły się już zdjęcia do drugiego sezonu serialu.

Za ten komediowy projekt odpowiadają twórcy filmowego oryginału. Akcja serialu rozgrywa się w Nowym Yorku, gdzie trójka współlokatorów będących wampirami stara się dostosować do życia we współczesnym świecie, a nie jest to łatwe, bowiem żyją oni w niezwykle staroświecki sposób, a otaczająca ich rzeczywistość i mnogość technologii ich przerasta. Ich każdy krok śledzi ekipa dokumentalistów. Wampiry mają także usłużnego człowieka Guillermo, który pomaga im wykonując czynności, których oni nie mogą załatwić kiedy na dworze jest dzień. Ma on nadzieję, na stanie się jednym z nich.

W obsadzie ponownie znajdują się Kayvan Novak, Matt Berry, Harvey Guillen i Natasia Demetriou. Premiera drugiego sezonu zapowiadana jest na przyszły rok. Podobnie jak pierwszy będzie składał się on z 10 odcinków.

Źrodło: comicbook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…